# Dieumerci Mbokani Bezua - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dieumerci Mbokani Bezua

Cevap: Gece 2.30 Tombalası | Türkspor.net

arkadaşlar bu site nasıldır ben hiç takılmadımda güvenilir mi haberlerine acaba? zaten mustafa sarptan başka transferimiz yok servetin satılması gündemde gerçekten inanılır transfer haberlerine ihtiyacımız var wallahi, ne dersiniz beklemeye değermi?

sisko_zenci02.jpg

Kara bela.Adi Haruna Kotugabaya mevki stoper hayirli olsun.

Dün gece Aykut açıklamıştı Senderos ismini 1 saat önceden,acaba şimdide bi açıklama var mı?

3.yü açıklarken ayrıca Remy transferinde neler olduğunu açıklayacaklarmış.Yani Remy için kıvırmalar başlayabilir bu akşam. :)

Herkes bir isim yazıyo turkspor acıklar diye. Bir isim tahminide ben yapayım en sallamasından : Lamar Neagle :D

Hem de siyahi...

bence haberler doğru... yönetim de zaten onlardan biri demişti... bence son isim babel...

remy transferinde görüşmeler oldu ama nice başkanı remy i satmıyacağını açıkladı.bende onu söylicekler hem.ama bazı arkadaşlar transfer olmayınca siteyi bombalıyo.ayıp!!

ya bu türksporda çok oldu tamam geçen transfer döneminde bi iki isim tutturdular ama bu sene sadece görüşülen isim yazıyorlar.ben fanatiğe girsem 1000 tane isim var.turksporun ne önemi kaldı. daha şimdiden yazmışlar remy ye önerilen bonservis kabul görmeyebilir bu normaldir diye.haberi kendi veriyo kendi yorumluyo biz bunun doğruluğunu bilemeyizki.bu gece bi isim verir yarın başlar yan çizmeye sonrada biz görüşülen ismi verdik ama olmadı diye..

remy transferinde görüşmeler oldu ama nice başkanı remy i satmıyacağını açıkladı.bende onu söylicekler hem.ama bazı arkadaşlar transfer olmayınca siteyi bombalıyo.ayıp!!

Neden söylediğimizi bilmeden bizi bombalamak da ayıp. :) Biraz daha takip edersek böyle söylemlere gerek kalmaz. ;)

Üst Alt