# Diego Ribas Da Cunha - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Ribas Da Cunha

Cevap: # Diego Ribas Da Cunha

Yalnız Diego'ya verilebilecek para ile Gökhan İnler ve Cambiasso alınsa daha mantıklı

Çok sorunlu bir oyuncu diyorlardı, takımda kavga etmediği adam olmazmış. Etraflıca bilenler varsa aydınlatsınlar bir zahmet.

Bekler zayıf oldu ama neyse. :)

Hayır gayet zayıf işte. Ama neyse demek yanlış olur. Yine aynı hatayı yapıyoruz. Tam verim alamayız yine bu oyunculadan. yüzde yüz verim demiyorum optimum verim alamayız asla. Hadi Sabri neysede Çağlar yetersiz orda. Sabri'ye hadi neyse dememin sebebi en azından tecrübeli vs oluşu ayrıca beğen-beğenme sürati iyi bir oyuncu.

Göbekte Ersan olmamalı bunuda eklemekte fayda var.

12-15 arası bu adamı en iyi sartta. O parayla İnler alırsın ustune para kalır. Kaldı ki +1 yabancı kontenjanı demek olur bu. Takımın her yeri dokulurken 12-15m euro yabancı alma luksumuz yok.

Hayır gayet zayıf işte. Ama neyse demek yanlış olur. Yine aynı hatayı yapıyoruz. Tam verim alamayız yine bu oyunculadan. yüzde yüz verim demiyorum optimum verim alamayız asla. Hadi Sabri neysede Çağlar yetersiz orda. Sabri'ye hadi neyse dememin sebebi en azından tecrübeli vs oluşu ayrıca beğen-beğenme sürati iyi bir oyuncu.

Göbekte Ersan olmamalı bunuda eklemekte fayda var.

Aklıma onların yerine bir adam gelmedi onun için yazdım.

Ersan Gökhan Servet'ten iyi değil tek artısı sol stoper oynayabilmesi.

Sabri'nin şu takımda yedegi bile yok, oyle hızlı bindirecek bek var mı sağda? Orhan Şam falan olmaz. 4-3-1-2 de bekler çok onemli. Arda kalmalı bu yuzden. Ve 4-5-1 oynanmalı

Bana kalırsa 4-3-1-2 idealdir.Arda gidecek büyük ihtimalle.

Bekler zayıf,aklıma yazacak birileri gelmedi çünkü gündemde biri yok şu anda.

Böyle bir adama ihtiyacımız var,çilingir lazım yani.Orta saha böyle olmalı

Gökhan---Selçuk

-----Diego------

Bunları diyorum ama kendim bile inanmıyorum ki anasını satayım...Zaten Kallström'ü alıp da yedeğe çekecek halin de yok.Şimdi uydur bakalım kadroyu yabancı sınırına uydurabilirsen.Ah Arda ah...

Selçuk Gökhan gelirse takımlar çok geride savunma yapamaz çünkü ciddi şutör ikiside. Çok geride defans kurulmazsa çilingire ihtiyaç olmaz tabi bence

Kesinlikle o mevkii de yaratıcı adam lazım. İsterseniz Emre Çolak yazın sesim çıkmaz. Hatta Culio bile az çok iş görür (tam verim alamayız orası ayrı). Bu sene lig+TK Kupası olduğu için bu 2 isim bile orda olmalı diyorum. Diego bu sene erken transfer olabilir.

Kısacası 4-3-1-2 ya da 4-3-2-1 oynanabilir. 2li den biri daha forvet tipte ama ayaklarına hakim (Bknz : Elmander) olmalıdır.

Selçuk Gökhan gelirse takımlar çok geride savunma yapamaz çünkü ciddi şutör ikiside. Çok geride defans kurulmazsa çilingire ihtiyaç olmaz tabi bence

Öyle düşünme hocam. Basit bir örnek TS'de Alanzinho ve FB de Alex'in yaptığı. 2 side önemli puanlar kazandırdı. Şunu demek istiyorum ortasahada pas trafiği yapabilen ayrıca forvet özelliği olan kurnaz oyuncu lazım bizede.

Şimdi Selçuk zaten süper olur.Gökhan dediğin zaman zaten benim için akan sular durur.Bunların orta saha direnci de epey sağlamdır.Emre-Okan ikilisi gibi neredeyse baskı yapabilirler,özellikle Gökhan nefes aldırmaz.Bunlar yeterli defans yapamasa bile Diego da klasik 10 numaralar gibi değil hareketli bir oyuncu o da katkı sağlar.Hepsi bir yana defans hattını önde kuran bir takım olduğumuz için,böyle kaliteli oyuncularla orta saha problemimizin kalması bence ihtimal dışı.

Benim asıl canımı sıkan kanatlarımız çok çıplak kaldı ve yabancı oyuncu almak zorundayız.Dediğim gibi Kallström'ü de alırsak bu durumda yabancı sınırına çok feci toslayacağız ve kanatlardan bir tanesi çok zayıf kalacak ve muhtemelen stoper kısmımıza yabancı takviyesi yapamayacağız.

Öyle düşünme hocam. Basit bir örnek TS'de Alanzinho ve FB de Alex'in yaptığı. 2 side önemli puanlar kazandırdı. Şunu demek istiyorum ortasahada pas trafiği yapabilen ayrıca forvet özelliği olan kurnaz oyuncu lazım bizede.

İşte ben o sorunu çok kanatlarda Keita tarzı adamlar kullanarak çözebileceğimizi düşünüyorum.Alamazsan 2 tane o tarz adam 1 tane 10 numara adam oynatmak daha kolaycılık olur bence.

Şimdi Selçuk zaten süper olur.Gökhan dediğin zaman zaten benim için akan sular durur.Bunların orta saha direnci de epey sağlamdır.Emre-Okan ikilisi gibi neredeyse baskı yapabilirler,özellikle Gökhan nefes aldırmaz.Bunlar yeterli defans yapamasa bile Diego da klasik 10 numaralar gibi değil hareketli bir oyuncu o da katkı sağlar.Hepsi bir yana defans hattını önde kuran bir takım olduğumuz için,böyle kaliteli oyuncularla orta saha problemimizin kalması bence ihtimal dışı.

Benim asıl canımı sıkan kanatlarımız çok çıplak kaldı ve yabancı oyuncu almak zorundayız.Dediğim gibi Kallström'ü de alırsak bu durumda yabancı sınırına çok feci toslayacağız ve kanatlardan bir tanesi çok zayıf kalacak ve muhtemelen stoper kısmımıza yabancı takviyesi yapamayacağız.

Tam olarak bende bundan bahsediyorum .

Bence Türk bir kaleci alsak çok daha iyi olur.

Bolat-Onur en azından. Gerçi Bolat'ı pek beğenmiyorum.

Pek içimden gelmesede bu durumda Volkan Şen'i almak gerek. Arda'dan gelen parayı hiç almadan Udinese'ye yollayıp Gökhan'ıda almak şart oldu.

-------------Kallström----------------

---Selçuk İnan---Manuel Fernandes---

-------------Diego-------------------

alın size müthiş orta saha. Bence imkansız değil.

Üst Alt