Dany Dany, Neyin Nesi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Dany, Neyin Nesi?

Cevap: Dany dany, neyin nesi?

Abartmış olurmuyum bilmiyorum ama bence Antep Ligdeki en iyi yabancılara sahip takım...Dany'de bunlardan biri :)

abartiyorsunuz.galatasaray kötü oldugu icin antep süper gözüktü.haftaya gider dandik takima elenir:)

cok begendiginiz süper denilen dany,fransanin toulous takiminda bile oynayamamis biri.25 yasinda ve bu oyuncuyu biz alsaydik gidip nerden kimi almislar derdiniz

abartiyorsunuz.galatasaray kötü oldugu icin antep süper gözüktü.haftaya gider dandik takima elenir:)

Tamam Galatasaray çok kötüydü de bu Dani defansın her yerinden çıktı.

Spiker bi ara Baros girince Yalçın'ı sokuyor Tolunay Hoca falan diye saçmaladı ama

Baros'u Dani tuttu.

Kazım sağ kanattan gelmeye çalıştı Dani tuttu, öyle olunca Hagi bağırdı Kazım orta sahaya geldi hatta.

Yani Dani defansın her yerinde oynuyor, Gaziantepin maçlarını seyretmediğim için

fazla tanımıyorum ama kalteli bi oyuncuya benziyor, her maç böyle oynuyorsa tabi.

Ve ayrıca kesinlikle sırf bu merakımdam dolayı Gaziantep'in bi sonraki maçı kimleyse izeyeceğim ki heralde yine bizle oynayacaklar.

Adam geçirmiyor, topu oyuna iyi sokuyor, kaleciyle ve yanında oynayan beklerle iyi anlaşıyor onlara "kaptan"lık yapıyor, atik, hızlı değil fakat çevik.

Bir defans oyuncusundan daha ne istenir ki.

Geldiği takımı da söylemişti spiker, şuan hatırlamıyorum ama zaten dandik bi takımdan da gelmemişti.

gidin fransa pazarına bunun gibi bir sürü zenci var bize fransadan zenci adam gelmesi lazım

DANY-NOUNKEU.jpg

Gaziantep ceza sahasında 4-5 oyuncumuz varken , soldan yapılan sert ortayı göğsüyle indirip kontra atağı başlatan ilk pası serin kanlılıkla verebilen bir futbolcu. Kusura bakmayın ama Fransa da böyle futbolcu çok diyen bi daha düşünsün. Biz Song'u almıştık çokta seviyorduk tabi ama böyle bir şeyler yaptığınıda hiç görmedim...

2 maç izledim bize karşı çok iyi oynadı gerçekten biz neden gidip şöyle adamlar bulamıyoruz bu kale içinde geçerli Karcemarskars ve Tomic çok iyi kaleciler

maestro, karizmatik de biraz geyik olsun diye yazdim. bazi arkadaslar yazinin icerigi degil de oyuncu hakkinda bisey yazsin benle ilgili degil. basta fifa cilar.

biz kotuyuz diye yok onlar iyi gozukmusmus. halaa ayni zihniyet, valla guluyorum. emre,dany,popov,cenk,orhan gulle,ismael sosa, hepsi bizde rahat oynar.

Kulübe beni önerin, Fransa Ligini benim kadar takip eden yoktur.Müthiş oyuncular bulurum, kulübü bu buhrandan çıkarırım:)

Sakatlık yaşadığı için çok maç kaçırdı,seyrettiğim bütün maçlarında hayran kaldım.Hem Atletik meziyetleri bu denli üst düzey,hem topu iyi kullanan,özgüveni yüksek bir adam bulmak o kadar kolay değil...Taraftarda bu isim sevdası oldukça kulüp yöneticileri ''Leş'' leri yıldız diye getirmeye devam edecek;Meira için bile ''Ah!'' çekenler var hala,isminden başka nesini gördülerse...Ya da Kezman örneği,isimse isim...

Cana Ligue1 ve Premier lig etiketi taşımasa da bir Arnavut ya da Romen takımından tranfer edilmiş olsa,mevcut önlibero performansıyla alay edilir,Adnan Sezgine edilmedik laf bırakılmazdı...Yani parayı isme verirsiniz ama futbolu futbolcu oynar...Gelmiş geçmiş en verimli ve istikrarlı yabancı transferi Aurelio yu Avrupa da kim tanıyordu? FB hala yerini dolduramadı;25 yaşına kadar Arap ülkelerinde oynayan Keita Fransa yerine Türkiyeye gelmiş olsa kötü futbolcu mu olacaktı? Emenike nin bir kariyer patlaması arefesinde olmadığı ne malum?

Danny keşke alınabilse,ille alınsın diyemem,herşeyin bir fiyatı var tabi de,sanki üç otuz paraya alınabilecekte biz beğenmiyoruz,parlak kariyeri yok diye;Hagi nin,Emenike yi henüz makul denebilecek fiyatlar konuşulurken -doğruysa-beğenmemesi gibi...

Fransadan gelen afrikalı oyuncular genelde ligimize ayak uyduruyor.Yönetimin fransa'dan oyuncu bakması lazım..Fb'ninde oyuncuları iyi bence..Özellikle bank asya ligindeki takımlarda fransa pazarına gitmeli.

Dany Toulouse ile geçtiğimiz sezon 25 maça çıkmış..Avrupa liginde 6 maçta oynamış..Busezon 1 maç oynamış..Antepe gelmiş..

Üst Alt