# Diego Ribas da Cunha - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Ribas da Cunha

Cevap: # Diego Ribas da Cunha

sistem değişikliğine gerek yok. gelirse tek forvet oynarız. tek forvet oynarsak necati elmander umut yedek kalır olmaz o iş.

Galatasaray Rotayı Diego'ya Çevirdi

237561hp2.jpg

Galatasaray rotayı Diego'ya çevirdi

Cevap: Galatasaray rotayı Diego'ya çevirdi

satın alma opsiyonlu kiralık olması bence de mantıklı, tutup tutmayacağı meçhul olan bir adamı alıp senelerce büyük meblağlar ödemek gerçekten risk.

Cevap: Galatasaray rotayı Diego'ya çevirdi

Yarım sezon için 3 milyon Euro'mu ohaaaaa

Oturma organı haberciliği iyice saçmalamaya başladı...

Cevap: Galatasaray Rotayı Diego'ya Çevirdi

Ulan 4 e yarım sezon kiralıyorsak , kaça alırız bu adamı, adamı sezonluk kiralasak 8 milyon edecek yani :)

bi bitmedi diego rotası kaç senedir.yarım sezona 4 verilir mi herhangi adama hem de kiralık...

Haberde yarım sezonluk ücreti 3 milyon Euro diyor evet çok ama bu adamı alacak olsak yıllık 4'e yakın bir para vermek zorundasın. Yani yarım sezonluk 3 değil 2 civarı bir şey olur ki o da epey yüksek.

Böyle sağlam bir 10 numara gelsin de parası batsın abi, hücumda sürünüyoruz resmen.

Ne biliyim rakamlar çok farklı.Geçen sezon ekonomik sorunlar yaşıyoruz diyen takım 12'ye Arda'yı alırken Diego'ya 1 sezon gelsin oynasın diye 8 Milyon Euro mu ödedi.Çok enteresan gerçekten benim bildiğim kadarıyla Diego'nun aldığı para 6 Milyon Euro vergileri çıkarttığımızda da 3-4 arası bir şey alıyor.

Ülkemizdeki vergi sistemi farklı.Kulübünde aldığı net ücreti versek 2-3 milyon arası olur.

bu paraya inanmıyorum. bizim yönetim zaten vermez okadar parayı yarı dönemde. sanki tanımıyoruz yönetimi. bana hiç inandırıcı gelmedi.

Re: Galatasaray Rotayı Diego'ya Çevirdi

Zdf te alt yazi geçmezse inanmam.

Envoyé depuis mon Samsung Galaxy S3 avec Tapatalk

Cevap: # Diego Ribas da Cunha

[video=youtube;wzaMxfwT7Co]https://www.youtube.com/watch?v=wzaMxfwT7Co[/video]

Defansif anlamda da diğer 10 numaralar gibi değil defansa yardımı büyük :ayatollah: bu arada videoda çalan ilk müziği bulan beri gelsin :(

Üst Alt