Demirören'den Thatcher Açıklaması - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

Hiçbir devlet bu kadar riskli bir ateşle oynamaz adamlar fenerbahçeyi düşürmemek için sadece kendi varlıklarıyla kumar oynamıyorlar aynı zamanda ülkeyi düpedüz kaosa ateşe atıyorlar...

O koltuk sallanıyor başbakan sana seçimleri kaybettirir,Thatcher matcher ayağına şikecileri savunmaya kalkma sakın

Kulübümüzden çok sert bir açıklama bekliyorum , aynı durumda FB - BJK olsa alasını yapardı.Medyanın tozunu attırmalıyız tepkimizi dahada arttırmalıyız sonuçta tertemiz bir kulübüz , haklı olan taraf biziz onlar bize fırsatçı , çok konuşuyor dese bile açıklamaların ardı arkası kesilmemesi lazım haklı olan taraf biziz bunu herkes biliyor işlerine gelmiyor fırsatçı diyorlar , çok konuşuyor diyorlar.

sıyıracagım resmen sen kımsınkı avrupaya gıtmeyelım dıyorsun,bunlar nabız ölçmekse bı nabız yapalımda aklı basına gelsın tüp kafanın

ne başbakanında ne yöneticisinde ekmege sürülcek akıl yok bunlara oy atanların hem aklı hem ekmegi yok kömür yardımıyla başa gelen adamlardan ne beklenirdi ki zaten resmen rezalet anayasa hazır paso degiştiiliyorken ''Türkiye Cumhuriyeti'' ibaresini Muz Cumhuriyeti XD zaaaa olarak değiştirin

KLubümüzden agır bı acıklama beklıyorum , su adılerın getırdıgı vızyon ancak vızyonsuzluktur

Fener forumlarında çoğu insan razı.

Allah alayınızın belasını versin.

Herkes uyanık olacak böyle bir durumda Galatasaray taraftarı olarak halkı bilinçlendirmek gerek şike konusundaki hukuksuzluk ile ilgili,bu konu asla gündemden düşmez bu Deniz feneri skandalından da Sivas Katliamı skandalından da ağır bir skandal olur bunun altına gireceklerini zannetmiyorum

inşallah uefa fifa 10 ar yıl men eder bizi ozaman görürüm ben tayyibi

ingiliz demişki sizin verdiğiniz ceza yetmez, biz büyük hata ettik büyük ceza hakettik

sen ne diyosun, şike yaptık ama örtbas etmek istiyoz kabul etmezseniz kesin cezayı çok da tın

bi ingilizin adalet duygusuna bak bi senin pişkinliğine bak

bir yerde okumuştum burda sempatizanlığını yapmış gibi olmayım ama olay şöyle; akşam vakti on küsür yaşlarındaki bir kızı korkutan adama ingiliz mahkemesi 15 yıl 3 ay ceza veriyor. gazeteciler çok agır olmadı mı dıye sorduklarında cevap şu oluyor, 3 ay lık ceza kızın korkutulmasına verilen cezadır 15 yıl ise bir ingiliz kızının özgürlügünün kısıtlanmasının cezasıdır.

yani onlardaki adalet anlayısıyla bızdekı cok farklı şaşırmıyorum artık boyle seylere 13 yasındakı kıza 20 kısı tecavuz eder ıstegıyle derler yada tecavuzcusuyle evlendırırler.

YÖK özerk ti o bitti

YARGI özerkti oda bitti

TFF de özerk ti onuda bitirdiler

YASAMA keza YÜRÜTME bunlarda artık özerk olan tek bir kurum veya kuruluş yoktur.....

Herkes uyanık olacak böyle bir durumda Galatasaray taraftarı olarak halkı bilinçlendirmek gerek şike konusundaki hukuksuzluk ile ilgili,bu konu asla gündemden düşmez bu Deniz feneri skandalından da Sivas Katliamı skandalından da ağır bir skandal olur bunun altına gireceklerini zannetmiyorum

bunların yapmadıgı skandalmı kaldı en iyisi futboluda bırakalım, körler sagırlar bırbırını agırlasın,fenerbahcesı ıle haftada 2 maç yapsınlar boylece yayıncı kurulusta parasını kurtarır

ya bu tayyip Uefadan da çıkıyoruz Asya grubuna katılıyoruz bundan sonra da der..5 yıllık cezayı kabul ettik demekten daha kolay bir karar bu bence..Ne biz ne Trabzon bunu kabul etmez..Sanmıyorum bunun uygulanabileceğini,sadece düşüncelerinde kalır aynı kişilerle kurumları ayıralım saçması gibi

5 yıl milli maçlarda yok ozaman Allah akıl fikir versin bu başımızdakilere

Üst Alt