Devrim mi, Terim mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devrim mi, Terim mi?

Cevap: Devrim mi, Terim mi?

Arkadaşlar Servet-Caner-Arda Turan-Mustafa Sarp-Leo Franco....Biri bana desinki bu adamlar Galatasaray formasını hakediyor...O zaman susacağım...Ama eğer bir itirazınız yoksa ortaya acı bir gerçek çıkıyor..Bu saydığım oyuncular bizim 11'mizin %60'ını oluşturuyor...Daha ne anlatmak lazım ki???

Arkadaşlar Servet-Caner-Arda Turan-Mustafa Sarp-Leo Franco....Biri bana desinki bu adamlar Galatasaray formasını hakediyor...O zaman susacağım...Ama eğer bir itirazınız yoksa ortaya acı bir gerçek çıkıyor..Bu saydığım oyuncular bizim 11'mizin %60'ını oluşturuyor...Daha ne anlatmak lazım ki???

Tamam bir iki maç kotu oynar bugun normalde fedarklık yapmadk istediği için oynadı kotu oynadı takımı durdurdu belki ama

Arda bu formayı her zaman hadediyor duygusallık degil bu göz goruyor ;)

Barcelona ile herkes şampiyonlar ligi kazanır yalanlarını yemeyin. Rijkaard gelene kadar barca'nın tarihinde sadece bir tane vardı bu kupadan(ş. klüpler kupası hali dahil) Yani 40-50 yılda bir kez alabilmişti. Sonra rijkaard aldı. Ve üçüncüsünü de yine rijkaard'ın takımı aldı diyebiliriz. Zira final kadrosunda iki isim hariç hepsi Rijkaard'ın getirdiği adamlardı. Yani öyle az bir iş başarmamıştır Rijkaard. Ayrıca takıımın başına geçtiği sezon barca ligi altıncı bitirmişti. Yani gayet kötüydü.

Birde benim aklım Rijkaard gibi bir adam Mustafa Sarp'a Mehmet Topal'a nasıl sabrediyor anlamış değilim...

Tamam bir iki maç kotu oynar bugun normalde fedarklık yapmadk istediği için oynadı kotu oynadı takımı durdurdu belki ama

Arda bu formayı her zaman hadediyor duygusallık degil bu göz goruyor ;)

Daha 3 aydır takımda bulunan Gio'nun isteğini hırsını ben kaptanda göremiyorsam bunu sorgularım...

kaptan galatasaray haricinde herşeyi kafasına takıyor.emre belezoğlu bile okadar hırsla oynuyor bizimki eli belinde cek sağa yap orta

Hala kendime gelemedim sinirden bu kadar mı aciz olunur bu kadar mı çağ dışı futbol oynanır..Zaten çok şeyi yitirdik bundan sonra rijkaard emre çolak'a barış'a emre Güngör'e şans vermeli..Bu adamlar en azından takımlarına sahip çıkan adamlar..

Harun ve Emrah arkadaşlarım haklısınız mevzularınızda

Hak vermiyor değilim size ama formayı haketmiyor cıkarsın üstündeki yorumlar ağır oluyor

Ve şunda haklısınız 3 aylık adamlardaki hırs şuan hiçkimse de yok...

Harun ve Emrah arkadaşlarım haklısınız mevzularınızda

Hak vermiyor değilim size ama formayı haketmiyor cıkarsın üstündeki yorumlar ağır oluyor

Ve şunda haklısınız 3 aylık adamlardaki hırs şuan hiçkimse de yok...

Valla kardeşim ne desem bilmiyorum ki...O kadar kanat oyuncusu alınacağına orta sahaya en azından bir takviye yapılsaydı bu hale düşülmezdi söylenecek çok şey var aslında ama 2 tane ağrı kesici ilaç aldım başağrım geçsin diye onlarda uçurdu beni diyorum sonra pişman olacağım şeyleri yazmayayım..

Valla kardeşim ne desem bilmiyorum ki...O kadar kanat oyuncusu alınacağına orta sahaya en azından bir takviye yapılsaydı bu hale düşülmezdi söylenecek çok şey var aslında ama 2 tane ağrı kesici ilaç aldım başağrım geçsin diye onlarda uçurdu beni diyorum sonra pişman olacağım şeyleri yazmayayım..

Ben 2. paket sigaramı içim bugun kü ve sol tarafım fena agrıyor düşün...

Ama boşver Sevdam yeter diyorum kapatıyorum mevzuyu kendi kendime..

Yenilmek koymadı umrum da bile değil beni uzen sinire sokan Leo Franconun o gulu yemesi...

Yenilmek koymadı umrum da bile değil beni uzen sinire sokan Leo Franconun o gulu yemesi...

Vallahi iyice transfer dönemi takımı olduk..Jolar keitalar santoslar elanolar ve başlarında rijkaard ..Bu durumda olmamız zorlayarak başardığımız bir mucize..Hala inanamıyorum..

Vallahi iyice transfer dönemi takımı olduk..Jolar keitalar santoslar elanolar ve başlarında rijkaard ..Bu durumda olmamız zorlayarak başardığımız bir mucize..Hala inanamıyorum..

Bekleyip göreceğiz (bugun çok kullandım bu kelimeyi :p) hiçbirşey belli değil fazla iyimser olacak belki ama hala sansımız var çünkü üstümüzdeki herkes birbiriyle oynaycak bizim tek oynayacağımız Bursa kaldı bizim derbiler bitti milletin daha yeni başlıyor bide böle düşün

Herşey fener maçı değil Galatasaray'da....

İnşallah bakalım ama şampiyon bile olursak gelip buraya sarpı topalı caneri ardayı serveti övmeyeceğim. o zamanda bu adamların takımda ki milatlarının dolduğundan bahsedeceğim...

benimde karnimin sol yerleri agriyor neden bilmiyorum

Üst Alt