Demirören Aday Oluyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören Aday Oluyor!

Cevap: Demirören Aday Oluyor!

Onun bunun çocukları FFF için sıraya girmişler sizde çıkıp bizde aday çıkarmalıyız diyorsunuz?

Damgamı yiyelim beyler, bırakın o sırayı kalabalıklaştıracak adam çıkmaz bizden.

Külüplere cebinden para verirmi acaba?Tüm külüpleri kendine borçlandırıp Türk futbolunun sahibi olabilir.En azından planı bu olabilir.

komedi gibi lan. gülelim mi ağlayalım mı halimize anlayamadım ben. ben demirörene bırak türk futbolu kedimi bile emanet edemem

hangi forum ?

sikeci bir kulubun sike destekcisi baskanı federasyon baskanı yapılıyorsa, buna sessiz mi kalmalıyız ? bugun de biri cıkıp "avrupa'ya gitmeyelim, ulke futbolu bir silkinsin, kendimize gelelim oyle gidelim avrupa'ya" demis... boyle insanları bu ulke'den atmaları lazım :)

Yeterince Silkindi zaten ülke futbolu. Daha ne kadar Silkinecek. silkinmedik bir kulağının arkası kaldı ülke futbolunun.

Valla UEFA'ya mail atalım size karşı savaşacak diye açıklaması var bu herif başkan olmadan çeksinler bizimkilerin kulağını

yandık gençler bu adam ülke futbolunu bitirmeye geliyo uefa dan da cezayı yiyecez sonrada sinirden ölecez kazanan tüpçü ve arkadaşları kaybeden bizler olacağız ama unutmasınlar filmin sonu iyi biter

Bu arada bunlar; "Gerekirse Avrupaya gitmeyelim fener düşmesin" diyorlar ya hani, bende diyorum ki " Gerekirse şampiyonda olmayalım, ligden de çekilelim yeterki hak yerini bulsun düşecekler düşsün" Hatta bunu yönetim kademesinde dillendirmeliyiz bakalım Ligtvleri napıyor?

Ortada 1 Milyar dolarlık pasta büyüklüğü varsa bunun 500M klüp harcaması 500M Eurosu dışardaki pastadır. Aysal başkanın dediğine göre aylık 16M Eu giderimiz var. 16X12= 190. 190 da dışardaki pastaysa 1Milyar doların 380 i bizden demektir.Muhtemelen bir bu kadarıda Fenerden ve kalanı kalan klüplerdendir.Onlar bu para yüzünden düşürmüyorsa pastayı babasız bırakalım bakalım napacaklar?

Beşiktaş ve Fenerbahçe el ele

Birbirlerinin popolarını yalıyorlar

tüpçünün seçildiği gün futbolun bittiği gündür

"Gerekirse Avrupa'ya Gitmeyelim"diyecek kadar dar görüşlü bir insan Türk Futboluna zarardan başka ne verebilir?Kendi takımını batırdı,yetmedi Türk Futbolunada el atacak.Seçilirse Digitürk'ü iptal edip maçları izlememeyi düşünüyorum.SEÇİLİRSE YAZIKLAR OLSUN!

Haluk Yürekli

Yildirim demiroren aday oluyor da acaba kac superlig kulubunun destegini aldi mesela Galatasaray? mesela fb?

Nevzat Dindar @hyurekli

Galatasaray karşı..

Bu tüpçüye kaldıysak vay halimize,Edirne den öteye gidemeyiz.Babası şirketlerinden uzak tutmak için bjk başkanı yaptı,şimdi bjkliler kulüpten uzak tutmak için tff başkanı yapmak istiyor. :asd:

wa_66.jpg

Demirören'in kaosa giden sorunlara çözüm bulmak için önce yakın dostu Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'la adaylığı konusunda fikir alış-verişinde bulunduğu bildirildi. Genel kurulda 'Gerekirse Avrupa'ya gitmeyelim' diyen Beşiktaş Başkanı'nın daha sonra Fenerbahçe Başkanvekilleri Nihat Özdemir ve Ali Koç'la görüşüp 'çözüm önerisini' ortaya koyarak desteklerini aldığı öğrenildi. Demirören'in sonrasında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in desteğini aldığı da iddia edildi. Bu desteğin ardından Yıldırım Demirören'in adaylığına sıcak bakmadığı ileri sürülen babası Erdoğan Demirören'in de onayıyla kararını verdiği ileri sürüldü.

Üst Alt