Demirören'den Thatcher Açıklaması - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

geçmiş olsun ama bu tepkiler aydınların istifası gündeme gelince verilmeliydi fazla sesimizi cıkaramadık maalesef ya da ciddiye alınmadık bilmiyorum ama ne biz bu şekilde organize olabiliriz ne de tff geri adım atar ve hayatta da istifa falan beklemeyin içeride kadroları bilseniz ağlarsınız o derece ... zaten avrupaya gidebilecek bikaç takım vardı yeni mali kurallarla bunlardan fener ve gs nin gitme şansı vardı fener gidemiyor ve bizi arada yaktılar ama ultraslan ve diğer forumlar organize olabilirlerse ve bu digiturk iptal reklamını iyi yapıp yayın gelirlerinin kulübün hesabına yatırmak istediklerimizi söylersek ses getirebiliriz

Burda birazda hata biz de işte ligtv ye demediğimizi bırakmıyoruz ama kimsede vazgeçemiyor,bu olay çıktığından ve Azize'nin içeriği alındığı gün karıköyde ki Galatasaray maçını yayınladıklarından beri ben ligtv mi iptal ettim ve kullanmıyorum,deplasman maçlarını radyondan dinliyorum.Biraz aynaya da bakmamız lazımm

yav ne zaman karar verecek bu şeref yoksunları ? playoffan sonra işler daha da karışacak.bu kadar aptal olunmazki .siz nasıl kaldırıyonuz fenerin playofflarda olabilme ihtimalini?anlamış değilim.

adamların 1985 galiba yaptıgını bugün örnek gösterip biz yapalım diyoruz sonra türkiye geri bir ülke deyince laf ederler

Burda birazda hata biz de işte ligtv ye demediğimizi bırakmıyoruz ama kimsede vazgeçemiyor,bu olay çıktığından ve Azize'nin içeriği alındığı gün karıköyde ki Galatasaray maçını yayınladıklarından beri ben ligtv mi iptal ettim ve kullanmıyorum,deplasman maçlarını radyondan dinliyorum.Biraz aynaya da bakmamız lazımm

olay basit tabii ki herkes maç izlemek ister ama akıllı olmak lazım sezon başı hatta şu andan kampanyayı başlatcaksın playoff maçlarını kahveden biyerlerden izleriz illa ki ve gelecek sezon ilk üç hafta sıfır dekoderle gircek gs taraftarı biz alevi yakalım üç hafta geçmiş olcak bize dekoder satamayan ligtvnin tutumunu bir düşünün eğer bu olay tutmazsa sonra zaten herkes tekrar üyeliğini alır parasını biz veriyoruz nasılsa sanki bedava ama bu tarftar akıllı bir şekilde 5 6 maç belki 10 maç dışarda izlemeyi göze almalı

olay basit tabii ki herkes maç izlemek ister ama akıllı olmak lazım sezon başı hatta şu andan kampanyayı başlatcaksın playoff maçlarını kahveden biyerlerden izleriz illa ki ve gelecek sezon ilk üç hafta sıfır dekoderle gircek gs taraftarı biz alevi yakalım üç hafta geçmiş olcak bize dekoder satamayan ligtvnin tutumunu bir düşünün eğer bu olay tutmazsa sonra zaten herkes tekrar üyeliğini alır parasını biz veriyoruz nasılsa sanki bedava ama bu tarftar akıllı bir şekilde 5 6 maç belki 10 maç dışarda izlemeyi göze almalı

Ultraslan'ın devreye girmesi gerekiyor bu konuda yoksa zor,

Beşiktaş ve kolpa Trabzona güvenmiyorum onlarda kabul ederler bu Avrupaya katılmaam olayını..Çünkü bu herifler zaten ceza aldıklarında bir de uefadan bir kaç yıl ceza alacak o yüzden zaten ceza alacağız hiç katılmayalım talebini destekleyeceklerdir..Ne varsa biz de ve milli takımla alakalı insanlarda sert cevaplar olur..Şu ülkede Demirören kadar neyse gece gece...

Tüpcüye ne kiziyorsunuz arkadaslar kimin kuklasi oldugunu bilmiyorsunuz sizler sanki,oda emir kulu tamam capi yetersiz v.s ama ben hic kizmiyorum tüpcüye ve ekibine,emir kulunun biri gitti digeri geldi,bunlarda dansöz oldular yazik cidden...

insallah uefa söyle der:

tamam lan, 5 yil mi ceza istiyorsunuz. o zaman sadece sikeye karismis kulüblere 5 yil men cezasi veriyorum.,

allahim insallah böyle bir sey olur....

Uefa 5 değil 10 yıl men versin bence.Milli takımada men versin.Bu serefsizler başka türlü akıllanmayacak çünkü.

Herşeyi kabullenmişler, avrupadan men mi bunları akıllandıracak? Bile bile Türk futbolunun ateşe atıyorlar.

Fenarbahçeli yazarlar dahil, tüm medya, tüm kamuoyu, tüm fenerliler, bu düşünce yapısının saçmalıktan başka birşey olmadığını söylerken. Hangi mantıkla bu ÜLKE KARIŞTIRILMAYA ÇALIŞILIYOR.

Yoksa amaç, sahte gündem yaratmakmı?

başbakanımız haklı diyenlerin başında tanburacı. bıyık lafını hakettiğini yine gösterdi:) herkez izaya geldi.

Öyle bir hale getirdiler ki bizim cephemizde artık "şikeciler ceza almasa da olur yeter ki biz ŞL'ye gitme hakkımızı kaybetmeyelim" diyoruz.

önce aydınlara saydırdık şimdi de tüpçüye ama tüm iş tayyipden çıkıyor sonuçta tüpçü falan hikaye laf atmayın boş yere bir ülkenin başbakanı her şeyde güç sahibi olursa kafasına eseni yapar muz cumhuriyetinin koyun insanlarıyız

Üst Alt