Demba Ba Galatasaray’da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba Galatasaray’da İddiası

Cevap: Demba Ba Galatasaray’da İddiası

Gelmesini en çok fenerlilerin favoriye aldığım "demba ba galatasaraya gelmez" anatemalı tweetleri için istiyorum. Pusudayım bekliyorum.

antuden ilk yorum geldi dema ba'nin umut buluten bir fazlasi yokmus alsinler diyorlar sorun degil :D

7xfdk.png

Sky Sports News: Newcastle United tell SSN that no bids have been made for striker Demba Ba..

Sky Sports News ‏@SkySportsNews

Newcastle United tell ‪#SSN‬ that no bids have been made for striker Demba Ba

Böyle bir transfer kesinlikle yapmalıyız. Bir tane pahalı transferin zararı olmaz kanımca. Ama olmazsada yönetime falan sallamasın kimse.Medya getirdi şuanda ba ba yı bize :D

Kadir Çetinçalı ‏@kadircetincali

Demba Ba'ya Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim şu an için pek sıcak bakmıyor. Bilesiniz isterim...

niye acaba la maliyetinden dolayı mı? Almamız gerek bence sağlık sorunu yoksa

Yok ya belliydi zaten Fatih Terim pahalı transfer yap-ma-ya-cak!

"Çok para harcattı", "Parayı çar çur etti" denmesin diye riskli transferler yapacak!

Bir Twit çok güldüm :asd:

demba ba'yı 11 milyon € ya alacağımıza öküz çiftliği kursak 2 yıl sonra kara geçeriz...

Yok artık bizim bu parayı vereceğimize inanan arkadaşlar var...

Vermeliyiz birine artık. Arda'yı sattık,o kadar gelir geldi cl parası şampiyon olduk. Bizde bütçe koymusuzdur. İstesek harcarız bu paraları. Bekleyip görelim fatih hoca'nın her kararına saygım var ama inşallah demba ba konusundaki kararı değişir.:)

Sky itali 11 milyon karsiliginda anlasildi yazmis. Skysport ta newcastle bize herhangi bi teklif gelmedi demiş. Bilgi kirliliği var. Bana göre hala zor transfer. Hatta Twitterda ingilterede tt bile olmus :)

Sky itali 11 milyon karsiliginda anlasildi yazmis. Skysport ta newcastle bize herhangi bi teklif gelmedi demiş. Bilgi kirliliği var. Bana göre hala zor transfer. Hatta Twitterda ingilterede tt bile olmus :)

Satmıyacağız dememisler,teklif gelmedi demisler. Fatih hoca istese alırız bence ama maliyetinden dolayı istemiyor hoca heralde. 2.döneminde vaka'dan dolayı.Ama bu adam alınır inşallah ya :) Sakatlık sorunu var falan diyorlar orasını bilemem tabi öyleyse hiç alınmaz zaten.

O değil de bu adama ligin ikinci yarısında büyü falan mı yaptılar? :D

İlk 20 maçta 16 gol atan bir forvetin son 14 maçta suskun kalması şaşırtıcı gerçekten.

Bütün duyumcular gazeteciler vs Fatih hoca demba ba yı istemiyor diyor. Neden acaba merak ettim dogrusu :)

Bir tane de çift haneli transfer yapma lüksümüzz vardır herhalde.

Bir arkadasin buraya koydugu newcastle forumu linkinde dizindeki sakatliktan bahsediyorlardi.ama nasilda 16 gol atmis adam bu sene

Üst Alt