Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Cevap: Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Bize lazım olan forveti Fatih Terim biliyodur. O yüzden üzerinde kafa yormaya gerek yok.

Ama benim fikrim bize gerçek bir golcü lazım. Etoo, Torres veya bu adamların daha aşağı seviyeleri Burak Yılmaz gibi bir isim.

Açıkcası benim rüyam Fernando Torres'tir. Keşke burnumuzun dibindeki Burak Yılmaz'ı kaçırmasak. Daha uygun fiyatlı daha uygun bir golcü bulmamız imkansıza yakın. Ama bekleyip görücez. Hocanın kafasında önümüzdeki seneye ilişkin neler var bilmiyoruz. Demba Ba'dan ise açıkcası dürüst davranayım haberim olalı 1 ay bile olmadı. Şu an Demba Ba uzmanı bir çok arkadaşın da benden farklı olduğunu düşünmüyorum. Saygılar.

Sen demlersen iceriz ayri cayciya gerek yokta ,bir anlik gozune perde inmediyse ben tarife uygun ismide yazdigimi hatirliyorum.Eger o isim bunlari yapamaz diyorsan onu ayri tartisiriz.

Ya şurda Matias Suarez diyenlerin kaç tanesi Matias Suarez'in kaç maçını izledi merak ediyorum . Türkiye'de Belçika Ligi'ni hangi kanal veriyor ? Hadi diyelim x kanal veriyor kaç defa açtınız da 90 dakika Matias Suarez'in maçını izledin ? Şimdi ben Belçika'danım hep maça Anderlecht maçlarına giderim dersen de şaşırmayacağım :) . En fazla Avrupa Kupasında 4-5 maçını izlemişsinizdir hepsi bu . Oyuncuları iki video ile gözde büyüttükçe büyütüyorsunuz . Dediklerini Luis Suarez bile yapamıyor Matias Suarez'in yapabileceğini sanmam . Uruguay Milli Takımı'yla son Dünya Kupasında ve Gold Cup'da Forlan yaptı . Tevez City'de bu kadar yıldız yokken yapabiliyordu . Zaman zaman Rooney yapabiliyor . Ibrahimovic İsveç Milli takımında biraz yaptı . Top taşıyan ve aynı zamanda iyi bitirici olan oyun kuran iyi pas dağıtan asistler goller atan dünya üzerinde çok forvet yok . Belçika Ligi boktan bir ligtir bu da unutulmasın . İki-üç tane adam akıllı takımı var diğer takımlara karşı şov yapıyorlar hucum oyuncuları deli gibi istatistiklere sahip oluyor üstüne youtube videolari da eklenince dünya yıldızı sanıyorsunuz :) .

Hee bu arada unutmadan . Cayi yaptıktan sonra icirtirim sana o yüzden demlemede problem olmaz sen dert etme :yenieek:

Suarez'i cok tanimiyorum, Avrupa liginde bir kac sefer izlemistim. Ama Demba'yi cok kez izledim. Her turlu olumlu not. Cisse kadar iyi adam bakmayin. Papiss geldikten sonra kanata yerlestirdiler ondan performansi dustu. Manu maclarinin ikisinide bos gecmemisti.

Bu adamin etrafina diz bakalim Engin'i, Barnetta'yi, Kalou'yu, Selcuk'u, Melo'yu, sonra arkana yaslanip atacagi 30-40 golu izle.

Bize lazım olan forveti Fatih Terim biliyodur. O yüzden üzerinde kafa yormaya gerek yok.

Ama benim fikrim bize gerçek bir golcü lazım. Etoo, Torres veya bu adamların daha aşağı seviyeleri Burak Yılmaz gibi bir isim.

Açıkcası benim rüyam Fernando Torres'tir. Keşke burnumuzun dibindeki Burak Yılmaz'ı kaçırmasak. Daha uygun fiyatlı daha uygun bir golcü bulmamız imkansıza yakın. Ama bekleyip görücez. Hocanın kafasında önümüzdeki seneye ilişkin neler var bilmiyoruz. Demba Ba'dan ise açıkcası dürüst davranayım haberim olalı 1 ay bile olmadı. Şu an Demba Ba uzmanı bir çok arkadaşın da benden farklı olduğunu düşünmüyorum. Saygılar.

kulubu Torres'e sat, ozaman oynar bizde :eek:

Suarez'i cok tanimiyorum, Avrupa liginde bir kac sefer izlemistim. Ama Demba'yi cok kez izledim. Her turlu olumlu not. Cisse kadar iyi adam bakmayin. Papiss geldikten sonra kanata yerlestirdiler ondan performansi dustu. Manu maclarinin ikisinide bos gecmemisti.

Bu adamin etrafina diz bakalim Engin'i, Barnetta'yi, Kalou'yu, Selcuk'u, Melo'yu, sonra arkana yaslanip atacagi 30-40 golu izle.

Anahtar kelimeler :)

Damba Ba'nın sözleşmesindeki o madde olmasa almamız imkansızdı bu arada, umarım bi pürüz çıkmaz..

abi acık net dem ba gelirse ş.ligini ve ligi rahat sallarız müthis bir oyuncu acayip güclü ve inanılmaz goller atıyor bi anda sırtı dönükken falan cuk diye oturcak şimdiden king ba demeye hazırlanın ..

abi acık net dem ba gelirse ş.ligini ve ligi rahat sallarız müthis bir oyuncu acayip güclü ve inanılmaz goller atıyor bi anda sırtı dönükken falan cuk diye oturcak şimdiden king ba demeye hazırlanın ..
e t

demba bayı keşfettiğimde hoffenheimla 2.ligde oynuyodu bize karşı hazırlık maçı yapmışlardı o zamanlar dikkatimi çekmişti bu adam sonrasında hazırlık maçıdır diye takip etmemiştim dahada adamı adam şimdi nereye gelmiş.

özet:gelsin :D

Açıkcası yabancı forumlarda pek ihtimal vermiyorlar.

Adam çok iyi bir sezon geçirmiş niye gitsin TR ye diyorlar.

Ama benim umudum var.

hoca istemiyoyu kim cıkardı fatih terimin ba gibi oyunculara düskünlüğü vardır ve bariz istiyordur eminim ins gelir ki nasıl tapıyorus herife ya

Üst Alt