# Diego Milito - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Milito

Cevap: İddia : Milito Galatarasaray'da

Barosla Elmanderi üst üste koy SAĞLAM bi Militonun tek bacağı etmez.Eğer sakatlığı varsa isterse Messi olsun gelmesin ama sakatlığı yoksa 30 golden aşşağı atmaz

Milito gercekten is yapar bizde ama Elmander ve Baros gibi iki tane kaliteli golcümüz varken, kötü bir secim olur.

Tek forvet oynayacagimizi düsünürsek bu üclüden, ikisi hep yedek kalacak neredeyse.

En iyisi genc ve gelecek vaad eden bir forvet almak, Baros ve Elmander'in arasinda cosabilir.

bkz: Damiao

Tek forvet oynayacaksak, sorunlu başka bölgelervarken başka forvet transferi aşırı lüks olur.

Cevap: İddia : Milito Galatasaray'da

Forvet transferine gerek var gayet.Ne Baros'a ne de Elmander'e bel bağlayabileceğimizi düşünmüyorum ikisini de sevsem de.Milito da müthiş bir forvettir,çok iyi bir transfer olur.

Milito gercekten is yapar bizde ama Elmander ve Baros gibi iki tane kaliteli golcümüz varken, kötü bir secim olur.

Tek forvet oynayacagimizi düsünürsek bu üclüden, ikisi hep yedek kalacak neredeyse.

En iyisi genc ve gelecek vaad eden bir forvet almak, Baros ve Elmander'in arasinda cosabilir.

bkz: Damiao

Gökhan hoca Elmanderi forvet olarak düşünmediğini net belli etti.1 maç oynadı sonraki maçlarda hep sağ açık oynadı.Baros iyi başladı ama sakatlanmıyacağının garantisi yok yine aynı şekilde Militonunda yok.Yoksa ikiside çok iyi futbolcular.Bence Milito bir risktir malum sakatlıkdan dolayı yoksa çıkar 25 gol atar gol kralı olur.Ama transfer konusunda ayrıntılı bir sağlık raporu şart.

Cevap: İddia : Milito Galatasaray'da

istemiyorum gelmesin 32 yaşında adama bu paraları verirsek tırnak içinde söylüyorum yazıklar olsun bakın yazıklar olsun demiyorum ama harbiden yazıklar olsun...

Üst Alt