Derbinin Adamı Muslera - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Adamı Muslera

Takım normalmiş gibi Muslera'nın normal olmasını bekleyenleri anlayamıyorum. Muslera mevcut şartlara göre üst seviye oynuyor. Hata yapması kadar normal bir durum da yoktur. Önüne sağlam bir stoper koyunca (Ujfalusi) neler olduğunu hep birlikte gördük.

Muslera bu sezon ilk yılı olsaydı bu kötü kalecinin Galataaray'da ne işi var derdik. Üst seviye oynuyor demişsin bu sene hangi maçta üst seviye oynadı? inanılmaz hatalar yaparak kaybettirdiği 4/5 maç var bu en az 10 puan demek. Geçen seneye kadar çok iyiydi evet ama bu sene çok kötü performans sergiliyor.

diegonun kaleye vurmayıp pas verdiği pozisyonda kaleyi terketmesine ne diyelim

ve ilk yarıdaki gereksiz çıkışı.. büyük hatası.. gol olabilirdi. herkes ordaki ayağıyla yaptığı hareketi konuşuyor çok güzel diye. 2 tane defans oyuncusu varken orada ne işi var diye soran yok :) ayrıca o hareketten sonra yine top fenerbahçeli oyuncularda kaldı kaleye düzgün vursaydı gol.

Son düzenleme:
Yine takımı yakacaktı başarılı olamadı, ne üst düzey oynaması yahu.

Cf7Ww9qXIAAa6P7.jpg

Gole neden olan hata istatistiğini 10 yapmak istedi ama başarılı olamadı.
fenerin etkili, kaleyi bulan şutu yok ki kurtarıştan bahsedelim. Maçın başındaki 2 pozisyonda çıkış yaptı, İsmail Çipe olsa o da çıkardı zaten.
Lüzumsuz yere kaleyi terk etmesi az daha kırmızıya, gole sebebiyet veriyordu.

Ulan bi de istatistik koymuşlar.

Sadece dünkü maçta bile;

Volkan'ın önünde oynayan oyuncular; G.Gönül - Kjaer - Alves - H.Ali - Josef - Topal

Muslera'nın önünde oynayan oyuncular; Semih - Denayer - Balta - Olcan - Donk

Volkan ve Muslera'nın sezon boyunca yer değiştirdiğini düşünsenize bi. Volkan iyi diyen yok diyorsanızda, süper ligden herhangi bi kaleciyi koyun kalemize bu oyuncuların arkasına.

Sadece dünkü maçta bile;

Volkan'ın önünde oynayan oyuncular; G.Gönül - Kjaer - Alves - H.Ali - Josef - Topal

Volkan ve Muslera'nın sezon boyunca yer değiştirdiğini düşünsenize bi. Volkan iyi diyen yok diyorsanızda, süper ligden herhangi bi kaleciyi koyun kalemize bu oyuncuların arkasına.

Muslera volkana özeniyor dün yapma volkanvari cıkısını herkes gördü performansıda aynı zaten

Sadece dünkü maçta bile;

içeride ve dışarıda osmanlı sivas maçı ve en son rize maçında yediği büyük hatalı golleri ne yapacağız?

içeride ve dışarıda osmanlı sivas maçı ve en son rize maçında yediği büyük hatalı golleri ne yapacağız?

%100 katılıyorum. Belki başka gollerde vardır. Ancak biz bu adamı iyi bir defans-ortasaha kurgusunda da izledik. Nasıl oynadığınıda hepimiz biliyoruz. Bu sezonun sorumluları arasında en sonlarda yer alır Muslera. Tek başına nereye kadar yani sonuçta.

Ben sorumluları sıralayayım.

1- Yönetim
2- Gelen basiretsiz hocalar. ( Bu da aslında yönetimin işi )
3- Yapılan ve yapılamayan!! transferler. ( Donk - Kevin ve bu da yönetimin işi )
4- Forvetsiz oynamaya karar vermek. ( Umut ne lan ! )

Ulan ne yazsam yönetime çıkıyor kapı. Dötüne koduklarım bitirdiler kulübü.

%100 katılıyorum. Belki başka gollerde vardır. Ancak biz bu adamı iyi bir defans-ortasaha kurgusunda da izledik. Nasıl oynadığınıda hepimiz biliyoruz. Bu sezonun sorumluları arasında en sonlarda yer alır Muslera. Tek başına nereye kadar yani sonuçta.

Ben sorumluları sıralayayım.

1- Yönetim
2- Gelen basiretsiz hocalar. ( Bu da aslında yönetimin işi )
3- Yapılan ve yapılamayan!! transferler. ( Donk - Kevin ve bu da yönetimin işi )
4- Forvetsiz oynamaya karar vermek. ( Umut ne lan ! )

Ulan ne yazsam yönetime çıkıyor kapı. Dötüne koduklarım bitirdiler kulübü.

yapılan yapılmayan transferler yönetim dediklerine katılıyorum takım çok kötü. bu takımın başında dünyanın en iyi hocasını getir ligde ilk 2. sokamazdı zaten. ama muslera geldiğinden bu yana en kötü performansını sergiliyor bu sene. kimse musleraya kötü birşey demiyor yada hemen satılsın demiyor sadece bu sene takımla birlikte oda çok kötü diyoruz hepsi bu. bu sene takıma hiçbir artısı yok aksine birsürü maçı tek başına kaybettirdi.

Yine takımı yakacaktı başarılı olamadı, ne üst düzey oynaması yahu.

Cf7Ww9qXIAAa6P7.jpg

Gole neden olan hata istatistiğini 10 yapmak istedi ama başarılı olamadı.
fenerin etkili, kaleyi bulan şutu yok ki kurtarıştan bahsedelim. Maçın başındaki 2 pozisyonda çıkış yaptı, İsmail Çipe olsa o da çıkardı zaten.
Lüzumsuz yere kaleyi terk etmesi az daha kırmızıya, gole sebebiyet veriyordu.

Şut kurtarış istatistiklerine baktığında hata istatistiğinin neden bu kadar olduğunu anlayacaksın.

Ha oran orantı yapıp cevap vereceksen şimdiden onu da cevaplayayım. Hatta cevabın buradaki 2-3 trolle ve geçirdiğimiz bu kötü sezondan ötürü sıyırdığını düşündüğüm diğer Galatasaraylılara gelsin:

Bu adam yıprandı beyler. 2 senedir bok gibi top oynayan bir takımın içinde ve bu adam yıprandı. Eskiden ayağa pas atan adamın dünkü maçta kullandığı degajlara bakın. Neleri çıkartan adamın bu sezonki yediği gollere bakın. Formsuzluk dediğin 1 ay 2 ay sürer, bu adam sene başından beri böyle. E geçen sene takımı şampiyon yapan adam da bu olduğuna göre kötü oyuncu da değil. E işte net bir sebep olmalı değil mi?

Her maç üzerine gelen atak 1 değil 2 değil. Kendi takımının girdiği pozisyonun 2 katı üstüne geliyor. Kurtarıyorsun yine karşında, kurtarıyorsun yine karşında. Geçen senenin sonuna kadar şampiyonluk inadıyla dayandı ve bu sene de patladı haliyle. Bu sene sadece Muslera değil, geçen sene takımı şampiyon yapan herkes tırt oldu. Ama Muslera'nın bunlardan 1 farkı var ki bu adam 5 senedir bu takımda ve ilk kez bariz kötü bir sezon geçiriyor. (Daha doğrusu iyi geçirmediği tek sezonu yaşıyor.)

Sonuç olarak 4 senedir duvar olan adam 1 senede poşet oluyorsa sorunu o adamda bulmak akıl dışı bir tutumdur.

yapılan yapılmayan transferler yönetim dediklerine katılıyorum takım çok kötü. bu takımın başında dünyanın en iyi hocasını getir ligde ilk 2. sokamazdı zaten. ama muslera geldiğinden bu yana en kötü performansını sergiliyor bu sene. kimse musleraya kötü birşey demiyor yada hemen satılsın demiyor sadece bu sene takımla birlikte oda çok kötü diyoruz hepsi bu. bu sene takıma hiçbir artısı yok aksine birsürü maçı tek başına kaybettirdi.

Buradaki insanların açıklamaya çalıştığı şey de tek başına gibi gözükse de bu adamın tek başına maç falan kaybettirmediği. Diyoruz ki bunun altındaki sebepler bunlar bunlar. Dolayısıyla bu maçları Muslera değil yönetim kaybettirdi.

Üst Alt