Demba Ba Galatasaray’da İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba Galatasaray’da İddiası

Cevap: Demba Ba Galatasaray’da İddiası

İkinci yarı Cisse gelince sağ kanata yakın gibi oynadı o yüzden son haftalarda gol atamadı.

Papiss Cisse devre arasında gitti yanılmıyorsam, bence onun gölgesinde kaldı. 2.planda orada artık,bu gelmesini daha da kolaylastırır ama FT istemiyorms.

cisse geldi ba'yi sola çektiler

Tamamdır beyler, sağolun. Bir oyuncunun performansının bu kadar düşmesinin başka bir açıklaması olamaz zira. ;)

demba baya sakat diyolar ahahha :asd:

sakatlık geçmişine baktım en son 2010 martta sakatlanmış :)

Cisse'yi alaydık iyiydi :coffee:

Demba Ba da iyidir, ben kalbinde çok çok ufak bir ritim bozukluğu var diye biliyorum, 2 kulübün sağlık testinden bu yüzden geçemedi ama futbolunu etkilemiyor. Zamanında Milan Aly Cissokho'yu dişlerinde problem var diye almamıştı da Lyon'daki performansından sonra taraftarlar baya isyan etmişti. Umarım alınır Demba Ba, sağlık testi yüzünden vazgeçilecekse vazgeçmesinler. :eek:

Demba Ba

Assaidi

Hamit

Bulut

Dany

Amrabat

Bu transferlerin bitmesi bazı karşı takım taraftarlarınca iyi karşılanmıyor. Acayip uyuz olmuş durumdalar.

Umarım yukarıdaki isimlerin hepsi biter çünkü takip ettiğim tüm forumlarda bu isimlerden çok çok iyi bahsediliyor.

Ba

demba-ba-trikot.jpg

Demba ligin tozunu attirir. Bekir gibileriyle once bi maytap gecer, sonra Volkan gibilerini kaleye gomer. Top saklama, tek vurus, son vurus, hersey ust duzey.

Kaynak için ''Güvenebilirmiyiz'' demiştim.

Gelirse son 10 yılın en iyi transferi olur.

Bu kadar iddialıyım. Bu sezon Hat-Trick yaptığı 2 maçıda izledim.

Harikulade bir isim. Jardel'den sonra bir forvet görür bu takım.

Üst Alt