Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Cevap: Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Baros,Kewell gibi dakika başı sakatlanan değil de,bir kere sakatlanıp 2 ay oynayamayan birisi.2010 dan beri hiç sakatlanmamış.4-4-2 oyuncusu mu bilinmez.ilk dönem 14 gol atmış,papiss geldikten sonra 4-4-2 denenmiş başarılı olamamış 2 gol atmış.Ha bizim ligde 20 golü rahat geçer ama çamurda kasaplarla oynayacağını unutmayalım.

Ünal başkan bir kıyak yapsada,20 milyon 15 milyon verip cardozo,huntelaar getirsek :(

Newcastle ligin ilk yarısında hep 4-4-2 oynadı ve Demba ba da çok başarılı oldu. Cisse geldikten sonra Ben Arfa-Cisse-Demba ba şeklinde bir sisteme dönduler yani Demba ba daha çok sola yakın oynadı o yüzden de pek gol şansı yakalayamadı.

Transfer var dediler geldik :D Demba Ba'da son gelismeler neler ?

Olursa yilin bombasi olur 20+ gol atmazsa forumdan ihracimi istiyorum :lol:

Surgeons hammered a 25 cm nail into his leg as part of the operation to save his career and there were fears he would not be able to play again.

Demba Ba can leave Newcastle for bargain £10m fee thanks to release clause | Mail Online

Belki bu yüzden Terim veto edebilir. Ha bu arada ligde oynamış gol atmış falan o tarafını bilmiyorum. Ama bunu bir risk olarak görebilirler. Bana kalırsa da tam aradığımız adam..

Askın Ates @AskinAtes29

Forvet dediğin; yaracak, atacak, attıracak. Volkan'ın rüyalarına girecek..

Bize top tasiyacak ,ayni zamanda bitiriciligi iyi ,gerektiginde oyunu kanatlara acacak, asist ozelligi olan hizli biri lazim.Demba ba'da bunlarin hicbiri yok.Artisi guclu fizigi,ceza sahasi cevresinde bitirici vuruslari onun disinda topla ilerleme ozelligi yok,oyun icinde kayboluyor cogu zaman ,pres yok.

Bizim oyun tarzimiza uyacagini zanetmiyorum.Iyi adam ama bizim aradigimiz degil.Oyle olsa hoca elli kere onay verirdi.Bize Matias Suarez cuk diye oturur.Soyledigim ozeliklerin hepsi mevcut.Gel gorku fiyatida buna parelel olarak tuzlu haliyle.

beyler demba ba'yla ilgili basın haberlerinden başka duyum var mı? herkes olması muhtemel gözüyle bakıyor. ama daha önce hocanın istemediği yazıldı çizildi sürekli.

Demba ba tabiki kötü forvet değil ama o kadar abartıldığı kadarda iyi değil. Berbatovla kıyaslanmaz bile.

Üst Alt