Demirören: "Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralına sınırlandırma getiririz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralına sınırlandırma getiririz"

tüpçü tayyibe yaranmanın derdindeydi embesil goril o yüzden böyle acıklamalar yaptı

memlekette kim daha iyi göt yalarsa o daha cok yükseliyor düzen bu artık

CB oyuncu yetiştirin dedi ama bazı çakallar fahiş fiyata yerli iteleme gayesiyle Demirören'i de yanlarına alarak meseleyi yabancı sınırına getirdiler. Gümüşdağ ve Terim resmen tokatladı Demirören'i.

yahu ,alt yapıları gez o zaman anlarsın zaten neden Türk futbolcu yetişmediğini

federasyon olarak bi defa alt yapıları kulüplerin elinden alın,oralar ne idüğü belirsiz amacı para yemek olan ayyaşlarla dolmuş.aklı başında aileler çocuğunu oralara göndermeye korkar

Kural degismis olsa külüplerin elerinde oynatamdigi yabancilarin parasini da tüp kafami ödiyecekmis

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Dünya ülkelerinin IQ ortalamasını gösteren bir liste var mı?

dunya-iq-haritasi_561427.jpg

Yerli futbolcular daha az kazanmaya başlayınca Arda abilerine söylediler. O da arasından su sızmadığı malum şahsa iletti bunu, o da tüpçüye gereken emri verdi. Olay budur.

Şekip Mosturoğlu: Yabancı sayısını kısıtlarsak kimsenin uluslararası bir başarı beklememesi lazım. Seyirci unsurundan da vazgeçilmesi demek

bence kulupler birligi israr etmicek inanin bana
10 binlere oynuyoruz dahada iner bu sayi kalite iyice düscegi icin

Dursun Demirörene gidip ben capsizim sende capsizsin demistir. Yabancı kalite oyuncunun ne olduğunu bilmiyorum. Ben Anadolu yerli çöp oyuncu üstadıyim diye eklemiştir.

2 beyinsizin ürünü bu olur sasirmayalim

Üst Alt