Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek"

Cevap: Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek"

22 Martta TFF binasının önünde toplanıp, bir tabut ve siyah çelenk bırakmak lazım..

Dün akşam Erman hocanın dediğine göre etik kurulu raporuna istinaden TFF ceza vericek tahkim bunu bozucak ve UEFA'ya tahkim bozdu yapıcak birşeyimiz yok diye gidiceklermiş çakallar planları yapmışlar

Dün akşam Erman hocanın dediğine göre etik kurulu raporuna istinaden TFF ceza vericek tahkim bunu bozucak ve UEFA'ya tahkim bozdu yapıcak birşeyimiz yok diye gidiceklermiş çakallar planları yapmışlar

Artık umudum kalmadı cezadan falan ama Yunanistan'da denedi bu çakallığı. Daha kötü oldu. Bizimkiler önceden bağlayacaklar mı ne yapacaklar bilmiyorum ama aynı olayı yaşamazlar heralde.

-----

He verirler ;

" Karar verilmemesine karar verilmiştir... "

Noldu? : " Karar verdik.. "

Küme düşme

Geçen seneki şampiyonluğun alınması

Verecekleri iki ceza bu iki cezayı verecekler kesinlikle ne eksi puana ne başka birşeye tav olmaz bu ülkenin insanı kıyameti koparttırmasınlar

ceza meza vermesinler,benim tek istedigim uefanin sikede adi gecen kulüplere 8 yil men versin :)

öyle bir çakallık yapamazlar herhalde. Çünkü Tahkim kurulu da TFF'nin bir hukuk organı diye biliyorum. Adı üstünde TFF Tahkim kurulu. TFF'ye bağlı yani. TFF böyle diyip yırtamaz

Göstermelik eksi puan cezaları verirler , Tahkim'de bunları iptal eder UEFA'ya da bak biz gerekeni yaptık derler öyle kurtulmaya çalışırlar ama UEFA yemez bunu basar cezayı gibime geliyor.

Eğer gereken kararlar verilmez ise artık GALATASARAY taraftarı olarak ayaklanmalıyız bence geç bile kaldık!

Tüpcünün Tahkim Baskani önüne gelenin idari tedbir kararini kaldiriyor. Bu gidisle beyaz bir sayfa falan acmaz tüpcü

Hiçbirşey olmamış gibi devam edeceğiz işte. Fenerbahçe'nin de yaptığı yanına kar kalacak.

Fener kesin düşecek,düşürmezlerse düşürttürecekler.Önemli olan hangi lige düşeceği.3. lig olursa itiraz etmem.Gerçi Yunanistan'da 4. Lige düşürttürdülerdi ama 3. Lig lacivert grupta idare eder.:)

düşme değilde eksi puan verecekler büyük ihtimal, neden çünkü ligi lider bitirip kazara play off larda şampiyon olamazsak isyan çıkar tff binasını yıkarlar lig tv ler iptal edilir bunu göze alamazlar

fenerin lig bitiminde alacagı puana göre eksi puan cezası uygulanacaktır diye düşünüyorum ben.eger ligi epey altımızda bitirip şampiyonluk şansı cok azalırsa 12 civarı eksi puan verip işi kapatırlar.ama az bir farkla ligi bitirir ve şampiyonluk şansı bulunursa o zaman ceza verilmeyip mahkeme sonucunu bekliyelim moduna gireceklerdir büyük ihtimalle.taabi eksi puan verirlerse şöyle bir kötülügü olacaktır fener acısından,aldıgı eksi cezasından ötürü suçu sabitlenmiş olacagı için o zaman uefa da cezayı basacaktır fenere saglamından 3-5 yıl arası..

Üst Alt