Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Arda'yı satınca hemen baktılar transfermarkt a. Geçtik mi acaba dediler.

Adam doğru söylemiş neyin tribindesiniz?

Bizim kadro falan mı en iyi kadro?

Real Madrid maçında benim en beğenmediğim isim Ujfa.Bu forumda bir sürü hakarete mazur kalan Balta,Servet,Sabri,Çağlar,G.Zan. Çoğu zaman sakat veya cezalı Baros. Kanatlarda maçtan sürekli kopan Kazım,patlama yapamayan Aydın,ve sorunlu Engin.Bu kadar oyuna çoğu zaman katkı veremiyecek adamlar kadroda oldugunuz sürece çok daha kötü durumlara düşersiniz.Melo,Selçuk,Eboue,Muslera o kadar dayanamaz hep bunlarda katkı veremez.

Real Madrid maçında benim en beğenmediğim isim Ujfa.Bu forumda bir sürü hakarete mazur kalan Balta,Servet,Sabri,Çağlar,G.Zan. Çoğu zaman sakat veya cezalı Baros. Kanatlarda maçtan sürekli kopan Kazım,patlama yapamayan Aydın,ve sorunlu Engin.Bu kadar oyuna çoğu zaman katkı veremiyecek adamlar kadroda oldugunuz sürece çok daha kötü durumlara düşersiniz.Melo,Selçuk,Eboue,Muslera o kadar dayanamaz hep bunlarda katkı veremez.

Bu nedenle başımıza Terim var. Quaresma Raland Koch'a fırça atıyor. Buna ne diceksin. Sorunun kralı adam.

Sıkıysa biri Terim'in yardımcılarıyla tartışsın

Koçum bize akıl vereceğine kendi durumuna bak bence.Eskişehirin bile çok rahat eleyeceği köy takımına eleniyordun nerdeyse.Guti 35 yasına gelmıs fosil olmuş.Anca alemlere aksın maç içinde 0 bir adam.Simao desen artık ahı gitmiş vahı kalmıs buraya tatile gelmiş.Almedia guiza dan daha kazma.Elinizde doğru dürüst bir Q7 var oda bal yapmayan arı.Koskoca sezonda 3 golu var adamın.Aldıgın yenı yabancılar tamamen fiyasko.T..Direktörünün ne oldugu bellı değil.Yani kendi durumuna yan bence bize akıl verme.Bir sol kanada aldıgımız oyuncuyla taş gibi kadromuz var.O realle sen oynasan 5 lik simit olurdun haberın olsun.

Evet evet.Fenerbahçeliyim hadi banlayın beni.

Bunu demeni bekliyordum zaten :)

Bjk nın kadrosunuda bizden iyi yaparsan kuş damgası yemen normal.Objektif olucam dıye işin dozunu kaçırmamak lazım.190 nolu yazımı okursan daha iyi anlarsın kadro lar arasındaki farkı.

Bjk nın kadrosunuda bizden iyi yaparsan kuş damgası yemen normal.Objektif olucam dıye işin dozunu kaçırmamak lazım.190 nolu yazımı okursan daha iyi anlarsın kadro lar arasındaki farkı.

Ben ondan kuş demedim. Olabilir, o şekilde düşünebilir. Olabilir yani

Ama adam Galatasaray'lısınız, güzünüzün görmemesi normal diyor.

Galatasaray'lıyız gözümüzün görmemesi normal demiyor. ;)

Bazılarınız Telefon Konusmalarını,Tapeleri Görmüş Gibi Konusuyorsunuz...

Emin Olun Beşiktaş Bu Pis İşin İçinden EN GEÇ İlk Mahmeke Sonucunda Aklanacaktır...Bizim Şerefimiz Kutsaldır Şike Varsa Vardır Deriz, Agzımızı Acmayız Üstelemeyiz. Ama Sizlerin Teşvik Verdiginiz Oyuncuların Tv Kanallarına Cıkıp Teşvik Aldıklarını İtiraf Ettikleri Halde Şerefliyiz Nidaları Atmanız Ne Kadar Şerefli(!) Oldunuzu Ortaya Koyuyor Zaten...

----------------------------------------------------------------------------------------------

Gelelim Asıl Konumuza

Yıldırım Demirörenden Nefret Ederim Gerçek Beşiktaşlıların Büyük Çogunluguda Nefret Eder Zaten...Bize Yarardan Cok Zararı Olmustur..Futboldan'da Bi b.. Anlamaz Acıkcası...

Adam Acıklamasında En İyi Kadro Bizde Demiş En İyi Takım Biziz Dememiş Bu Ayrımı Yapamayan İnsanlar Var Forumunuzda..

Birde Kendini Futbol Dahisi Sanan Bazılarıda Servet , Kazım,Balta,Sabri Gibi Oyuncularınızı Bayıla Bayıla Kadromuzda Görmek İsteyecegimizden Bahsetmişler...Komik Olmus Hakikaten...

Biride Melo = Ernst+Fernandes Demiş.. O Kişiye Youtube 'a Girmesini Ve Manuel Fernandes vs Real Madrid - Fernandes vs Barcelona Videolarını İzlemesini Öneririm..(Sadece Öneri Birşey İddia Etmiyorum...)

Şimdi Sizin Hücum Oyuncularanıza Bakalım : Baytar- Kazım -Baros-Elmander - Gelmeyecek Olan Podolski + Selcuk

Birde Bizim Hücum Oyunculularımıza Bakalım : Quaresma-Simao-Guti-Almeida-Pektemek-Veli Kavlak +(Edu+Akyüz) + Fernandes

Şimdi Bu Eşleştirmelere Bakarak Hangi Kadronun Daha Güclü Oldugunu Anlamak Gsliler İçin Olsada Cok Zor Olmasa Gerek....

Hadi Hayırlı İşler..

İbrahim Akın at karşılığı şike yaptığını kabul ediyor siz de şike yapmışız diyorsunuz. Haklısınız.

Neyse fazla uzatmaya gerek yok Allah ömür verirse sezon sonu bu konuyu yukarılara çıkarırız.

Ben ondan kuş demedim. Olabilir, o şekilde düşünebilir. Olabilir yani

Ama adam Galatasaray'lısınız, güzünüzün görmemesi normal diyor.

Galatasaray'lıyız gözümüzün görmemesi normal demiyor. ;)

Evet o nokta var,birde bizim kadroyu mantıksızca yerin dibine sokmuş.Bende buna sinir oldum.

Üst Alt