# Darijo Srna - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Darijo Srna

Cevap: # Darijo Srna

Sabri Srna'ya terlik fırlatıp basını yarar,yine kendi oynar diye korkuyorum gelirse eğer.

süper olur bu çocuğu kaç kre izledim hep demişimdir biraz aradığımı kan diye sağ bek sağ açık destek herşey var. ama sanmam alabileceğimizi yeterince para harcadık gibi geliyor.

Yok artık, gülüp geçiyorum demek istiyorum ama bir yandan acaba olur mu diye düşünmüyor değilim.:)

Şu Transfer dönemi bir an önce kapanmaz ise

Haldun ÜSTÜNEL tüm topçuları getirecek GAŞATASARAY a

Transfer sezonu kapanana kadar bize rahat uyku yok.

Her sabah acaba bu sabah Resmi Sitede kimi görecem diye bilgisayar başına geçer oldum:)

fener dışında bu ligde gerçek anlamda bir sağ bek yok. bu ligin temel sorunu bence sağ bek. en iyisi uğur uçar'dı o da sakatlanmadan önce. beşiktaş da toraman, trabzon da serkan balcı oynarken aynı mevkiye srna'yı alırsak yazık rakiplerimize.

Srna suan bana gore Dani Alvestende kaliteli bir oyuncudur. Srna muthis otesi bir oyuncu. Dunyanin en iyi sag beklerinden biridir ki benim gozumde ilk 3de yer alir. Yani kelimelerle anlatilmaz, sadece izlenir. Neyse kusura bakmayinda Srna'nin performansinin UST DUZEY oldugu donemde almamiz birazcik hayaldir. Hayal demeyelim, hersey mumkundur Haldunle fakat Srna biraz Yok Artik dedirtirecek bir oyuncu. Simdiye kadar gelen oyunculardanda ZOR benim gozumde ...

Sag beke adam alinmasina karsiyim, Ugur 1-2 ay sonra tamamen eski formuna kavusur, 2-3 sene sürekli oynasin dünyanin en iyi sag beklerinden biri olacaktir,hirvat birini orada görecegime kendi alt yapmizidan cikmis Uguru görmeyi tercih ederim...

Üst Alt