Derbinin Adamı Muslera - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Adamı Muslera

Yine takımı yakacaktı başarılı olamadı, ne üst düzey oynaması yahu.

Cf7Ww9qXIAAa6P7.jpg

Gole neden olan hata istatistiğini 10 yapmak istedi ama başarılı olamadı.
fenerin etkili, kaleyi bulan şutu yok ki kurtarıştan bahsedelim. Maçın başındaki 2 pozisyonda çıkış yaptı, İsmail Çipe olsa o da çıkardı zaten.
Lüzumsuz yere kaleyi terk etmesi az daha kırmızıya, gole sebebiyet veriyordu.

Aynen öyle

Birde son dakikada kaleyi boşaltmasını nasıl açıklayacaklar acaba :)

Fanboyzluğun bu kadarı,yabancı hayranlığın bu kadarı şu performans iyiyse :D

Yalnız bu tarz bahanelerle konuşulacaksa takımdaki hiç bir oyuncuyu tek tek eleştirmeyelim o zaman.

Niye 3 senedir bok gibi oynayan Selçuk'u, 8 senedir bir öyle bir böyle oynayan Hakan Balta'yı, takıma geldiğinden beri iyi bir forvet olmadığı belli olan ama buna rağmen takımda tek forvet olarak tutulan Umut'u ya da topu sürmekten aciz Donk'u eleştirmeyelim?

Benim eleştirilerin dozunda imtinalı olalım dediğim adam 4 senedir takımı sırtında taşıyıp yalnızca, bak yalnızca bu sene kötü olan adam. Siz de daha önce yalnızca bu sene kötü olduğunda hemfikir olduğunuzu görüyorum. Problem nedir o zaman?

Son düzenleme:
Geçen sene bizi şampiyon yapan adamlar Muslera ve Sneijder değil abartmayın emek hırsızlığı yapmayın

Bu kadar iyiylerse neden bu sene döküldüler,neden performans göremiyoruz

İyiydi de öyle süper kurtarışları olmadı. Fenerli oyuncular 2-3 kez boş kaleye vuramadilar.

Kötü oynayan eleştirilir. Savunma kötü diyebilirsiniz de Musleranın hataları yüzünden puan kaybettiğimiz maçlar oldu bu sezon.

Türkiyenin en iyi, Avrupanın sayılı kalecilerinden.Konsantrasyonu düştüğü doğrudur ama altın yere düşünce değer kaybetmez. Yine iyi günlerine dönecektir Allah'ın izniyle.

Niye 3 senedir bok gibi oynayan Selçuk'u, 8 senedir bir öyle bir böyle oynayan Hakan Balta'yı, takıma geldiğinden beri iyi bir forvet olmadığı belli olan ama buna rağmen takımda tek forvet olarak tutulan Umut'u ya da topu sürmekten aciz Donk'u eleştirmeyelim?

Benim eleştirilerin dozunda imtinalı olalım dediğim adam 4 senedir takımı sırtında taşıyıp yalnızca, bak yalnızca bu sene kötü olan adam. Siz de daha önce yalnızca bu sene kötü olduğunda hemfikir olduğunuzu görüyorum. Problem nedir o zaman?

Herkesin kendince oyunculara verdiği kredi, gösterdiği tolerans farklıdır. Birinin hatası daha fazla gözünüze çarpar, bir başkasına daha fazla tahammül edersiniz. Sorun biraz da burada.
Ben Muslera'nın bu performansının geçici olmayacağı korkusundayım. Tabiri caizse klasman düştü, geriledi.

Geçmiş performansları olmasa bu seneki performansından ötürü defolsun gitsin derdim. Son 4 yıldır iyiydi diyemem geçen sene de Muslera'yı eleştiriyordum, Şampiyonlar Ligi performansını da efektif bulmuyorum. Takım zaafiyet gösterdikçe Muslera'nın defoları birer birer ortaya çıkıyor. Hatırlayın ŞL'de top değmeden bitirdiği maçları.

İnişli çıkışlı performanslar olur, bir oyuncu kendi seviyesinin çok çok altına inebilir ama kronikleşmemesi lazım bu durumun.

Sezonun daha ilk üç maçı, bakın bakalım nasıl goller yemiş. Bu gollerin yıpranmışlıkla uzaktan yakından alakası yok. Alt yapı kalecisi o golleri yeseydi elek, kova diye lanse edilmişti.

Mazeret üreteceksek Selçuk'un görev tanımı değişti, takımda ameleliği başkaları yapıyordu, şimdi yük ona kaldı, kanatların, beklerin kademesini doldurmalı, rakibe basmalı, ikili mücadeleye girmeli. Koy iki tane ciğerli orta saha kur adam gibi takım Selçuk seviye atlasın. Yazık çocuk ikili mücadelelere giremiyor ama oradan oraya koşuyor. Arada psikolojik olarak etkilendiği dönemlerde oldu garibimin, o da insan, yıpranabiliyor...Diğer oyuncular için de mazeret üretmek mümkün.

Background ehemmiyetli ama takılıp kalıyorsunuz bazı oyuncularda. Alabileceğimiz en üst seviyedeki kaleci kategorisindeydi Muslera. Buna rağmen bu sene kalede Cenk olsa ligde bir kaç puan daha fazla kazanmıştık. Ben bunu kabul edemiyorum. Seneye takım iyi olur, kötü olur benzer performans sergilerse benden çok eleştirmeye başlarsınız.

Takımı üst seviyeye çekmesi gerekenler takımın şu berbat seviyesinde kalıyor, daha altına inebiliyorsa sıkıntı var, bu isimleri de sorgulamak, eleştirmek lazım. Ben de eleştiriyorum.

Troll güzel şey de Muslera'ya bari yapmayın kardeşim.

Bu adam aileden biri gibi."Mert gel şu Selçuk avatarlı adamın yazdıklarını çevir bakalım" dese ne olacak? Dikkat edelim arkadaşlar.

Slm ve dua ile.

Üst Alt