Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Beşiktaş'ın kadrosu iyi.Bu sene Şampiyonluk yarışında bizle birlikte en büyük adaylar.Bizim en dezavantajlı olduğumuz yer hücum hattı.Şuanda hücum hattımız Fenerbahçe'nin bile gerisinde.

Beşiktaş şampiyon falan olamayacak yahu. İsterlerse 30 tane daha adam getirin olamayacaklar. ben yine ilk 3 giremeyeceklerini düşünüyorum Fener düşse dahi.

Neyse fazla uzatmaya gerek yok Allah ömür verirse sezon sonu bu konuyu yukarılara çıkarırız.

Tamam seviyorsunuz takımınızı, gönülden destekliyorsunuz da, birazcık realist olun arkadaş.

Üç senedir çevremdeki Beşiktaşlılarla girdiğim iddialardan kazandıklarımın haddi hesabı yok. Takımlarının kati surette başarılı olacağına dair büyük bir yanılgı içerisindeler. Ne yalan söyleyeyim bu durumdan iyi istifade ediyorum. Kaç kez bedava yemek, bedava forma, bedava bir ton ıvır zıvır kazandım. Şampiyonlar liginde gruptan çıkamazsınız dedim. Çıkarız dediler, kaybettiler. Dinamo Kiev'i eleyemezsiniz dedim. Eleriz dediler, kaybettiler. Ligde ilk üçe bile giremezsiniz dedim. Şampiyon oluruz dediler, kaybettiler.

İstiyorsan bir de senle girelim iddiaya. Ha? ;)

orda-durcaksin-panpa-1.jpg

kimin kadrosu iyi ligte belli olur ama avrupa maçlarını yıllardır çok sıkı takip eden biri olarak şunu söliim ujfalusi den pek bi beklentisi olmasın kimsenin son iki sezondur sıvadı resmen. terim in de direk 11 de oynatmayacağını oynatsa bile bi kaç maç sonra vazgececeğini hep birlikte görücez.

kimin kadrosu iyi ligte belli olur ama avrupa maçlarını yıllardır çok sıkı takip eden biri olarak şunu söliim ujfalusi den pek bi beklentisi olmasın kimsenin son iki sezondur sıvadı resmen. terim in de direk 11 de oynatmayacağını oynatsa bile bi kaç maç sonra vazgececeğini hep birlikte görücez.

bir kaç maç sonra defansın reisi haline geleceğini nereden bilsin terim i

Muslera > Cenk

Sabri > Ekrem

Egemen > Gökhan Zan

Sivok > Servet

Sidnei > Servet

Ersan > G.Zan

İsmail : Hakan

Fernandes :Melo

Selçuk > Aurelio

Necip > Yekta

Quaresma > Kazım

Simao > Kazım

Bu böyle sürer gider. Beşiktaş'ın kadrosu daha iyi ama takım değiller.

Beşiktaş'ın 11 dışında da iyi isimleri var. Bebe, Pektemek ,Ersan ,Tanju , Ernst kim Ernst'i 11 ne koymaz. Cidden kadroları iyi ama anlamadığım takım olamıyorlar.

Real Madrid maçında benim en beğenmediğim isim Ujfa.Bu forumda bir sürü hakarete mazur kalan Balta,Servet,Sabri,Çağlar,G.Zan. Çoğu zaman sakat veya cezalı Baros. Kanatlarda maçtan sürekli kopan Kazım,patlama yapamayan Aydın,ve sorunlu Engin.Bu kadar oyuna çoğu zaman katkı veremiyecek adamlar kadroda oldugunuz sürece çok daha kötü durumlara düşersiniz.Melo,Selçuk,Eboue,Muslera o kadar dayanamaz hep bunlarda katkı veremez.
kim daha kötü duruma düştü sorabilirmiyim? bizim kadrodada eksik yanlar varda. sorunlu enginmiş madrid macında ujfayı begenmemiş. sanki ilk defa izliyo ujfayı:) bu kadar kötüledigin takım senin önünde:)balınız sayesinde son 2 mactada gol yemediniz.

Kimse ayranım ekşi demez. Biz de tam tersini düşünüyoruz. Asıl mesele o değil. Ben şahsen Beşiktaş'ın geleceğini çok karanlık görüyorum..

gercekten kadroya giremiyor. ayyaş oldugunu söyleyenler var kadroya giremedigi icin:)

Muslera > Cenk

Sabri > Ekrem

Egemen > Gökhan Zan

Sivok > Servet

Sidnei > Servet

Ersan > G.Zan

İsmail : Hakan

Fernandes :Melo

Selçuk > Aurelio

Necip > Yekta

Quaresma > Kazım

Simao > Kazım

Bu böyle sürer gider. Beşiktaş'ın kadrosu daha iyi ama takım değiller.

Beşiktaş'ın 11 dışında da iyi isimleri var. Bebe, Pektemek ,Ersan ,Tanju , Ernst kim Ernst'i 11 ne koymaz. Cidden kadroları iyi ama anlamadığım takım olamıyorlar.
ulan bütün topcuları mübarek bizden iyi. fernandes bile melodan iyyimiş. allah razı olsun sabriyi bir kenara bırakta muslerayla selcugu daha iyi görmüş. bunada şükretmek lazım:)

necip > yekta

ikisini karsilastirman tamamen yanlis

viera ile zidane karsilastirmak gibi bisi

tabi abarttim biraz ama mevki acisindan anla diye dedim

kargalar basmış, kışt kışt. ulan tüplere zam geliyor sizin yüzünüzden, adam klubünüze demir attı halen bize laf atma derdindesiniz.

Birkere Besiktas degilki, Yildirim Demirörenspor o.

Isim olarak starlariniz olabilir, ama asla bir takim degilsiniz ve bu isimlerlede olmayacaksiniz.

Yoksa Lincoln,Kewell,Baros,Ardalar, Keitalarlan devam ederdik bizde.

Üst Alt