Demirören'den Thatcher Açıklaması - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

Demirören TFF"yi yonetecek kapasitede birisi degildir. Sadece koltuk bos kalmasin diye oturtturdular onu, kukla niyetine :D

verdiği ingiltere örneğinde ayırt edemediği birşey var, orada suç holiganizm ve ülke kendi takımlarını avrupaya göndermedi. burada suç şike ve cezayı bizim irademizde olmadan kesecek birileri var. 8 takım demiş ama etik kurulu raporuna bakmasında fayda var, zira orada 8 takım yok ama ne var? fenerbahçe.

Fener zaten her türlü yapraklarda.CAS'ta açtıkları davayı kaybettiklerinde, UEFA kendi disiplin soruşturması açtığında başlayacak esas komedi.Fener'in en az 5 yıl yiyeceği kesin.

Bizim korkumuz bu şikeciler yüzünden ülke futbolunun yok olması.

Valla benim korkum ülke futbolu falan değil artık,başbakan ve tüpçü bile umursamıyor ülke futbolunu.Bneim korkum galatasarayın şampiyonlar ligine gidemeyecek olması.

Valla benim korkum ülke futbolu falan değil artık,başbakan ve tüpçü bile umursamıyor ülke futbolunu.Bneim korkum galatasarayın şampiyonlar ligine gidemeyecek olması.
Benimde kastettiğim o .Ülkeye yaptırım uygulandığında Galatasaray'da ceza almış oluyor.Zaten Avrupa kupaları demek Galatasaray demek.

Tüpçü gibi ayak yalayıcılar bu ülkede fazla olduğu için aşırı tepki vermiyoruz İngiltere holiganlığı bitirmek için 5 sene avrupaya gitmedi biz şikeyi örtmek için gitmiyoruz Senelik 100.000 milyon euro ülkeye giriyorsa artık o da girmeyecek. Yabancı oyuncu gelmeyecek. 5 yılda 500.000 milyon euro türkiyenin kasasına girmeyecek Türkiye’nin açık ara en fazla taraftarına sahip bir kulübüz.Çek havuzdan takımı ver sende korkuyu

Türk Futbolunun yeterice derdi varken bir de tüpçü denen bu zerzevat çıktı.

Şikesini,teşviğini her türlü rezilliği bir kenara bıraktım.

Böylesi çapsız bir adamın ülke futbolunun başında olması bile başlı başına bir utanç kaynağı...

Hakikaten mide bulandırıcı bir durumdayız.

Bir ülkenin başbakanının "İngiltere 5 sene ceza aldı da ne oldu, bizde belki bunu deneyebiliriz" gibi bir cümle kullanabilmesi tiksinç birşeydir..Herkes olup olmayabileceğini konuşuyor ama esas olay bunu dillendirebilmek ve bunu dillendiren kişinin ülkeyi yöneten kişi olmasıdır..

yarin bu ustadan irak bölündü bizde bölünsek ne olur

aciklamasi bekliyorum

oyları sadece fenerbahçeli seçmenden aldığını sanıyor galiba,artık hakkının yenildiğini fark et ve gereken cevabı ver ey galatasaray taraftarı

alintidir.

twitter'da bir kampanya başlatılarak kendisinin dikkati çekilmelidir, yoksa olaylar çok kötü noktalara varacak.

alintidir.

bence cok iyi fikir

beyni tiner dolmus bu tüpcünün

öbür ustaninda hastaligi beyin damarlarini tikamis herhalde

baska aciklamasi yok bu olayin

ne lanet bir gündü gene valla yarın kalktığımda şöyle bir haberi duymayı o kadar çok istiyorumki : Uefa , tff başkanı Yıldırım Demiröreni görevden aldı şike kararları ise play off tan önce açıklanacak diye çok mu şey istiyorum

Bence de Twitter'da bi kampanya başlatmalıyız. Özellikle Digitürk'e göz dağı vermeliyiz. Böyle bi durumda herkes dekoderini iade edeceğini belirtmeli.

Herşey o kadar kolaydı değil mi? Sabrımız sınanmasın ne demirören kalır bu ülkede ne başbakan..

Altyapıyı oluşturuyorlar RTE ile birlikte mahalle baskısı bir nevi,zamanla insanların beyinlerinin içine Avrupa'ya gitsek ne olucak mantığı oturtulacak.Zaten bizim dışımıda fazla sesi çıkan yine olmaycaktır.Ama bizim yapabileceğimiz en iyi şey ligden çekilme olur,onu yapabilirmiyiz muamma tabii ama eğer Avrupa'da olmassak çoğu kişi için Türk futbolu bitmiş demektir.

Bu saatten sonra UEFA'ya kibar bir e-mail yazip sikecilere maksimum ceza verilmesini ve sikeyle alakasi olmayanlara ceza verilmemesini rica edecegim. Bunlar baska türlü adam olmaz.

geçmiş olsun ama bu tepkiler aydınların istifası gündeme gelince verilmeliydi fazla sesimizi cıkaramadık maalesef ya da ciddiye alınmadık bilmiyorum ama ne biz bu şekilde organize olabiliriz ne de tff geri adım atar ve hayatta da istifa falan beklemeyin içeride kadroları bilseniz ağlarsınız o derece ... zaten avrupaya gidebilecek bikaç takım vardı yeni mali kurallarla bunlardan fener ve gs nin gitme şansı vardı fener gidemiyor ve bizi arada yaktılar ama ultraslan ve diğer forumlar organize olabilirlerse ve bu digiturk iptal reklamını iyi yapıp yayın gelirlerinin kulübün hesabına yatırmak istediklerimizi söylersek ses getirebiliriz

Bu saatten sonra UEFA'ya kibar bir e-mail yazip sikecilere maksimum ceza verilmesini ve sikeyle alakasi olmayanlara ceza verilmemesini rica edecegim. Bunlar baska türlü adam olmaz.

UEFA'nında çokta umrunda Türk futbolu renktai,adam geldi standartımız var dedi gitti.Bunu anlamayan bizim baştakiler bu tarz konuşuyorsa herseye hazırlıklı olmalıyız.

Üst Alt