# Darijo Srna - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Darijo Srna

Cevap: # Darijo Srna

arkadaşlar valla fazla yüksekten uçmayalım bence lucescu bu adamı bize 15m dan aşağı salmaz bu müthiş olur ama fazla umutlanmayın derim ama sergio ramos,dani alves kadar kaliteli bir futbolcu

Bir takıma birtane frikikçi yeter. On tane oldumu kavga çıkar :D ama srna daha iyi frikikçi elanodan bence Keşke gelse be abi

Arkadaslar, BIRAZ MANTIK lutfen. Bazilari diyor ki: Srna ismi basini oyalamak icin ortaya atildi. Yahu tmm Zaccardo vs oyuncular ortaya atilsa neyse diyecem ama SRNA'dan bahsediyoruz burda. SRNA'yi basinin onune koymak EN AZ SRNA kadar kaliteli bir bek'in alinacagi demektir. Siz buna inaniyormusunuz? Yani Dani Alves veya Ramos'un gelecegi demektir bu. Akil var mantik var :D :D. Boyle isimler oyalamak icin basina sizdirilmaz ...

Haldun Üstünel faktörüne rağmen gerçekten çok çok zor bir transfer :) Ama ne olacağı belli olmaz tabi ki. Gelirse çok büyük maddi külfeti olur bize ancak 10 numara da kadromuz olur ..

Srna yem Adriano gelebilir diyenler var Luiz Adriano mu? güldürmeyin beni Adriano diyenler Shaktarın Luiz Adriano için 20 milyon avro istedigini ve bu adamın İngiltere,İspanya ve İtalyadan talipleri oldugunu bilmiyorlar heralde

Sinerji filan mı denesek acaba ya:D Bu adam gelsin takıma sınıf atlatır ve ayriyeten çağdaş futbolda beklerden birinin böyle insan üstü ofans yeteneğiyle geriden sağlam oyun kurabilmesi gerekiyor.15 Milyon euro harcansa bu adama değer...

bugünki maçı izledim takımın en iyi oyuncusu diyebilirm artık elendiler şl ye gidemiyorlar alabilirz bence fiziği de duran toplardaki etkinliği de gayet iyi

Bu olayin gerceklik payi nedir ki bu kadar konusuluyor?

Var mi gercekten ciddi bir hareketlilik?Yoksa sadece kolpa basinin yazdigi bir haber mi?

kesinlikle benim duyumum değil ama maraton.com da bazı yorumları okuyodum 2 kişi ebue GS ye gelcek falan die. tıpkı ligtv de elano GS ye gelcek diyenler gibi.

kesinlikle benim duyumum değil ama maraton.com da bazı yorumları okuyodum 2 kişi ebue GS ye gelcek falan die. tıpkı ligtv de elano GS ye gelcek diyenler gibi.

bende okudum ve araştırdım hiçbir kaynak bulunmuyor.

bence bu olabilir hem hiçbir medya organıda pek bu isim üzerinde durmadı.

ve takımından ayrılacagı kesinleşmiş.

Yok olmaz imkansızmış tutturdular gidiyorlar ,Haldun abi bu transferi yapmak istese bir yolunu bulur.Son uefa şampiyonu ortada işte..

Üst Alt