Demirören'den Thatcher Açıklaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

Siyaset el atti iste, kim ne derse desin, rte'nin anlayacagi sey OYdur, ha bizim halkimiz bunu yapar mi bilmiyorum, ama adam kendini dev aynasinda görmeye basladi, demirören ise zaten kukla olarak geldi, hemen baliklama atlayacak. Ne dedik? Bjk bitirdi, simdi sira Türk Futbolunda.

Basbakan Fenerli oylari dusunuyor anladik da, Fenerliden daha cok Galatasarayli oldugunu unutuyor galiba?

Eee ne bekliyorduk?Tepkimizi daha bu yeni federasyon secilirken vermeliydik.Dünyanin neresinde var böyle bir örnek,shike yüzünden federasyon yönetimi deisiyor ve sadece shikede isimleri gecen takimlardan olusuyor yeni federasyon.

Herseyin Hakka Hukuka dayali oldugu bir ülkede yer yerinden oynamasi lazimdi böyle bir durumda,ama tepki veren olmadimi adamlar istedigi gibi at kosturuyor.

Kisaca komedi hepsi,düsünmemek gerekiyor biraz bu olaylara kafa yorcak oldumu insan yaa cinnet gecircek yada cekip gitcek bu ülkeden.

fenerli oyları düşünüyosa bence hata ediyo

çünkü fenerlilerin büyük çoğunluğu azizi sahiplenmiş durumda

galatasaraylılar olarak biz zaten tepkiliyiz

bu olay her türlü oy kaybettirecek ona

Fenerli yöneticiler şöyle diyordur :

Keşke daha fazla şike yapsaydık!

Fenerbahçelilerin dahi 5 yıl Avrupa'ya gitmesekte olur fikrine sempatiyle bakacağına inanmıyorum.Yahu Aziz Yıldırım dahi karşı çıkar,biz ne şike ne teşvik yapmadık diyen adam 5 yıl Avrupa'ya gitmesekte olur fikrine sıcak bakıyorsa bir nevi bazı şeyleri kabul etmiş gibi olmaz mı?

Kimse şike yaptım demiyor fakat Avrupa'dan 5 yıl men ediliyoruz ailece,bu kararın neresinde olumlu bir taraf yan var?

bu olayın tek iyi yanı, cemaat diye ağlayan godoşların savunacak birşeyleri kalmadı.

Kemal Sunal'ın filminden bir replik :

RTE : "İtirazı olan el kaldırsın !"

Tüm uşaklar :"!!"

RTE :"Kabul edilmiştir !"

Durum budur. El kaldır el indir. Salla başı al masayı, maaşı, gücü.

Noldu başbakan? Hani müslüman olan sendin, inançlı olan sendin, kurduğun partide bile "adalet" ismi geçiyor müslüman insan adaletli olmaz mı be ? Şike yapmış kulüp düşmesin, ceza almasın diye tüm Türkiye'nin hakkını yiyorsun. Yazıklar olsun böyle ülkeye.. Kimler yönetiyor bizi şaka gibi resmen.

15 ocakta arebada rteni yuhaliyanlardan ozur dilerim.az bile yapmislardir.

Geç kaldınız Şahin. Böyle düşündük diye az laf çakmadınız bize. Genel konuşuyorum sadece bu mesajına yorum amaçlı. Hani bir sorunum yok bu noktada kimseyle. Ancak bize laf çaktınız. Bazılarımız ceza aldı. Hiçbir partici değilim, Allah Korusun'da olmak istemem. Hepsi aynı pislik. Kimse bu ülkenin lokomotif takımını "bir stad" uğruna isterse bedava olsun isterse karşılıklı fark etmez küçük düşüremez.

Hükümetler hizmet için vardır. Bunun için şakşak yapmaya gerek yok. Elbette yaşanmasaydı ancak yaşanma sebebi gayet haklı bir sebeb idi. Her kim o konuşmayı yapsın yarın yine yuhlamak haktır. Herşeyden önce bu bir "demokratik" haktır. İleri Demokrasi için değilmiş ancak bakın yolumuz-suyumuz kesildi bir anda.

Tarih son zamanlarda dönen kirli oyunlari ve bas aktörleri unutmayacaktir.

Yahu bu İngilizler zamanında 5 yıl Avrupa'ya gitmedi tamamda bunlar holigan olayları falan bitirmek için sağlam cezalar ve yasalar falan çıkarmıştı yanılmıyorsam.Biz ise şikeyi örtbas etmek için gitmeyeceğiz? Ulan......!

Noldu başbakan? Hani müslüman olan sendin, inançlı olan sendin, kurduğun partide bile "adalet" ismi geçiyor müslüman insan adaletli olmaz mı be ? Şike yapmış kulüp düşmesin, ceza almasın diye tüm Türkiye'nin hakkını yiyorsun. Yazıklar olsun böyle ülkeye.. Kimler yönetiyor bizi şaka gibi resmen.

Peygamberimiz o yüce ön adını "halktan" hak ederek kazanmıştır. Güvenilir Muhammed ! Peygamberimize inan her ademoğlu o "Güvenilir" kelimesinin anlamını da iyi idrak etmeli. Aynen ilk emir de olduğu gibi "Oku !". Biat etme "OKU! Beni Anla" diyor Yaradan. O güven dürüstlükle olur. O dürüstlükte haksızlığı hazmetmemektir. Yolsuzluğu engellemektir. İşte bu insanların Müslümanlığı kadardır. Bu her kim olursa olsun ! Bu her ne renk olursa olsun. Yanlıştır.

Bu günden sonra futbol ile olan ilişiğimi kesme kararı alıyorum. Gerçekten yazık; ne sinir bıraktılar, ne mantık, ne küfürsüz bir ağız.... Ben böyle adaletsizliğe daha fazla katlanamam, bu şişko para babalarına daha fazla para kazandıramam.

Bazı kesimler tamamen gözümde bitmiştir bu günden itibaren.

bir insan yalamalık ile bu kadar yükselebilirmi, demirören böyle bir insan işte.

Üst Alt