# Darijo Srna - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Darijo Srna

Cevap: # Darijo Srna

Sağ bek olarak hem kendi görevini yapıp hem de oyun kurabilen bir oyuncu.Shaktar'da ve milli takımda müthiş performanslarına şahit oldum.Bu zamana kadar büyük bir Avrupa kulübünün transfer etmemesini çok yadırgadım gerçekten.Hem savunması hem de hücumu müthiş bir oyuncu.Basına yansıdıysa eğer bu transfer işi olmaz :) Umarım Elano'dan sonra onu da kadromuza katarız.Bu senenin en büyük transferi olur benim adıma.

Srna bu adam eğer gelirse Fenevlilerden önce sevinçten biz ölür gideriz sanırım :D

Şaka bir yana elano keita rijkaard gibi adamlar geldiyse srna neden olmasın

Cafercigim, SADECE UGUR'la olmaz bu is. Duygusal olmayalim, Ugur haric sag bek'imiz yok ki Ugur hala hazir degil ve eski performansina ulasir mi belirsiz gerci bence ulasir ama dedigim gibi tek Ugurla olmaz bu is. Sabri deme bana, onu Florya'ya bile almam. Serkan Kurtulus desen, oynatilmiyor ve kiralik gitcek. Ayrica Srna'yi izlemis olsan, suan dua ederdin Srna gelsin diye. Srna hic bir sag bek'e benzemez, dehset otesi bir isim. Srna gelsin, en iyi yabanci transferini yapmis oluruz ...

Srna gelsin Uğurun kesilmesine razıyım. Sağbek solbek sağ açık sol açık bütün kanatlarda oynayabiliyor bu adam. Ayrıca müthiş frikikleri var. Çok sert şutları var. Eğer gelirse Rijkaard onu 4-3-3 ün 3lü ortasahasının sağ iç kısmındada oynatabilir. Ama imkansız bi transfer :) Bizden önce kuyruk vardık bu adam için kapıda :)

Srna gelsin Uğurun kesilmesine razıyım. Sağbek solbek sağ açık sol açık bütün kanatlarda oynayabiliyor bu adam. Ayrıca müthiş frikikleri var. Çok sert şutları var. Eğer gelirse Rijkaard onu 4-3-3 ün 3lü ortasahasının sağ iç kısmındada oynatabilir. Ama imkansız bi transfer :) Bizden önce kuyruk vardık bu adam için kapıda :)
Srnayı alacan ama ortasahada oynatacan öylemi kusura bakma ama çok komik.Ayrıca busene sağ içe Elano alındı.

Haldunun kuyruğu hepsinin önüne geçer merak etme:D

orgaize işlerdeki kavgaya gider görüntüleri acaba kuyruk kavgasınamıydı :D Adnan BAŞKAN siyah gözlüğünü deri ceketini çekip oraya gitse protokelden alınırlar :D

bu adamın alınmasına ciddi anlamda ihtimal yok, satılmak istememesi, satılsa dahi avrupadaki talipleri, ekonomik maaliyeti vs. ama olurda gelirse eğer konvoy yapmazsam fenevli olayım artık :D:D

Üst Alt