Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi"

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

3830u.jpg

Antu kafası dedikleri bu olsa gerek :lol:

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

2000'den bu yana Fenerbahçe'nin tüm maçları şaibelidir.

Aynı şeyler bize söylense şu an bütün medya linçe başlamıştı... Bir, iki haber sitesindeki ufak bir kaç haberden başka bişey yok. Şike operasyonuna ek olarak medya operasyonu lazım aslında ama... Galatasaray aleyhine her türlü provakasyon ve manüplasyon yapıyorlar. "Bizimle uzaktan, yakından alakası olmayan bir konuda bile bizi suçlu durumuna nasıl getiriyorlar" bu programda bir kez daha gördük.

olay bu zaten arkadaslar medya gücümüz hiç yok neredeyse bakın gunlerdır konusulan graz ankaragucu denizli macı neden fb nin şike maclarını gectim eski şike itiraflarının oldugu maclar gosterilmıyo cihan okyayın itirafları yayınlanmıyo hep gs uzerıne oynanıp gs işin içine çekilmek istenıyo medyayı satın alamazsan gücünde olmaz bu boyle maalesef

ykpylcnatr (@yylcn1)

Posted Monday 5th March 2012 from Twitlonger

2006 senesi tüm malatyalıların içinde hala yaradır,herkes herşeyi bildiği halde gereksiz manüplasyon yapıp hedef değiştirmek peşindeler...2005-2006 sezonunun 34.haftasının süper planı şuydu..malatyaspor küme düşecek,denizlisporun içi rahat edicek,amaçsız kalacak,yenildiği halde kümede kalıp fener şampiyon olacak...denizlisporun içinin rahat etmesi için olması gereken malatyasporun düştüğü haberinin denizli-fener maçının bitmesinden önce gelmesiydi..bunun için konfetiyi planladılar..gelelim malatyasporun nasıl içinin oyulduğuna..3 tane çek futbolcu senkerik,homola,jiri maseki satın aldılar ve felaket bir oyun oynamasını sağladılar(bu adamlar maç sonunda malatyaya bile dönmeden denizli üzerinden istanbula geçip ordan praga kaçtılar)ve mağlup olmamızı sağlayan golü ömer erdoğan kendi kalesine attı(bununla ilgili bir bilgim yok ithamda bulunmuyorum fakat sonuçta kendi kalesine atılan saçma sapan bir gol artık sizin vicdanınıza kalmış)bu şekilde malatyaspor küme düştü,denizli maçına konfeti yağdı maç uzadı..yani sahaya 80.dakika gibi denizlisporun artık küme düşmeyeceği haberi geldi;çünkü malatyaspor küme düşmüştü...fakat ilahi adalet mükemmel planı bozdu denizlisporlu bazı futbolcuların tüm çabalarına rağmen (appiahın direkten dönen topu) galatasaray şampiyon oldu...ve gecenin itirafını zaten dönemin denizlispor başkanı ali ipek yaptı..ali ipek:malatyasporun küme düşmesi kesinleşince fenerbahçeli bazı yöneticiler maçı kendinilerine bırakmamızı rica ettiler....

eeeee Allahın sopası yok.

Yok artık, eve gelir gelmez kanalı açtım ama, tam da Ali İpek'in konuşmalarının sonuna denk geldim. Neler dönmüş öyle ya, bu arada hala Ahmet Çakar bizim 1 milyon Euro'nun peşinde.. :ays:

Adnan Polat'ta cikip ben bu parayi pavyonda harcadim dese de kurtulsak artik yahuu.

Ahmet Çakar'ın öyle ya da böyle rasyonel yorumlar yaptığını düşünürdüm. Dolandırmaz, düz mantıkla sonuca varırdı. Ama ne olduysa bizim ona dava açmamızdan sonra oldu bir anda fbyi aklama kampanyasının baş aktörlerinden oldu.

Dün de çıkmış "paranın yönü doğuya diyor". Gaziantep/Malatya'ya 1 milyon dolar gitmiş olabilir diyor da bu kadar gerizekalı olamayacağına göre kötü niyetli kendisi!

- Gaziantep'e neden teşvik verelim? Malatya'yı yensin de Denizli'nin küme düşmemesi garantilensin, fb şampiyon olsun diye mi?!?!?!?

- Teşviki Malatya'ya neden verelim? Adamlar yenemezse zaten küme düşüyor.

- Denizli'ye neden teşvik verelim? Adamlar maçtan önce zaten yenemezlerse küme düşüyorlar.

Hiçbir şekilde bir delil yok. Herhangi bir kişi çıkıp da teşvik aldık vs. demiyor tam tersi herkes "yok öyle bir şey" diyor. Peki fb'nin o maç ile ilgili pisliğe bulaştığına dair ne gibi deliller var:

- Ali İpek'in dün akşamki açıklaması.

- Selçuk Dereli'nin dün akşamki açıklaması.

- İddiasız Gaziantep'in can derdindeki Malatya'yı yenmesi.

- Maçın 17 dk. uzatılması!!!!

- 2011 yılında şike pisliğine bulaşmış, geçmişte bu konuda sabıkası çok bir camia olması!

Duzeltme yapmak isitiyorum. Gaziantep iddiasiz degildi, Malatya ile Denizli galibiyetle ayrildiginda Antep'in de dusme ihtimali vardi. Denizli ile yani puanda bitirecekti ligi fakat gol avarajini falan bilmiyorum.

Hangi şerefsizliği kaldırsan altından fenerbahçe çıkıyor.. Bugün bir kez daha Galatasaraylı olduğumuz için şükretme vakti

Bütün şüpheler araştırılsın, arkasından çıkacak suçlulara cezaları verilsin kulüp gözetmeksizin.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

TwitLonger — When you talk too much for Twitter

araştırılsın araştırılsın. .2006 iyice araştırılsın ;)

.ve gecenin itirafını zaten dönemin denizlispor başkanı ali ipek yaptı..ali ipek:malatyasporun küme düşmesi kesinleşince fenerbahçeli bazı yöneticiler maçı kendinilerine bırakmamızı rica ettiler....

Olay burda bitiyor aslında. Kaç tane gazete bunu yazmış bugün merak ediyorum ?

cidden yüzsüz bu aziz yıldırım

Mahkeme başkanı mahkemede aziz yıldırıma denizli başkanı bunları diyor ne diyeceksin diye sorarsa aziz yıldırım ne yapar?

Cevap: Galatasaray-Strumgraz Maçının videosunu izlettirir:)

3830u.jpg

Antu kafası dedikleri bu olsa gerek :lol:

Biraderin yasi olmus 34 ne diyelim ilk okul terk mi oluyor?

degindigi mantik ve "kendisinin gördügü" olaylar bile tam tersini ifade ediyor. anlattiklari Galatasarayin menfaatine degil kendi taraftar oldugu Fenerbahce kulubunun menfaatine oldugundan bile haberdar degil galiba.

*dipnot!!!!

Bu Galatasaray Denizlispora para verip onlarin da gidip o parayi Malatyasporun elenmesine olarak kullanilmasi dusuncesi de yani bizim turk milletin yaraticiligina laf yok az sonra diyeceklerki Galatasarayimizin 2000 yillari oncesi Sampiyonlar ligi gelirleri ayni sekilde TFF uzerinden bize rakip olan takimlarin oynayacaklari rakiplere karsi olarak tesvik primi olarak dagitilmistir diye.

yazarken bile basim dondu bizim medya alismis buna 2dakikalik is diyor.

Hey Allahim ne islere kaldik.

Mahkeme başkanı mahkemede aziz yıldırıma denizli başkanı bunları diyor ne diyeceksin diye sorarsa aziz yıldırım ne yapar?

Cevap: Galatasaray-Strumgraz Maçının videosunu izlettirir:)

Daha da ileri gider UEFA finalini izlettirir,Henry'nin kafayla vurduğu taffarelin çıkardığı pozisyonu izletip maçta şike olduğunu iddaa eder.

Üst Alt