# Diego Ribas Da Cunha - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Ribas Da Cunha

Cevap: # Diego Ribas Da Cunha

sanırm pc yanlış çevirmediyse özetle Webaslan.com u kaynak gösteriyor. 10 milyon euro bonservis bedeli var diyor

diegoya sorunlu dyen adam,genel gecer konusuyordur.dıego sorunlu bır futbolcu deildir.

Allah'ım Diego'yu beğenmeyen bizlere Messi'nin uzaydan çocukluk arkadaşlarını yolla ya RAbbi'im...

Diego ya da Keita vari ofansif bir sag açık veya çift santrforlu bir duzen, önce buna karar vermek gerekiyor. Buna karar verirken de hiçte 4-4-2, 4-2-3-1 vs falan fıstık bakmazdım. Eldeki kadroya göre hareket ederdim. Yabancı kısıtı olduguna göre ve elde bence tek santrfor oynayamayacak bir Elmander olduguna göre (serbest oynarsa cok daha verimli olur).

1. Mecbur çift forvet oynayacagız.

2. Arda'nın kalıp gitmesine göre, çift forvet + Arda + 10 numara/ya da ofansif sag açık tan birini seçmeliyiz.

3. Burada neye göre seçerim, alacagımadama göre 10 numara ya da sag açık, kim gelirse oyle bir adam olmalı ki, fark yaratmalı ve istikrarlı, duzenli katkı vermeli. Keita iyiydi ama çok istikrarlı sayılmazdı. Guti falan geçiniz. Alex vari performans verebilen tek yabancı 2.senesinde Bulent Korkmaz gelene kadar Lincoln olmuştu. O çapta ve istikrarlı bir 10 numara ya da sag açık kim var alınabilecek?? Bu sorunun cevabı önemli. En yakın seçenek kim? Diego yapabilir mi? Belki ama çok da guven vermiyor bana. Diego gelirse zaten sag acık alınmaz. Sag içe çalışkan bir adam konur.

Trabzon'daki Colman, Jaja, Selcuk 3'lüsünün döktürdüğünü düşününce Kallstrom, Diego, Selcuk'tan oluşan 3lü ortasaha oluşsa neler olur acaba?

arkadaslar yemin ederim bir yandan seviniyorum ama bir yandan diyorumki bu adam wolfsburgda böyleyse bizde farkli olmas magath ve terim birbirine uyusuyor....

Bu adam bizde daha iyi oynar gibi geliyor bana. Almanya'da daha cok sistem va taktike göre(disiplinli) oynanilir. Bizim burda ise bireysel takilan adamlar daha ön planda olurlar. 2. bir Lincoln etkisi yaratabilir bence.

dıegonun karakterini lincoln le,oyun tarzını da hantal misimoviçle kıyaslamak cok yanlıstır.

diego gayet duzgun karakterde bı adamdır.bi kere sorun yasadı , o da işte olay oldu şimdi.etiketi bellı turkiyede sorunlu futbolcu diye.

alakası yok halbuki

Üst Alt