Derbi Cuma Gününe Alındı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Cuma Gününe Alındı

Cevap: Derbi Cuma Gününe Alındı

Ne yapsın Fenerasyon nasıl avantaj sağlıyacaklar Fenere... Amaç belli seyircinin gelmemesi Fenerinde eline kolunu sallaya sallaya rahat bir maç çıkarması...

nevruz 21 inde değilmi arkadaş ya ? pazartesiye geliyor galiba o cumartesi çuvalamı girdi yani ?? YÖNETİM UYUMAAAAAA

Kümede kalma mücadelesi veren ile şampiyonluğa oynayan iki takımın asırlık mücadelesinin son ayağı olan maç olacak bu sene. Teşekkürler Adnan Polat Tünelin ucundaki ışığı tersten görebiliyorum. Bravo sana:mad:

Cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazına mütakip asri mezarlığa defnedilecektir.

GS Kamuoyuna Duyurulur.

ben biletleri 1 ay once almıstım,simdi cuma içinde bilet alcam gene .cok enteresan işler

Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!

Ben hala mantıklı bir sebep göremiyorum. Nevruz dediğin olayla derbinin ne alakası var, şaka yapıyorlar herhalde...

Nevruz günü taksim yakılacak, sağda solda camlar kırılacak, otobüsler darmadağan edilecek, esnaf kepenk kapatacak. Nevruz günü derbi oynatmak zaten mümkün değil. Bir önceki gün de hazırlık yapılacakmış, 5000 tane polisi maç için görevlendirdikten sonra hazırlık nasıl olacak? Gayet mantıklı ve geçerli bir neden ama fenerasyon diyenler var.

Cevap: Derbinin cuma oynanması istendi!

Nevruz günü taksim yakılacak, sağda solda camlar kırılacak, otobüsler darmadağan edilecek, esnaf kepenk kapatacak. Nevruz günü derbi oynatmak zaten mümkün değil. Bir önceki gün de hazırlık yapılacakmış, 5000 tane polisi maç için görevlendirdikten sonra hazırlık nasıl olacak? Gayet mantıklı ve geçerli bir neden ama fenerasyon diyenler var.

ssende kendı kendıne hak vermek ıcın yer arıon.cumartesı oynanırdı o zaman

Sıradan bir maç olarak görülmeye başlandı bence artık.

Hele iki takımın şu anki durumuna bakılınca. :eek:

Üst Alt