Demba Ba Galatasaray’da İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba Galatasaray’da İddiası

Cevap: Demba Ba Galatasaray’da İddiası

O değil de bu adama ligin ikinci yarısında büyü falan mı yaptılar? :D

İlk 20 maçta 16 gol atan bir forvetin son 14 maçta suskun kalması şaşırtıcı gerçekten.

Papiss Cisse devre arasında gitti yanılmıyorsam, bence onun gölgesinde kaldı. 2.planda orada artık,bu gelmesini daha da kolaylastırır ama FT istemiyorms.

İkinci yarı Cisse gelince sağ kanata yakın gibi oynadı o yüzden son haftalarda gol atamadı.

Ünal Aysal, dün, teknik heyetten Demba Ba için her hangi bir istek yok bundan dolayı gündemimizde değil demişti.

fatih terim fazla para harcatmak istemiyor lafları bana sacma geliyor. herkese 3 3 veriyoruz. hepsini topla adam gibi birine ver.

Yalnız Ba zamanında Stuttgart ve Stoke City sağlık kontrollerinden geçememiş. Araştırdım harbiden de öyle. Acaba sıkıntı nedir.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Demba Ba'nın Trabzon'la en ufak bir ilişkisini bulabilirsek transferini bitireceğiz.

:D

Kadir Çetinçalı ‏@kadircetincali

Assaidi'nin kendisi gelmedi bu bilin önce. Gelen ağabeyi idi. Henüz kulübüyle anlaşılmadı bunu da bilin.

Kadir Çetinçalı ‏@kadircetincali

Bakın Demba Ba'yı ben yazdım olmasını her türlü isterdim. Bir forvet daha olacak bir tüyo daha vereyim. Hoca Demba Ba'dan iyisini istiyor:)

Ben bu adamı hiç izlemedim ama videolarında attığı gollere bakarsak aradığımız bitirici tarzdaki adam bu değil.

Tuna Yüksel ‏@GSGTuna

Demba Ba transferi için @UnalBasgan 'i arayacaktim İbrahim Seten ile konusuyormus, kapatsin arayacağım :(

ya varya bunları yazarken hiçmi utanmıyolar :D gülmekten öldüm ya etmediğim küfür kalmadı :D varya bunların hepsimi embesil yav :D ünal aysal seninle konuşurmu embesil bezelye beyinli çocuk

Harbiden ya GERİZEKALI bunlar ya renkdaş

İstediğimiz adamın bu olduğunu düşünmüyorum.Fatih Hoca'nın da isteyeceğini düşünmüyorum.Adam iyi laf yok ama aradığımız forvet özelliğinin bu adamda yeteri kadar olmadığını düşünüyorum.

sen kimi bekliyon devrim onu söyle. malagada rondonu isterim ben ama oda gelmez gibi:D

Satmıyacağız dememisler,teklif gelmedi demisler. Fatih hoca istese alırız bence ama maliyetinden dolayı istemiyor hoca heralde. 2.döneminde vaka'dan dolayı.Ama bu adam alınır inşallah ya :) Sakatlık sorunu var falan diyorlar orasını bilemem tabi öyleyse hiç alınmaz zaten.

Zaten ünal başkan dedi ya hoca isterse demba ba yi bitiririz diye

Üst Alt