derin galatasaray - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Drogba'nın Chelsea maçından sonra bir daha forma giyemeyeceğini çoğumuz tahmin etmiştik, onu bilmek çok büyük iş değil de Kazım ne iş? Nerden takip ediyoruz , ilk mesajdaki başlıkta güncel bir şey yok gibi.

anlattığı şeylerin hepsi telegol de işlenmişti, sonra yazmış. Gereksiz topic. Ha Derin Galatasaray yok demiyorum.

Oylama'da evet kesinlikke kunlanmışım. Ama 3cü secenek olacakdı. Saladığı bir kac konu var bence.

Özelikle kız erkek ilişkisi. Yok böle sacmalık Galatasaray'da.

Inan kırac hakında 2011 yılında 15 yıldır karışıyor demiş. Hayır. Inan kırac gibiler

1481 yılından beri karışır Galatasaray'ya.

Ve inan bey amcamız çok daha uzun bir süredir ipleri elinde tutar.

80 yılarından öncesi. 80 yılında kurduğu kurumdan da önce yani.

Neyse, lucioyu tanımıyorum. 80 sayfasınıda okumadım, belki okurum.

Kunlandığı küfürlü yazısından ama beliki kendisi değilde anlatığı gibide tanıdık arkadaş ağızdan bu bilgileri aldığı.

anlattığı şeylerin hepsi telegol de işlenmişti, sonra yazmış. Gereksiz topic. Ha Derin Galatasaray yok demiyorum.

Yada böyle:)

Telegoleri pek takip edemediğim için bilemiyorum. Ama zaten çoğu konu gizli saklı değil.

Edit: bu herif 8-0 ankaragüçü macın şikeli olduğunu savunuyor ve spor kam oyu da aynı fikirde olduğunu delil ve güçlendirici faktör olarak kunlanıyor.

Onların bjk ve fenerli olduğunu dikkate almıyor ama tabiki.

Ek olara, aynı sene ama sonraki sezonda bu Galatasaray takımı o dönemin avrupadaki en iyi takımı

olarak gösterilen manchester united'i play off'larda eliyor gibi diğer elit takımlardan olan barca'yı istanbulda mağlup edip nou campta 2-1 yenilmesine rahmen 1-0 öne geçerek 100bin kişi susturuyor.

Bu takım amatör seviyesinde olan bir türkiye liginde ve amatör'den sayıf olan ankaragüçüne 8 atıysa sorgulanmadır evet. 8 yerine en az 10 niye olmadığına sorgulanmadır.

Adamın içeriden bilgi aldığı kesin büyük ihtimalle Scofield ile aynı kişi.Futboldan da anladığı da kesin.

En çok katıldığım nokta ise taraftarlık duyusunun değişimi.

Galatasaray'ı az çok tanıyan kesimin genelde düşündüğü olaylar bunlar.Lakin biraz ayrıntıya girerek anlatmış kendisi.Bir de içerden tanıdığı güçlü işsimler var bu adamın.Yoksa her söylediğinin 5'ye 3'ü tutmaz yani genelde transfer politikalarında...

Adamın içeriden bilgi aldığı kesin büyük ihtimalle Scofield ile aynı kişi.Futboldan da anladığı da kesin.

En çok katıldığım nokta ise taraftarlık duyusunun değişimi.

Scofield.png

Bu İnan Kıraç bu aralar başımızı yakıcak. Hükümete cephe almamızın nedeni tamamen İnan Kıraç'tır.Malum kendisi Koç'un damadı.

Fatih Terimin gönderiliş sürecinde paylaştığı bir yazı düşüncelerimle tamamen uyuşuyor.

bi kere fatih terim milli takıma gitmek istemedi. en başından beri bu böyle. başbakan terimin milli takıma gitmesini istedi,

ve terim de milli takımın başına geçti. karşılıgında da, 6+2 yabancı hakkı geri sağlanacaktı.

Geçmişte bildikleri

-Albayrak yönetime girecek. Kullanılıp atılacak.Alınma sebebi: başbakana 1 telefon kadar yakın olması. Alınacak ama iplenmeyecek. ( az çok herkes tahmin eder) .Polat döneminde girmesini Kıraç istememiş

- Şampiyon olmazsak ilk senesinde Fatih Terim gönderilecek. Gelirken zaten Gerets yerine gelmesi bile süprizmiş.Ali Dürüst bastırmış o dönem (bunu bizde biliyoruz). Aysal er ya da geç Terim'i gönderir en ufak sallantı da veya hoca kendi kendini göndertir demiş.

-Adnan ve Ali Dürüst'ün listede olacağını, Semih Haznedaroğlu'nun o yönetimde ki Aysal borozanı olacağını

-Mehmet Karlı'nın 2.seçime kesin listede olacağını. Polat'ın 4 ay öncesinden gideceğinin belli olduğu ve o ibra edilmediği gün ki konuşmanın planlı olduğu.

VS VS

Gelecek için ön gördükler,

- Riva bu yönetim tarafından büyük ihtimal elden çıkarılacakmış. Kaymağını yiyeceklermiş.

- Derin Galatasaray er ya da geç Terim'in gidişini ve gelişini de planladığı gibi Aysal'ın da zamanı gelince fişini çekecekmiş.

Hatırlayalım.Aysal'ın da zamanı geldi,fişini çektiler.

Üst Alt