Demirören: "Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralına sınırlandırma getiririz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralına sınırlandırma getiririz"

Ben size hep bunu soylemiyor muyum

siyaseti , sporu veya gundelik dertleri bu kadar kafaya takip kendi moralinize ihanet edeceginize benim gibi duyarsiz ve huzurlu olun

Ne sınırlaması yahu. Olmaz öyle şey olmamalı. Kulüpleri adam gibi yönetemiyorlar sonra vay efendim sınır gelsin. Hala sorunu yabancı sınırında arayanlar var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu tüpçü bizim basımızdaki yaglı surat ve divandaki fosiller şikecilerin başındaki ondan sonra o bj ustası fiko bunun gibiler gebermeden Türk futbolundan kimse hayır beklemesin

ne basarı gelir ne baska birsey

cünkü bunlar aynen tasmalarını tutanlar gibi kaosla besleniyorlar

Takımların borç batağına girmesinde bir suçlu da varsa aha bu federasyonlardır işte saçma sapan cezalar saçma sapan yabancı kuralları içine ettiler futbolun.

insallah bu sacma kural geri gelmez bence kulüpler kabul etmez
arkadaslar federasyon secimi ne zaman bi bilgisi olan varmi ?

Yıldırım Demirören: Öbür sistemde yerli oyuncular daha fazla para istiyordu. Bu sistemde yerli oyuncuların istedikleri para daha da düştü, o yüzden yabancı sayısını düşürmeliyiz. (buzzspor)

YIldırım Demirören: Altyapıda, turizmde ve ulaşımda birinciyiz…4.5G bizde var; Avrupa'nın bir çok yerinde 3G bile yok. 2024'ün tek adayıyız.

Bizim gibi geri kalmış ülkelerde mevzu hep aynı mevzu.Birşeyi beceremediğimiz zaman sorunu hemen sistemde görürüz o sistemi işletememiş olamyı asla kabul etmeyiz sistemler bir disiplindir ve bunu uygulayacak olan sistemi işletecek olan yine insandır.Bizim ülkemizde birşey için bir kanun yapılır ancak o kanun işletilmez ve sorun yasalarda denilir.

Bu kadar sığ düşünen bir toplum böylesine karmaşık durumlar için maalesef bir çözüm yolu bulamaz.Sorun sistemlerde değil bizim kafa yapımızda.

Bizim gibi geri kalmış ülkelerde mevzu hep aynı mevzu.Birşeyi beceremediğimiz zaman sorunu hemen sistemde görürüz o sistemi işletememiş olamyı asla kabul etmeyiz sistemler bir disiplindir ve bunu uygulayacak olan sistemi işletecek olan yine insandır.Bizim ülkemizde birşey için bir kanun yapılır ancak o kanun işletilmez ve sorun yasalarda denilir.

Bu kadar sığ düşünen bir toplum böylesine karmaşık durumlar için maalesef bir çözüm yolu bulamaz.Sorun sistemlerde değil bizim kafa yapımızda.
:005: :005:

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ: 18 kulüp olarak yabancı kararının arkasındayız. Planlamalar buna göre yapıldı.

Digerlerini bilmem de bizim Dursun kesin ister yabanci sinirinin geri gelmesini.

Yabanci futbolcu alamadigi icin tam da arayip bulamadigi sey olur.

Göksel Gümüşdağ canlı yayında açıklama yapıyor NTVSpor'da . "Kesinlikle kulüpler birliği olarak önümüzdeki 2 sene herhangi bir değişiklik söz konusu değil bu konuda fikrimiz bu" diyor. Şimdi demirören kaldı salatalık gibi bakalım ne olacak.

Göksel Gümüşdağ canlı yayında açıklama yapıyor NTVSpor'da . "Kesinlikle kulüpler birliği olarak önümüzdeki 2 sene herhangi bir değişiklik söz konusu değil bu konuda fikrimiz bu" diyor. Şimdi demirören kaldı salatalık gibi bakalım ne olacak.

Daha Terim bir kac gün önce ben yabanci sinirinin degismesini istemiyorum derken bu tüp kafa cikip bunlari diyor. Cok ilginc.

Bizim yerli topcular isyan bayragini cekti herhalde saygideger büyüklerine, bu yüzden de tüpcüye yukaridan emir geldi anlasilan.

Bakalim Terim ne yapacak bu durumda.

Daha Terim bir kac gün önce ben yabanci sinirinin degismesini istemiyorum derken bu tüp kafa cikip bunlari diyor. Cok ilginc.

Bizim yerli topcular isyan bayragini cekti herhalde saygideger büyüklerine, bu yüzden de tüpcüye yukaridan emir geldi anlasilan.

Bakalim Terim ne yapacak bu durumda.
Yerli oyuncularin parasi bitmis, Demiroren de buna cozum ariyor.

Üst Alt