Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi"

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

normal bu programı hiç sevmem ama konu bizim mac olunca izledim sonunda rabbime sukurler olsun dedim hala galatasayı suclayanlar guluyorum. bide ekleme yapıyım selcuk dereli aynen sunları söyledi aldıgım duyumlara göre senes erzik beni fenerbahceli yöneticilerin yanından aramış dedi

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

Yok artık, eve gelir gelmez kanalı açtım ama, tam da Ali İpek'in konuşmalarının sonuna denk geldim. Neler dönmüş öyle ya, bu arada hala Ahmet Çakar bizim 1 milyon Euro'nun peşinde.. :ays:

normal bu programı hiç sevmem ama konu bizim mac olunca izledim sonunda rabbime sukurler olsun dedim hala galatasayı suclayanlar guluyorum. bide ekleme yapıyım selcuk dereli aynen sunları söyledi aldıgım duyumlara göre senes erzik beni fenerbahceli yöneticilerin yanından aramış dedi

bu şenes erzik var ya baktı fenere ceza vermek zorunda o yüzden TFF başkanlığı adaylığından çekildi yemedi

sanki güzel günlere doğru ilerliyoruz :eek:

Yok artık, eve gelir gelmez kanalı açtım ama, tam da Ali İpek'in konuşmalarının sonuna denk geldim. Neler dönmüş öyle ya, bu arada hala Ahmet Çakar bizim 1 milyon Euro'nun peşinde.. :ays:

sormaya izlerken deli oldum. akıl var mantık var malatyanın dusmesi bize yaramıyor arkadas bizene malatyanın dusmesinden ustelik macın 17 dk gec baslaması kopmldur oyundur tuzakdır diyor fenere kandırılmıştır bide sonunda galatasarayın 1milyon doları malatya nın kume dusmesinde kullanılmısmıdır acıklansın diyorr bi dedigi birdedigin tutmuyor

Ya bu Ahmet Çakar Galatasaray düşmanlığında boyut değiştirdiğini düşünüyorum. Adama dava açtıktan sonra alehimize karşı türlü komplo teorileri üretmeye başladı. Dakika başı "1 milyon dolar" lafını ağzına doladı durdu. Sayamadım kaç kere söylediğini en az 50 kere söylemiştir. Olayın bizimle alakası olması eşyanın tabiatına aykırı. Ama gel gör ki adam bu konuda ısrar ediyor.

2006 yılı döndü, dolaştı yine ucu fenere dayandı; ki olayın öyle olduğu kabak gibi aşikardı. Gıcık kapıyordum şu Rasim Ozan'dan ama programda milleti gaza getirerek olayı çözdürdü. Bu olaydan sonra da yine gıcık kapıyorum ama "bravo" demeyi de ihmal etmiyorum :D

Bizim yönetim de hala sessiz dursun. Elde tapeler, görüntüler var biz tek kelime etmedik daha. Adamlar uyduruk bir olayı bile büyütüyorlar. Dün gece tüm spor programlarında bu haber saatlerce tartışıldı. Satılmışlar kim bilir neler aldılar fbden de saatlerce bu saçma sapan konuyu tartıştılar! Bizim yönetim uyuyor. Neden bir basın toplantısı yapılıp tapeler okunup FIFA, UEFA, TFF, Mahkemeler göreve çağrılmıyor. Hepsini bırakın neden yönetimden (özellikle Başkan) çıkıp da "bu suçları işlediği açık olan fb küme düşmelidir" diyemiyor? Bir de onların yaptığına bakın.

Düşene vurulmaz, mantığı var bizim yönetim de ama düşmüşken yerde tekme tokat dalacaksın ki bir daha ayağa kalkamasınlar!

Ahmet Çakar'ın öyle ya da böyle rasyonel yorumlar yaptığını düşünürdüm. Dolandırmaz, düz mantıkla sonuca varırdı. Ama ne olduysa bizim ona dava açmamızdan sonra oldu bir anda fbyi aklama kampanyasının baş aktörlerinden oldu.

Dün de çıkmış "paranın yönü doğuya diyor". Gaziantep/Malatya'ya 1 milyon dolar gitmiş olabilir diyor da bu kadar gerizekalı olamayacağına göre kötü niyetli kendisi!

- Gaziantep'e neden teşvik verelim? Malatya'yı yensin de Denizli'nin küme düşmemesi garantilensin, fb şampiyon olsun diye mi?!?!?!?

- Teşviki Malatya'ya neden verelim? Adamlar yenemezse zaten küme düşüyor.

- Denizli'ye neden teşvik verelim? Adamlar maçtan önce zaten yenemezlerse küme düşüyorlar.

Hiçbir şekilde bir delil yok. Herhangi bir kişi çıkıp da teşvik aldık vs. demiyor tam tersi herkes "yok öyle bir şey" diyor. Peki fb'nin o maç ile ilgili pisliğe bulaştığına dair ne gibi deliller var:

- Ali İpek'in dün akşamki açıklaması.

- Selçuk Dereli'nin dün akşamki açıklaması.

- İddiasız Gaziantep'in can derdindeki Malatya'yı yenmesi.

- Maçın 17 dk. uzatılması!!!!

- 2011 yılında şike pisliğine bulaşmış, geçmişte bu konuda sabıkası çok bir camia olması!

Giren çıkan gene fenere hahahahaha :haha:

Daha 00-01 sezonu var ona gelecek sıra.Fenerin şikeli,şaibeli şampiyonlukları bir bir ortaya çıkacak.

aziz yıldırımı idam etmek lazım anca böyle temizlenir Türk futbolu.

ve aziz yıldırım idam edildikten sonra Türk futbolunun yükseleceğindende eminim

Yazık yahu,bu kaçıncı timsah. :asd:

Denizlispor 1-0 önde iken maçın 17 dk uzatılması Galatasaray' ın şike yaptığını gösterir demek aptal bir insanın bile söyleyemeyeceği bir sözdür. Malatyaspor' un yenlimesi için 1 milyon dolar gönderildi diye iddia etmek bir öküzün bile söylemeyeceği bir cümledir.

Üst Alt