Demirören Aday Oluyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören Aday Oluyor!

Cevap: Demirören Aday Oluyor!

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz? Yok mu adam akıllı tarafsız bir Allah'ın kulu TFF başkanı olacak.Vallaha olurda bu adam TFF başkanı olursa kapatalım dükkanı gidelim en iyisi yani takımı ligden çekelim.Çünkü bu adam geldiği taktirde hiçbir kulübe ceza vermeden yola devam eder tabi bunu yaparak Milli takım dahil tüm takımlarımız Avrupa ve Dünya müsabakalarından uzun yıllar men edilmesini göze almış olur.Bu adam gelirse düşünmek bile istemiyorum ama Türkiye'de Futbol denen spor tarihe karışır!

Baba parasiyla BJK gibi bir takimi yerin dibine sokan bir gerizekali, Türk futbolunun 1 numalari adami mi olacak ? Biriniz cikip saka desin lütfen. :eek:

2unyd.jpg

Demirören demek,Fifa ve Uefa yı karşımıza almak demek.

Ceza verilmemesi,avrupadan men demek.

Avrupaya gidemeyen takımımızın asla borçlarını kapatamaması,iyi transfer yapamaması,taraftar desteğini kaybetmek demek.

Milli takımın bitmesi,futbolun bitmesi demek.

Ey Galatasaray lı,tehlikenin farkında mısın?

GSC yönetiminden acil kulübümüze mail kampanyası başlatmasını istiyorum.Avrupa dan menin taraftar tarafından kabul edilemeyeceğini,bu yükü hiç bir kimsenin kaldıramıyacağını derhal bildirelim.

Demirören'in kaosa giden sorunlara çözüm bulmak için önce yakın dostu Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'la adaylığı konusunda fikir alış-verişinde bulunduğu bildirildi. Genel kurulda 'Gerekirse Avrupa'ya gitmeyelim' diyen Beşiktaş Başkanı'nın daha sonra Fenerbahçe Başkanvekilleri Nihat Özdemir ve Ali Koç'la görüşüp 'çözüm önerisini' ortaya koyarak desteklerini aldığı öğrenildi. Demirören'in sonrasında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in desteğini aldığı da iddia edildi. Bu desteğin ardından Yıldırım Demirören'in adaylığına sıcak bakmadığı ileri sürülen babası Erdoğan Demirören'in de onayıyla kararını verdiği ileri sürüldü.

Zaten fb,bjk,ts,eskişehir,belediye,manisa,sivas,mersin,antalya,kayseri vs. şikede adı geçenler %100 destekleyecek bu adamı.Tüpçüde başkan olunca en az puan silme cezasını verecek , uefada bize ceza verecek 3 sene falan avrupaya gidemiycez büyük ihtimal diğer küçük klüplerde avrupaya gidemiyo zaten süper ligdeki gelirden olmamak için tüpçüyü destekler zaten...Önemli olan bütün kötü senaryoların uygulanmaması için önlemini almak gerekir her ne şekilde olursa olsun

Fenerbahçesiyle mutlu mesut yaşarlar,nasılsa Galatasaray 10 yılda beceriksizlikten çoktaaaan türk futbolunda ki söz hakkını kaybetti,Ah ulan Canaydın ,ahhh ulan Polat...

Demirören demek,Fifa ve Uefa yı karşımıza almak demek.

Ceza verilmemesi,avrupadan men demek.

Avrupaya gidemeyen takımımızın asla borçlarını kapatamaması,iyi transfer yapamaması,taraftar desteğini kaybetmek demek.

Milli takımın bitmesi,futbolun bitmesi demek.

Ey Galatasaray lı,tehlikenin farkında mısın?

GSC yönetiminden acil kulübümüze mail kampanyası başlatmasını istiyorum.Avrupa dan menin taraftar tarafından kabul edilemeyeceğini,bu yükü hiç bir kimsenin kaldıramıyacağını derhal bildirelim.

katılmakla beraber tebrik ediyorum

Fenerbahçesiyle mutlu mesut yaşarlar,nasılsa Galatasaray 10 yılda beceriksizlikten çoktaaaan türk futbolunda ki söz hakkını kaybetti,Ah ulan Canaydın ,ahhh ulan Polat...

Abicim beceriksizlik değil düpedüz şike yapıyormuş işte fenerbahçe,beşiktaş bu 34 lig maçından 19'u sadece açığa çıkanlar kimbilir feneri beşiktaşı ne şikeler yaptı ne teşvikler verdi yemin ediyorum ben korkuyorum düşünürken korkuyorum o derece

Üst Alt