# Diego Milito - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Milito

Cevap: İddia : Milito Galatarasaray'da

Bonservissiz gelecekse gelsin..

32 yaşındaki futbolcuyu bonservis ücreti ödeyerek almak beceriksizlik olur.. Milito yıllık 3-4 milyon euro maaş ister.. Bunu normal karşılarım ama bonservise hayır..

Ben mesela Ujfalusi'nin bu performansla devam edeceğini varsayıyorum kafamda, 2 katı bonservis versek bile ses çıkarmamak gerekirmiş diye düşünüyorum. Bonservis felan sorun değil. Çıksın Aslan gibi oynasın. Ezelim rakiplerimizi, harcanan parayı zaten çıkartıyor.

Ben mesela Ujfalusi'nin bu performansla devam edeceğini varsayıyorum kafamda, 2 katı bonservis versek bile ses çıkarmamak gerekirmiş diye düşünüyorum. Bonservis felan sorun değil. Çıksın Aslan gibi oynasın. Ezelim rakiplerimizi, harcanan parayı zaten çıkartıyor.

Ujfalusi çokk iyi oynuyor, takıma cuk diye de oturdu ama bu performansını 1 sezon boyunca sürdürmesi zor.. 33 yaşındaki oyuncu erken form tutup erken form düşüklüğüne girer.. Performansı inişli çıkışlı olur...

Sizin elinizde yillardir yardiran bir Milito olsa, bonservissiz birakirmisiniz? 32 yasinda bile olsa. Öyle olmaz. Milito´dan bahsediliyorsa, illaki bonservis ödeyeceksin. 32 yasina gelmis, bedava alalim demekle olmaz. Bunlar dünyanin en iyi golcüleri. Avrupalilar artik 34 yasindaki futbolcuya 4 yillik sözlesme yapiyor :)

Ben olsam 32 yasında bir adama yıllık 4 milyon vereceğime o 4 milyonu Lass'a verip + mac basına paraya bağlardım.

Oyunculuklarına birşey demiyorum ama Milito, Forlan bana cok gereksiz geliyor. Çünkü ikiside karıyerlerinin baharını yasadılar. Buraya futbol oynamaya gelmezler.

Ama Adebayor öyle değil işte. Kiralık gelme durumu bile varsa tüm imkanları seferber etmek lazım.

militoya 3 m 4 m euro vermek amatörluk olur.Fenerbahceli emre 3.5 m euro almasi profesyenellik olur.

En beğenmediğim forvetler arasında dünyaca ünlüler içinde. İzlemekten keyif almıyorum. Ayağına top gelince heyecanlanmıyorum. Adını duyunca içimde en küçük kıpırtı olmadı. Aklımda kalan tüm golleri kaleciyle karşı karşıya, boş kaleye veya dönen toptan olan goller. Yaratıcı bir golü bile yok kafamda. Mesela bir Elmander gibi ceza sahası dışından ayağını raket gibi kullanıp gol attığını görmedim. Bir baros gibi 25 - 30 metreden 90'a çaktığını görmedim. Antipatik bir adam ayrıca. Sürekli sakatlanıyor. Şimdi çıkıp "koca MİLİTO bunu da beğenmiyorsun sanki avrupaya gitceksin!" diyenler olabilir. Haklı da olabilirler. Ama formamızla hayal ettiğim adam bu değil.

En beğenmediğim forvetler arasında dünyaca ünlüler içinde. İzlemekten keyif almıyorum. Ayağına top gelince heyecanlanmıyorum. Adını duyunca içimde en küçük kıpırtı olmadı. Aklımda kalan tüm golleri kaleciyle karşı karşıya, boş kaleye veya dönen toptan olan goller. Yaratıcı bir golü bile yok kafamda. Mesela bir Elmander gibi ceza sahası dışından ayağını raket gibi kullanıp gol attığını görmedim. Bir baros gibi 25 - 30 metreden 90'a çaktığını görmedim. Antipatik bir adam ayrıca. Sürekli sakatlanıyor. Şimdi çıkıp "koca MİLİTO bunu da beğenmiyorsun sanki avrupaya gitceksin!" diyenler olabilir. Haklı da olabilirler. Ama formamızla hayal ettiğim adam bu değil.

[video=youtube;CPkJqGFjJVY]https://www.youtube.com/watch?v=CPkJqGFjJVY&feature=player_detailpage[/video]

Direk gole yönelik bir futbolcu. Ama 32 yaşında olması nedeniyle ekonomik olarak bizim koşullarımıza uyması gerekiyor.

Eğer Pes'teki gibi topu her ayağına aldığında Dieeego miliitooo diyen spikerler olmayacaksa almasınlar boşuna hiç bir anlamı olmaz o zaman biz onu öyle sevdik bi kere...

Diego Milito'yu bile beğenmez olduk gerçekten anlamıyorum..

Fiyatını geçin kaliteye bakın bence her türlü götürür..

Ve çokda gol atar..

Üst Alt