Dany Dany, Neyin Nesi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Dany, Neyin Nesi?

Cevap: Dany dany, neyin nesi?

Bir pozisyonda sigorta olarak en geride kaldı bizimkiler şişirdi topu,Baros dört nala gelirken göğsüne aldı yerden oynadı oha dedim ya,adam bu kadar soğukkanlı olur..

Helal olsun vallahi..

Adamlara zebra yediriyorlar anasını satıyım bu Afrikalılar yokmu :D

Yokluktan yabani hayvanları kesiyorlar,sonra böyle tabir-i caizze öküz gibi oluyorlar..

Hayatımda gördüğüm en etkileyici stoper performanslarından biriydi artık defansı geçtim adam bazı pozisyonalrda orta sahada bile baskı yaptı yahu çüş yani

Defansif oynayan takımda defans oyuncuları parlar. Gerçek kaliteleri hücum oynarken ortaya çıkar.

DANY-NOUNKEU.jpg

Seyrettiğim ilk maçında hayran kalmıştım,Antep sezona kötü başlamış olmasına rağmen...Sonrasında hep alıcı gözle seyrettim,vasat oynadığı maç bile yok.Aklımdan geçen ''Abartıyor muyum acaba?'' kuşkusu bir sonraki maçta silindi her defasında.Atletik kabiliyeti bu kadar yüksek bir stoper hatırlamıyorum,yerlisiyle-yabancısıyla,gelmişiyle geçmişiyle...Top hakimiyeti,oyun zekası ve soğukkanlılığı içinde geçerli bu söylediklerim...Dany nin yanında çok beğendiğim Neill ve Lugano bile çok silik kalıyorlar benim gözümde.

Bu takım için öncelikli mevki stoper olmasa da yabancı transferi için benim ilk sırada istediğim futbolcudur.Hatta başka bir konu için ''Dany alınmış kadar sevinirim'' ifadesini kulanmıştım...

Yok yok aşık olmadım!:D...tercihlerimde bir anormallik yok!...Sadece Galatasarayımız için iyi bir hamle olacağını düşünmekteyim,o kadar...

kiralıksa sezon sonu yapılandırmasına alalım.müthiş bi stoper.daha 24 yaşında

Üst Alt