# Darijo Srna - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Darijo Srna

Cevap: # Darijo Srna

Bi kere alamayiz vs vs muhabbetini birakalim, bence ilgilenmiyoruz bile bu oyuncuyla ne yazik ki. Ama gelse off super olurdu.

Bu arada Burak Eren, forvet'in gelecegini sanmiyorum. Nonda gider oyle alinir yoksa alinmaz diye dusunuyorum.

Cok yonlu savunma oyuncusu alinir ki suan icin en dogrusu budur.

Elano'dan da gördük ki olmaz diye birşey yok. Olmayabilirde bu transfer büyük ihtimallede gerçekleşmeyecek ama kimse Srna bize gelmez, paramız yetmez geyiklerini bırakalım. Elano'dan dili yanan arkadaşlar var :)

Bence de bırakılm ama bu adamı cidden almayız.

Takımın kaptanı, kubünün maddi imkanları çok fazla, onu ordan ayırabilmek için -tahminim- 15 milyon euro gibi bir rakam gerekbilir.

Cidden imkansız.

Bi kere alamayiz vs vs muhabbetini birakalim, bence ilgilenmiyoruz bile bu oyuncuyla ne yazik ki. Ama gelse off super olurdu.

Bu arada Burak Eren, forvet'in gelecegini sanmiyorum. Nonda gider oyle alinir yoksa alinmaz diye dusunuyorum.

Cok yonlu savunma oyuncusu alinir ki suan icin en dogrusu budur.
Forveti her türlü alacaklar. Transferde hatta ilk gündem maddesi forvet transferi. Nonda'da Fransa'da kulüp arıyor 1 hafta içinde durum netleşir. Nonda'yı gönderip Baros'un arkasına forvet alınacak diye biliyorum.

Bence de bırakılm ama bu adamı cidden almayız.

Takımın kaptanı, kubünün maddi imkanları çok fazla, onu ordan ayırabilmek için -tahminim- 15 milyon euro gibi bir rakam gerekbilir.

Cidden imkansız.
Srna'nın cidden bonservisi 12 milyon euro'dan başlıyor. Keita ve Elano'ya da yüklü ücretler ödendi. Şu an bütçemizde 4 milyon euro dışında. Bu da forvete harcanacaktır.

Forveti her türlü alacaklar. Transferde hatta ilk gündem maddesi forvet transferi. Nonda'da Fransa'da kulüp arıyor 1 hafta içinde durum netleşir. Nonda'yı gönderip Baros'un arkasına forvet alınacak diye biliyorum.

Umarim dedigin gibi olur. Nonda gitsin cunku isimize artik yaramaz.

Birde cok yonlu savunma oyuncusu alinsa tadindan yenmez.

Gelirse TFF'ye başvuruda bulunalım bu sezon lig oynanmasın :D

antu deliriyor :D

Srna´yı alırlarsa kusuruma bakmayın ama kağıt üzerinde ezici üstün bir kadroları olacak‚adamların en kötü bölgesi sağ bek ve de harika bir adamdır

Keşke gelse benim tek kızdığım Eren Derdiyok gibi adamı nasıl kaçırdılar Levurkesenede Keitadan bile ucuz bönservise gitti.Çok genç ve çok yönlü bir isim

Ya arkadaşlar Srna gelirse müthiş olur ama İmkansız...

Haldun faktörüde bir yere kadar işliyor..

Bence kulubü çok zora sokar bu transfer..

Bu adam alınırsa forvet hariç hemen her bölgede 2-3 altarnatif var...

Çok şişer.Artık sabriyede elveda derler...

Bende çok isterim ama kolay değil...

Ya arkadaşlar Srna gelirse müthiş olur ama İmkansız...

Haldun faktörüde bir yere kadar işliyor..

Bence kulubü çok zora sokar bu transfer..

Bu adam alınırsa forvet hariç hemen her bölgede 2-3 altarnatif var...

Çok şişer.Artık sabriyede elveda derler...

Bende çok isterim ama kolay değil...

Lucescu ölmeden son kıyağını yapar! ;)

srna en az 13-14 M €uroya gider... 27 yaşında olan bir oyuncu, 4 yıllık sözleşme imzalasak ve son senesinde satsak en az 7-8 M €uro eder... böyle bir oyuncuyu Galatasaray'da oynatmış olmakta bizim kazancımız olur. keşke alsak, kalitesine göre hiçte pahalı değil.

Alvesden sonra bence dünyadaki en iyi sag beki!!! Ama imkansizin ötesi...bonservisi en az 15mioya patlar...bayern bile alamadi!!! Keske gelebilse, gelse zanla serveti hatasiz oynatir!!!

Üst Alt