# Darijo Srna - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Darijo Srna

Cevap: # Darijo Srna

Lucescu, sağlık (kalp) sorunları yüzünden doktarları teknik direktörlük yapmaması gerektiğini bildirmiş. Lucescu, teknik direktörlüğü bıraktı. Ama Shaktar'da, başka bir mevkide çalışırsa (Örn: Aykut Kocaman) o zaman başka...

Haberim var bu olaydan ama su ana kadar Lucescu hakkinda vermilmis kesin bir karar yok bildigim kadariyla..

Ali Okancı'ya bu transferi aslında sormak lazım. Kanal 24'e geçmişti çünkü o da. Srna'da trnasfer olursa artık olayı aştık demektir. Şu an Dünya'nın en iyi sağ beklerinden birisi konumuna geldi. Müthiş bir lider, inanılmaz bir karakter diyebiliriz. Ama bonservisi pahalı olacak ve son transferlerden sonrada transfer bütçesi azaldı. Benim bildiğim forvet transferiyle birlikte transfer kapanacak.

article-1028064-01B076A200000578-155_468x340.jpg

Kendisine MOR forma çok yakışıyor.:D:D:D:D:D

Niye MOR FORMA yapıldı sanıyordunuz:D:D:D

Kanal 24 Andreas Beck'le ilgilendiğimizi söyleyen kanal değil miydi?.. Ben mi yanlış hatırlıyorum.. Hatta bir ara Obasi'yi de söylemişlerdi galiba..

yuh haldun baba bu adamı da alsın heykelini diksinler artık floryaya :D izleyenlerin bu adam işe yaramaz demesine gerek yok uefa finali ve euro 2008de de mükemmeldi

ayrıca fm bakımından inceleyecek olursak :D

bu adam alınacaksa elano ve keitaya gerek yoktu (tabi fmye göre :D)

srna gibi bir adam gelirse rakibin sol kanadını düşünemiyorum ayrıca eşsiz kaynak fmye göre sol açık sol bek sağ kanat sağ bek hepsini de süper oynar

Haldun Üstünel almak istesin,boş dönmeyeceğine adım gibi eminim,fiyatı isterse 20 milyon € olsun 10 taksite böler,2-2- 15 senede öderiz :D

Sağ bek olarak bu adamı alacaksak kimler yedek kalacak :eek: Yalandır tabi haber. Shaktar'ın forvetini alır gelir Haldun :D Lisandro muydu Leonardo muydu neydi :asd:

Elano'dan da gördük ki olmaz diye birşey yok. Olmayabilirde bu transfer büyük ihtimallede gerçekleşmeyecek ama kimse Srna bize gelmez, paramız yetmez geyiklerini bırakalım. Elano'dan dili yanan arkadaşlar var :)

Üst Alt