Derbinin Adamı Muslera - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Adamı Muslera

Troll güzel şey de Muslera'ya bari yapmayın kardeşim.

Bu adam aileden biri gibi."Mert gel şu Selçuk avatarlı adamın yazdıklarını çevir bakalım" dese ne olacak? Dikkat edelim arkadaşlar.

Slm ve dua ile.

boşver eğlendiriyo bizi troller. onlar olmasa çekilmez forum. çok komik renkdaşlarımız kendileri. kendilerinin de inanmadığı şeyleri söyleyen tipler işte :)

yapmahayrettin1.jpg
bunu musleraya göstersek ne der acaba :D

bu arada hayrettin çok iyi bir kaleciydi ne olduysa 2 senede bir anda kova haline geldi anlaması güç..

Ortada abartılacak bir performans yoktu ceza sahası dışında yaptığı harekete hakem kırmızı verse veya uzaktan vuruş gol olsa bunlar konuşulur muydu acaba Muslera bildiğimiz gibi
Ya tutarlı ol bari. Maçın en iyilerinden birinin Semih olduğunu iddia ediyorsun da onun için de "Volkan boş kaleye kaçırmasaydı bunlar konuşulur muydu acaba?" denebilir mesela.

Muslera ekstra bişey yapmasa da oynması gerektiği kadar oynadı bence.

Muslera dünyanın en iyi kalecilerinden biri fakat konsantrasyonunu düzeltecek bir çözüm şart.

Hem ertesi sene kaleyi devralması (Muslera performansını yakaladığında elimizde tutamayacağımız açık) hem de ilk senede rekabeti arttırması için Adana'dan Hayrullah transfer edilmeli.

Cenk'e teşekkür etmeden yollar ayrılmalı.

Son düzenleme:
Neuer gibi bir kaleci nin Benfica macinda yaptigi sacmalik ortada. Olur bunlar.

Biz Muslera yi biliyoruz, adam kalite.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Baştan sona 7 sayfayı okuyunca Drogba'dan Umut'a düşmemizin nedenini bir kez daha görüyorum. Burnunuz boktan çıkmasın hep boyle 7-8.likte dolaşın size bu müstehak...

Ya tutarlı ol bari. Maçın en iyilerinden birinin Semih olduğunu iddia ediyorsun da onun için de "Volkan boş kaleye kaçırmasaydı bunlar konuşulur muydu acaba?" denebilir mesela.

Muslera ekstra bişey yapmasa da oynması gerektiği kadar oynadı bence.

Yapması gereken bu zaten

Bazılarına göre bizi farktan kurtardı deniliyor ona karşı dedim.Abartılıyor hemde çok

ne demisler: u cant have ur cake and eat it too
para kazanabilecegimiz ender oyunculardan ve de kaleciye 3.6 milyon euro verecek luksumuz yok
performansi ayri konu
gereksiz romantiklik yapip yok kalsin yok bilmemne diyen gerceklikten uzak bi diyarda yasiyodur

Kale önüne çıkıp akrep vuruşu yapma fantezilerini görmezdik en azından

Çıkışı hatalıdır. Ben yanlışa yanlış diyebilirim kendinle karıştırma

Zırt pırt defans arkasına top kaçıran Hakan Balta'ya değil de onun açığını kapatmak için ön libero gibi oynayan Muslera'nın yaptığı bir hataya laf etmek iyi niyet belirtisi değil. Semih iyidi mesela ancak 1 pozisyonda kaçırdı Volkan bomboş kaldı arka direkte aynı yorumu ona da yaptın mı? Neyse dediğim gibi müstehak size bu rezalet durum seneye Cenk kalsın kalede de rahatlayın.

Çıkışı hatalıdır. Ben yanlışa yanlış diyebilirim kendinle karıştırma

Zırt pırt defans arkasına top kaçıran Hakan Balta'ya değil de onun açığını kapatmak için ön libero gibi oynayan Muslera'nın yaptığı bir hataya laf etmek iyi niyet belirtisi değil. Semih iyidi mesela ancak 1 pozisyonda kaçırdı Volkan bomboş kaldı arka direkte aynı yorumu ona da yaptın mı? Neyse dediğim gibi müstehak size bu rezalet durum seneye Cenk kalsın kalede de rahatlayın.

Erayı tercih ederim

Muslera bu sezon ilk yılı olsaydı bu kötü kalecinin Galataaray'da ne işi var derdik. Üst seviye oynuyor demişsin bu sene hangi maçta üst seviye oynadı? inanılmaz hatalar yaparak kaybettirdiği 4/5 maç var bu en az 10 puan demek. Geçen seneye kadar çok iyiydi evet ama bu sene çok kötü performans sergiliyor.

Ben demezdim siz kendi adınıza konuşun. Sezonun bütününe baktığımda ben başarılı buluyorum. Bir ev inşa ederken bile kolonlar sağlam değilse temeli istediğiniz kadar sağlam olsun o ev çöker. Yani şu sistemde Muslera'nın hata yapmaması söz konusu değil. Bırakın Muslera'yı en iyi kaleciyi getirseniz bu sistemde isyan eder. O kadar düz mantıkla çalışıyorsunuzki şu anlattıklarımı farkedememişsiniz. Resmin bütününe bakmayı becerebilirseniz göreceksiniz.

Üst Alt