# Diego Alfredo Moreno Lugano - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Moreno Lugano

Cevap: # Diego Alfredo Moreno Lugano

Antuda dalga geçiyolardır şimdi '' Ezikler Lugano ' yu alabileceklerini zannediyorlar '' diye .. Kapatın şu Lugano konusunu !

Kendilerinin hala şampiyon olduklarını zannetmesinden daha gerçekçi bu olay bence.3.5 milyon euro.Lugano için süper düşük bir fiyat.

Lugano Türkiye'nin Neill'den sonra en iyisidir bana göre + Bu adamı almak FB'ye yapılacabilecek en büyük misilleme olucaktır.

3.5 mio € ya bu kadar büyük bir misilleme kaçırılmaması gerekir.

Daha önce de söyledim bu haberin gerçek olduğunu sanmıyorum.Ama varsayım üzerine konuşursak Lugano gibi bir adamı 3.5 değil 13.5 milyona bile almak zordur.Avrupa'da piyasası olan bir adam değil Lugano.Belki aşırı agresifliğindendir bilemiyorum.Ama seviye olarak top-class defans oyuncularına yakın bir adamdır.Yani Lugano istenmiyorsa fiyatını öne sürmek dayanaksız olur.3.5 milyon euro + 3.5 milyon da kendisi alsa onun gibi bir futbolcu için az bile

Bir de Lugano Fenerbahçe altyapısından yetişmiş de bizim maçlarda terbiyesizlik yapıyormuş gibi bir hava var.Adam Fenerbahçeli olduğundan değil Fenerbahçe'de oynadığından dolayı böyle.Bu sebeple istemeyen olursa da saygı duyarım

Antu'da dalga geçilmesi bir şey ifade etmez.Dalga geçilecek duruma kendileri düşmüşler,sözleşmeye o maddeyi koyarak.3,5 milyon euro çok makul bir miktar Lugano'ya göre.Bir yabancı oyuncu için ise FB'den GS'ye veya GS'den FB'ye gitmek hiç bir şey farketmez.Parasına bakar,önerirsin daha fazla para,gelir.Biz de rahatlıkla konuşaibliriz kendisini..

Şu yaptığın yorumu çocuk bile yapmaz. Mantık yok bari 1 şeyi yazarken 10 kere düşün. Lugano gibi adamı değil 3,5milyon euro 9-10 milyon bonservisle zor alırsın. Gitmişsin bide 3 senede alıcaklarını da topluyorsun. Nasıl bir "sıfır" mantıktır bu? Alıcağın minimum maliyetli bir oyuncu bile bonservisi+3 yıllık alıcakları ile zaten 7-8 milyon euro'yu bulur. Hayır hakkaten yorum falan değil bu, yaptığın başka bişey. Lugano alınırsa ki ben başkan olsam almaya uğraşacağım tek adam bu olurdu; gelmesi bana inanılmaz bir haz verir. Özellikle fenerde deprem etkisi yaratır. Hani stoch'la 1 gol yersek, lugano ile 5 atarız.(sen şimdi burdaki golleri de gerçek gol zannedersin, lugano defans oyuncusu nasıl 5 gol atar falan dersin). Lütfen buraya gelip boş yorumlarınızla insanları germeyin. Hani dediklerin, komik değil ,şaka değil tam anlamı ile bir trajedi. Milenyum çağında nasıl bir anlayıştır bu? Sen her halde american futbolu ile normal futbolu karıştırdın. (not: amerikan futbolu olsa bile lugano oyuncu olarak alınır).

1-Lugano 30 yaşında

2- 3.5 milyon Euro maaş verecek oyuncumuz yok.

3-Başkan diyorki takımda ki oyuncuların maaşlarını tutabileceğimiz en alt seviyede tutacağız.

4- Oyuncu maliyet hesabı yapılırken bonservis + maaşX sözleşme süresi hesap edilir,yoksa Lincoln de 5M euro ya alınmıştı zaten.İngilterede oyuncu bonservis bedelleri bile bu hesapla yapılıyor.

Birtek fenere kapak olsun diye Lugano o kadar maliyetle alınmaz. Alınmaz, kapak olmaz, alınmasın demiyorum sadece o kadar maliyetle alınmaz diyorum. Ve ayrıca başkanın söylediklerine bakarsanız bu adamı da almazlar diyorum(!)

Ayrıca luganoya bu kadar maliyetlenceksek Keita'yı niye sattın diye sorarlar adama.Gerçi bu popülistlikle kimse onuda sormaz ya neyse.

Lugano ve (arkadaslarin soyledigi kadari ile) Cana rakipleri cirkeflikleri ile yenerler. Lugano Fenerbahce'de oynamasina ragmen cok begendigim bir oyuncu. Ha bu transferin gerceklesmesine ihtimal vermiyorum, o ayri.

yahu zaten çirkefliğini falan bi kenara bırakın lugano-neill çok ağır bi ikili olur,fenerde bu kadar geniş alanda oynamıyor,bizde geniş alanda çok teke tek kaldığı anlar olur,neill-lugano yu hızlı bi hücum hattı hallaç pamuğu gibi atar.

Stoch transferi bizim için önemli değil. Biz daha önce hiçbir kulübün transfer girişimlerine karışmadık. Biz onların durumunu anlayışla karşıladık. Bakalım biz yaptığımızda onlar da bizi aynı şekilde karşılayacaklar mı?

Fenerbahçe'den bir oyuncu ile anlaşmak üzereyiz ama bu Lugano değil !

1-Lugano 30 yaşında

2- 3.5 milyon Euro maaş verecek oyuncumuz yok.

3-Başkan diyorki takımda ki oyuncuların maaşlarını tutabileceğimiz en alt seviyede tutacağız.

4- Oyuncu maliyet hesabı yapılırken bonservis + maaşX sözleşme süresi hesap edilir,yoksa Lincoln de 5M euro ya alınmıştı zaten.İngilterede oyuncu bonservis bedelleri bile bu hesapla yapılıyor.

Birtek fenere kapak olsun diye Lugano o kadar maliyetle alınmaz. Alınmaz, kapak olmaz, alınmasın demiyorum sadece o kadar maliyetle alınmaz diyorum. Ve ayrıca başkanın söylediklerine bakarsanız bu adamı da almazlar diyorum(!)

1- Eehh 30 olmuş ta ne olmuş bülent kaç yaşında ,popescu kaç yaşında GS'dan ayrıldı? Önemli olan takıma sağlıyacağı katkı.

2- Baros,elano kaç alıyor veya lincoln kaç alıyordu git bi araştır? Ayrıca illa 3,5'a olacak diye kaide yok 3'e olur, 2,800 olur,pazarlığa bağlı, şu figere ayrıca vericeğin 1 milyon bile direk o fiyatı 2,5 milyon yapar.

3- Başkan öyle bişey demedi, tekrar seyret basın toplantısını, ayrıca dese ne olacak amatör klüp mü Galatasaray? Bi oyuncuya 3 küsür para verebilecek bir takım GS.

4- 3 senelik toplam maliyet de sanki bir çırpıda peşin ödenecek aman bu paralar lugano'ya nasıl verilir diye sallanmaz. ki verceğin paraya karşılık lugano'dan alınabilecek verim olağanüstü boyutta. hem maddi, hem manevi. hem psikolojik.

Üst Alt