# Diego Alfredo Lugano - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Lugano

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Diego Alfredo Lugano

Sen de ortalığı karıştırma çabasında olmazsan sevinirim.

Ortalığı karıştırma çabası ne yahu. Kim ne zaman karıştırmış. O zaman silin bu topiği madem forumda Lugano'nun ismine kimsenin tahammülü yoksa.

Eğer açmışsanız Lugano topiği ve bir sakıncası yoksa bende I Love You Lugano yazabilirim heralde.

Kimsenin anasına bacısına sövmüyorum , ya da baskaları gibi hemen kkişisel hakaretler yapmıyorum , ve yahut insanların Galatasaraylılıklarını sorgulamıyorum.

Saygılarla.

Ne alaka. İyi futbolcudur kendisi. Sana göre kötü olabilir. Ben sana şaşırdın diyor muyum ?

Karışmassan sevinirim.

:D

Karisip karisamayacagimi sana sormam heralde, burasi bir forum. Millete giciklik olsun diye tuhaf seyler yazmazsan asil ben sevinirim.

Ayrica iyilikle kotulukle alakasi yok, Luganonun nasil bir serefsiz oldugu ortada. Insanlarin da onu sevmedigini bile bile i love you falan yaziyorsun ki gayet sacma. Iyiyse iyi, orda birak.

:D

Karisip karisamayacagimi sana sormam heralde, burasi bir forum. Millete giciklik olsun diye tuhaf seyler yazmazsan asil ben sevinirim.

Ayrica iyilikle kotulukle alakasi yok, Luganonun nasil bir serefsiz oldugu ortada. Insanlarin da onu sevmedigini bile bile i love you falan yaziyorsun ki gayet sacma. Iyiyse iyi, orda birak.

Size ne yahu. Size ne. Hasbinallah.:sopa:

Size ne yahu. Size ne. Hasbinallah.:sopa:

ohmyr.gif
sarhoşmusun oğlum ???

fenev grygera veya boumsong dan birini alacakmis

yine kaziklanacaklar.

grygera icin kulubuyle juventusla 5 milyon euro ya anlasmislar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt