D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

Büyük takımlara haksızlık yapılmış yalnız. Çok zayıf takımların birbirleriyle oynayıp çeyrek/yarı final oynama, onlardan çok daha iyi takımların da birbiriyle oynayıp çeyrek final göremeyeceği şekilde düzenlenmiş, elenenler devam edenlerden iyi olunca ben ne anladım şimdi bu "best of" işinden?

Enteresan olmuş, Avusturya-Türkiye yarı final oynarken İngiltere Almanya kupa dışında kalabilir. Adaletsiz olmuş.

Son düzenleme:
İtalya şike yapmazsa çıkarız 2. Tura. Yalnız bu italyanlara çok güvenmiyorym, dikkat.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Terim'in saçma sapan stoper ve kanat tercihleri ve 4231 düşmanlığı turdan edecekti ama ucuz kurtulduk. Lakin şimdi daha zor. Kale ve bekler doğru. Ön libero Topal Ozan başka yok forvetlerde doğru ama stoper ve kanat yanlış. Orta saha tercihleri de doğru aklımda kalan kimse yok ama Ömer Aytaç Ersan Yalçın bu dörtlüden 3ü olmalıydı. Topalın stopere geçmesi ve kanatsız futbol düzeni yok ediyor. Sinan Gümüş falan olmalıydı. İş yapacak kanat sayısı çok az.

13521835_1297225303656284_144053164356220704_n.jpg

Eyfel Kulesi yine kırmızı beyaza büründü...

Yenilmemiz tabiki normal ama rezil oynadik problem orada.
Aynen öyle gerçekten rezil oynadık. Emre ilk 11 başlasa ve takım bugün oynadığı gibi motive bir şekilde oynasa mücadele etseydi eğer hırvat maçından bile en azından beraberlik koparırdık diye düşünüyorum. Şimdi gruptan çıkmış olurduk. İspanya mağlubiyeti ise normal ona bir lafım yok. O maçta da çok rezil oynadık sıkıntı o mağlubiyet değil.

Üst Alt