# Diego Alfredo Lugano - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Lugano

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Diego Alfredo Lugano

İnşallah gelmez bu çirkef.Bırak sadece bize değil Türkiye'de hiçbir takıma gitmesin Türk futbolu için sakıncalı bir kere bu adam zaten Emre ilede kavgalılar.

Çirkef gelme lan.

Aydın anlıyorum çok istiyorsun Luganoyu ma çok sorun çıkarır bu adam büyük ihtimalle. Hem parası sorun olur, hem çirkefliği sorun olur, birçok maçta da kırmızıyı görür, hele fenere karşı hırslanır, o maçlarda kafadan atılır bence.

Ya Deniz renktaşım , adam 73 maçta 23 sarı , 2 kırmızı görmüş. ( Avrupa ve Süper lig maçlarında ) Tamam fazla ama çok çok abartılacak bir rakam da değil.

Yine 73 maçta 12 gol atmış.

Ya Deniz renktaşım , adam 73 maçta 23 sarı , 2 kırmızı görmüş. ( Avrupa ve Süper lig maçlarında ) Tamam fazla ama çok çok abartılacak bir rakam da değil.

saka maka adam isini iyi yapiyor üstellik extra isler yapiyor goll atip takimini kac kere kurtardi son iki sezonda ümit karandan cok goll atdi :)

İstatistiksel anlamda sorun yok zaten, iyi bir oyuncu olduğu konusunda herkes hemfikirdir sanırım renktaş. Ben zaten gelirse Servetle beraber oynamaz, defansımız Lugano-Emre Güngörden oluşur ve sağlam olur derim ama bir de takım içinde çıkarabileceği sorunların ön plana çıkacağını düşünüyorum, bakalım hayırlısı:D

lugano iyi bir oyuncu ama bizde servet ve gökhan varken baya bir lux olur,bize gerçektende oyunu yönlendirebilecek bir stoper lazım.

Dünkü almanya ligi maçlarında ve inter-lazio maçında gördük ki stoperler orta sahaya yakın bir şekilde oyun kuruyorlar.

Tamam belki gökhan servet ligi iyi idare eder ama bizim için asıl hedefin avrupa olması gerektiğini düşünüyorum.

Bunun için de en kısa sürede tekniği iyi olan,tecrübeli ve beynini pratik bir şekilde kullanabilen bir stoper şart bize.

Bence stoper olarak Servet ve E.Güngör ün görev alması lazım.. Lugano zeki ve çevik oyuncu ama ahlaklı değil ahlaki değerlere önem vermeyen oyuncununda Galatasarayda işi olmaz Emre Aşığa attığı kafa(arkadan kalleşçe) hala aklımda..

Bence stoper olarak Servet ve E.Güngör ün görev alması lazım.. Lugano zeki ve çevik oyuncu ama ahlaklı değil ahlaki değerlere önem vermeyen oyuncununda Galatasarayda işi olmaz Emre Aşığa attığı kafa(arkadan kalleşçe) hala aklımda..

bu adam bu sene gittiği hiçbir takımda dikiş tutturamaz aylardır ayağına top deymiyor yata yata göbek bağlamıştır kişilksiz insan

fenere imza atacak büyük iptimal fudbollige meneceri bglandi fenernen arasinda problem yokmus carsamba milli macdan sonra anlasilir mis

Bu serefsizin adini gordugumde tiksiniyorum ya kilit milit vurun ya da yeni mesajlarda cikmasin karsima. Nufus kutugu gibi tam adini da yazmisiniz zaten. Diego Alfredo Lugano. Ulan bu kadar igrenc, pis bir adama boyle igrenc bir isim yakisir zaten. Bizden uzak, Allah'tan da uzak olsun bu adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt