Derbi Cuma Gününe Alındı


İstanbul Valiliği, 26. haftada Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'daki Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin Nevruz kutlamaları nedeniyle 18 Mart Cuma günü oynanmasını istedi.Kulüpler, maçın cumartesiye alınmasını talep etse de İstanbul Emniyeti hazırlık yapacağı için cuma gününde ısrar etti. Derbinin cumaya alınması, Galatasaray’ın 14 Mart’ta deplasmanda oynayacağı Ankaragücü maçının birkaç gün öne alınma ihtimalini de ortaya çıkardı.GSC Haber
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!nevruzla derbinin ne alakası var anlamadım, haftaiçi çalışanlar için kötü olur.
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Maçı Cuma gününe alarak taraftarımızın maça gidişini zorlaştıran ve İstanbul trafiğini Kaosa sürükleyen FENERASYON'a Teşekkür ederiz !
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Ben hala mantıklı bir sebep göremiyorum. Nevruz dediğin olayla derbinin ne alakası var, şaka yapıyorlar herhalde...
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Emniyet diyor ki "ben hem derbiye hem nevroz a aynı anda hazırlık yapıp,kontrol edemem" diyor.
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Digitürk-Fenerasyon-Aziz Yıldırım el ele Fenerbahçe şampiyon. Nevruz bahane, şike-dümen şahane.
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Saçma şimdi Ankaragücü maçı Pazarmı oynanacak ??? Derbide Cuma ??
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Digitürk,salı günü oynanmasını istiyordu..Şansal büyüka dün gece söyledi..Tff'de Avusturya milli maçı olduğu karşı çıkmış..Şansal hatta cuma günü bizim için iyi olmaz diyordu..Galatasaray-Fenerbahçe maçının taihi belli oldu. TFF'den yapılan açıklamada dev maçın 18 Mart Cuma oynanacağı belirtildi. Maçın bşlama saati 21.00...Dev maçın cuma oynanmasını, hafta sonu gerçekleşecek Nevruz kutlamalarına hazırlık yapacak İl Emniyet Müdürlüğü'nün istediği öğrenildi.Derbinin cuma olması nedeniyle daha önce pazartesi oynanacağı açıklanan Ankaragücü ile Galatasaray arasındaki 25. hafta maçı da pazar günü saat 15'00'e alındı.Son olarak 1995-96 sezonunun 2. yarısındaki Galatasaray-Fenerbahçe derbisi cuma oynanmış, Ali Sami Yen'deki mücadeleyi sarı kırmızılılar, Hakan Şükür ve Arif'in golleriyle 2-0 kazanmıştı
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Taraftarlar maça gelemesin diye ellerinden geleni yapıyorlar. Madem Pazar günü Nevruz denilen şey var neden Cumartesi veya 1 hafta sonrasına ertelenmiyor?
 
Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!Seyirci açısından diyorsanız farketmez.Stad full dolar.Ama geri dönüş eziyeti olacağı kesin.Hatta bilet yetersizliği bile olacaktır.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt