Derbi Cuma Gününe Alındı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Cuma Gününe Alındı

Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!

Bir de puan kaybedersek kıyamet asıl o zaman kopar.Puan kaybetmek diyorum yani beraberlikte de cehenneme döner ortalık.

Cevap: Derbi Cuma Gününe Alındı

nevruz ne nan. bayramlarda bile bişey yapılmıyo. bide başımıza nevruz cıktı:)

kupadaki antep macına gitmiştim. bunada gitmeyi düsünüyorum. ama cuma günü yapmışlar şarapsızlar. bu nevruzu bizim ülkede kac kişi takıyo acaba:)

Arkadaşlar nevruz un bazen nasıl sounlara getirdiğini bilmiyorsunuz galiba.Gerçi onlar eskidendi ama yinede önlem alınıyor.

Vay arkadas bilet bulamazsam ağlarım.. Geri kalan hersey hazır.. Netle flan uğraşmam bu sefer direkt biletix bayiine konaklarim :D

Maçın cuma günü oynanması her türlü Fenerbahçe'nin işine gelir. Sebep de çok mantıksız zaten.

Azerbaycanda Nevruz bayramı çok önemli o yüzden cuma iyi ama saati çok kötü olmuş burada 2 saat fark var Türkiye saatiyle.neyse uyumuycaz artık dayanıcaz Galatasarayımız için.yenelim gerisi önemli değil

Fener yalakası federasyonun işi maçın cuma halinde oynanması halinde hem seyirci baskısı azalır hemde Fenerbahçe maçını önc oynadığı için stresli olmaz.Mevrozla ne alakası var yahu tamamen saçmalık.

Hakem Cüneyt Çakır olur gibi. Deplasman takımlarını "kollamasıyla" meşhur Çakır. :) Haber zaten fiyasko. Cumartesi torbaya mı girdi ?

Üst Alt