# Diego Ribas da Cunha - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Ribas da Cunha

Cevap: # Diego Ribas da Cunha

Fatih Hoca herhalde Melo'nun yerine daha defansif, hücumu biraz daha kısıtlı birini düşünüyor. Diego transferi bu yüzden biraz daha mantıklı gibi görünüyor.

Takımda iki bölge bas bas bağırıyor peşine düştüğümüz adamın Diego olma olasılığı bana saçma geliyor.

Sol bek+ Melo yada yerine transfer lazım bize. Fazla oynamak iyi değil bundan sonrasıyla.

Diego süper adamdır, sorunlu mudur bilmem ama katkı verme ihtimali yüksektir.

Yalnız Diego demek hem oyun sistemimize ters düşmek hem de yabancı sayısını artırıp kadroyu şişirmek demek.

Geçen sene 6 as oynayacak yabancımız belliydi. Dışardan oyuna girecek yabancımız 1 kişiydi fazla sorun yaratmadı bu durum bize. Ama bu sene dikkat etmek zorundayız. Akıbeti belli olmayan Culio, Riera, Baros gibi oyuncular var ve eksik mevkilere düşündüğümüz tüm oyuncular yabancı.

Diego çok laubali, elano 2.

Hoca neden biz brezilyalilara bu kadar takiyoruz ya, gidip fransiz, alman, italyan almiyoruz da hep brezilyali?

Diego'yu istemeyenlerin çoğu İtalya performansından dolayı istemiyorlardır muhtemelen. Adamın kariyerinden Juve'yi çıkart -ki Juve performansı da sanıldığı kadar leş değildir- Bundesliga'yı domine etmiş, Atletico'ya UEFA kupasını kazandırmış en önemli 2-3 oyuncusundan biri olmuş henüz 27 yaşında bir oyuncu.

1996'da Forum olsaydı baslık da #Gheorge Hagi olsaydı, yapılan yorumlar bire bir aynı olurdu. :trollface:

*İspanya'da tutunamamış, İtalya da B sınıfı takımlarda bile tutunamamış, her gittiği takımda teknik direktörleri ile sorun yaşamış, 31 yaşındaki Hagi'yi mi alıyoruz yeea!!

*Madem Hagi o kadar iyi oyuncu neden Avrupa takımları istemiyor da biz alıyoruz zzeeaa!!

Açalım ozaman Diego'nun nesi sorunlu? İş ahlakı olarak konuşacaksak Lincoln'den daha sorunlusu gelmedi. Hagi'yle karşılaştırmak istemiyorsan Lincoln'le karşılaştır Diego 1 sorunluysa Lincoln 10 sorunlu bi adamdı ama fazlasıyla katkı verdi.

Diego her türlü uçurur bizi. Bu "sorunlu karakter" klişe argümanı da çok popüler oldu bu ara. Ronaldinho gibi bir adama bile "sorunlu, gelmesin" diyenler oluyor. Ben artık sallamıyorum bu saçma argümanı sorunluysa da gelsin Diego kardeşimiz.

tamam kardeşim lincoln'la karşılaştır bişey demiyorum diegoya laf da etmedim ama hagi'yle filan aynı kefeye konmasına karşıyım karakter olarak bunu belirttim sadece..

Diego'yu istemeyenlerin çoğu İtalya performansından dolayı istemiyorlardır muhtemelen. Adamın kariyerinden Juve'yi çıkart -ki Juve performansı da sanıldığı kadar leş değildir- Bundesliga'yı domine etmiş, Atletico'ya UEFA kupasını kazandırmış en önemli 2-3 oyuncusundan biri olmuş henüz 27 yaşında bir oyuncu.

Sorunlu falan diyorsunuz, ben hep diyorum 1996'da bu forum olsaydı, bu baslık da #Diego Ribas da Cunha değil de #Gheorge Hagi olsaydı, yapılan yorumlar bire bir aynı olurdu.

*İspanya'da tutunamamış, İtalya da B sınıfı takımlarda bile tutunamamış, her gittiği takımda teknik direktörleri ile sorun yaşamış, 31 yaşındaki Hagi'yi mi alıyoruz yeea!!

*Madem Hagi o kadar iyi oyuncu neden Avrupa takımları istemiyor da biz alıyoruz zzeeaa!!

Yazının heryerine imzamı atıyorum.

Diego neden bu kadar kötleniyor anlamıyorum geçen sene A.Madrid de çok iyiydi. Bence çok iyi oyuncu. Ama önceliğimiz Melo ve solbek olmalı.

Üst Alt