D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

Volkan Şen'i senin kadar kötü bulmuyorum ama bu turnuvada az süre vermeye çalışırım ben olsam.Diğer dediklerine katılıyorum.

Ya Ugur ben kötü demiyorum ki zaten GERIZEKALI diyorum :D Ayni bizim Yasin gibi bunun da gram beyni yok, az ve öz oynasalar gayet katkili olabilecek adamlar bunlar. Ama nerede pas verip nerede vermeyeceklerini hic ama hic ayarlayamiyorlar mesela.

stopere kimi yazacagiz, bunu söyleten terimdir. ömer toprak aytac sulu ersan gülüm yalcin ayhan vs.. bir sürü eldekilerden daha iyi stoper mevcut

Son düzenleme:
yazma arkadaş zaten bu adamlarla maça eksik başlıyorsun sırf bu adamları oynatabilmek için stopere adam almıyorsun ki milli takımın en sıkıntılı mevkisi olmasına rağmen serdar azizi almıyosun hala ahmet çalığı kimse konuşmuyor bütün sezon boyunca sıçan semih kaya kadroya yazılınca başka adam mı var oluyor.Neyse inşallah oynatır zaten canı gönülden oynatmasını istiyorum milli takım belki fark yiyecek ama bazı kötü alışkanlıklardan kurtulmak için felaketler yaşanması gerekir.

serdar azizi en çok oynatan terimdi zaten adam sakat üstad ahmet çalık international tecrübeden uzak semihe nazaran

stopere kimi yazacagiz, bunu söyleten terimdir. ömer toprak aytac sulu ersan gülüm vs.. bir sürü eldekilerden daha iyi stoper mevcut

hay ağzını öpeyim murat adam takıma stoper almıyor sonra burada kalkıp kimi yazalım yazma arkadaş semihi yada hakanı stopere koymak yerine süper ligde herhangi bir stoper ikilisini kadroya alsaydın en azından mücadele ederlerdi.

semihi birakin milli takima almayi süper ligde oynatmam ha ligde bizim disimizda bi takimda oynayacaksa eyvallah gol attirir bize 100 tane pozisyon buluruz ama bu kepaze terimi yalayarak milli takima girdi resmen. terimin adam kayirma dönemi ne zaman baslasa milli takimda basarisiz olur. hatirlayin elemelerde yillar önce bize nasil gömdüklerini. sacma sapan bir sürü oyuncu tercihi vardi. galatasaray'da her zaman bir hir gür cikarip gidiyor sonra duygu sömürüsü yapiyor, milli takimda ise her zaman iyi baslar ama soradan sivaciliga baslar.

yazma arkadaş zaten bu adamlarla maça eksik başlıyorsun sırf bu adamları oynatabilmek için stopere adam almıyorsun ki milli takımın en sıkıntılı mevkisi olmasına rağmen serdar azizi almıyosun hala ahmet çalığı kimse konuşmuyor bütün sezon boyunca sıçan semih kaya kadroya yazılınca başka adam mı var oluyor.Neyse inşallah oynatır zaten canı gönülden oynatmasını istiyorum milli takım belki fark yiyecek ama bazı kötü alışkanlıklardan kurtulmak için felaketler yaşanması gerekir.

Ahmet Çalık kim yahu?Uluslararası maç tecrübesi 0.Yılmaz Vural'a "Küme düşebilecek takımız. Çok ofansif oynatıyorsunuz" diyerek haddi olmayan işlere burnunu sokan bir herif.

Serdar Aziz de sakattı.Ondan almadı.

Ha ben olsam Aytaç Sulu ve Yalçın'ı da alırdım Semih ve Balta ile beraber.

soruya cevap vermiyorsunuz ki olmuş üstünden konuşmaya hacet yok şuan eldeki en iyi malzeme hakan semih bu kadroda

serdar azizi en çok oynatan terimdi zaten adam sakat üstad ahmet çalık international tecrübeden uzak semihe nazaran

yaw ersan var semih sakat değil mi sanki bu bu sezon sürekli sakatlanmadı mı?Gerçi onunki sakatlıkta değil sağlam ofansa karşı yerlerde süründüğü için hatalarında yada baş edemediğinde sakatım diye çıkıyordu ortaya.

Neyse bak şu süper ligdeki en leş stoper oyuncudur international tecrübe avrupada çok iyi gördük sıçmadığı maç kalmadı sen buna tecrübe diyorsan eyvallah şu maçtan sonra o tecrübeyi bir daha tartışalım burada seninle.

Ahmet Çalık kim yahu?Uluslararası maç tecrübesi 0.Yılmaz Vural'a "Küme düşebilecek takımız. Çok ofansif oynatıyorsunuz" diyerek haddi olmayan işlere burnunu sokan bir herif.

Serdar Aziz de sakattı.Ondan almadı.

Ha ben olsam Aytaç Sulu ve Yalçın'ı da alırdım Semih ve Balta ile beraber.

Semihin oynadığı ve sıçtığı maçları uluslararası tecrübe olarak algılamak alkışlanası bir durum.

yunus dan hiçbir şey anlamadım ben niye öyle? volkan şen loser bir herif ama hücumda atraksiyon yaratma ihtimali yüksek bi adam burak gibi, cenk yunus mallı filan bunlar burak volkan yerine oynar ama maç boyuda pozisyon bulamayabiliriz

Ya aga beni deli eden ne biliyor musun bilmem kac tane hazirlik maci vardi Izlanda macindan sonra. Simdi baktim, Izlanda macindan sonra yani turnuvaya katilma hakki elde ettigimizden sonra tam 7 tane hazirlik maci oynamisiz. Bak burada ilk 11 oynamis gereksiz bir kac herifi sayayim sana: Olcay Sahan, Ismail Köybasi, Volkan Sen.

Mesela Yunus 6 tane mac oynamis ve en uzun süre aldigi mac Katar maci 45 dakika. Oynat abi 90 dakika ne kaybedeceksin, Bundesliga da esip gürleyen adama 90 dakika tahammül edemiyor muyuz yani, Olcayin neyini göreceksin Volkan'in neyini göreceksin bu dangalaklari zaten taniyorsun. Turnuvada denenecek seyler degil bunlar, önceden deneyip bakacaksin. Neyse ya Ispanya macinda sag kanatta Volkan oynar solda Arda, Hakani kesecek bence Terim, halbuki kendi eliyle etkisizlestiriyor bu cocugu kanata koyarak.

yaw ersan var semih sakat değil mi sanki bu bu sezon sürekli sakatlanmadı mı?Gerçi onunki sakatlıkta değil sağlam ofansa karşı yerlerde süründüğü için hatalarında yada baş edemediğinde sakatım diye çıkıyordu ortaya.

Neyse bak şu süper ligdeki en leş stoper oyuncudur international tecrübe avrupada çok iyi gördük sıçmadığı maç kalmadı sen buna tecrübe diyorsan eyvallah şu maçtan sonra o tecrübeyi bir daha tartışalım burada seninle.

semihin bildiğim kadarıyla şuan sakatlığı yok, podolsky de sırf tecrübeden alman mt ye giriyor ihtiyaç gördünmü oynatırsın ersanın çindeki durumunu bilmiyorum normalde onuda alırdı terim grup elemelerde gördük aytaç yalçın filan bunlar zaten hiç oynamadılar

semihin bildiğim kadarıyla şuan sakatlığı yok, podolsky de sırf tecrübeden alman mt ye giriyor ihtiyaç gördünmü oynatırsın ersanın çindeki durumunu bilmiyorum normalde onuda alırdı terim grup elemelerde gördük aytaç yalçın filan bunlar zaten hiç oynamadılar

Şimdi neyi tartışsak boş maçtan sonra konuşalım bu tecrübe meselelerini ;)

Ömer Aytaç Ersan Yalçın tam 4 stoper yahu kazık değil ki. Semihi yazıp orta sahayı Topal Selçuk yapanlar kadronun içine daha fazla ediyor. Gerçi Terim berbat kadrosuyla yenilmeyi kafasına turnuvadan önce koymuş.

Üst Alt