Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eski D-Smart abonesiyim kapattım izleyecek cacık kalmadı tv'de.

Belgesel için Tivibu Uydu almayı düşünüyorum fikirleri alayım.

History, Nat Geo, Discovery, BBC + Çocuk kanallarından Nicktoons, Disney Junior cezbediyor açıkcası.

Eski D-Smart abonesiyim kapattım izleyecek cacık kalmadı tv'de.

Belgesel için Tivibu Uydu almayı düşünüyorum fikirleri alayım.

History, Nat Geo, Discovery, BBC + Çocuk kanallarından Nicktoons, Disney Junior cezbediyor açıkcası.

Tivibu Uydu + Tivibu Go Süper Paket aylık 19,90 TL. Sırf belgesel için aldım arada bir Premier Lig, NBA falan bakarız.

tivibu.png

Digitürk abone kaybederken diğerleri yükselmiş.

a33089dacb0e68af4a11e6567ed0d75f.jpg

İlk aramada zevzek kızın biri aradı iki saat mal mal teklifler sundu , red talebimde kararlıyım dedim.
İkincide efendi bir oğlan aradı. İlk ailenin yıldızı+ 6 ay film ve hafta içi maçların olduğu paketi söyledi dedim yok sonra
İlk 6 ay 49,90 ikinci 6 ay 119,90a , 6 ay film&dizi ek sporun yıldızı paketi verdi.ŞL için ek para talep edilmez sizden deyince iyi dedim tamam fazla da şey yapmayalım Turksattı onu da eutelsata çevirdik, teknik servis de para almadı gelince.

Dün itibarıyla bitti hepsi,yeniledik.

Bu ölücülük mertebesindeki adımların nasıl oldu

Eutelsat istiyorum ayrıca mı dedin

Bu ölücülük mertebesindeki adımların nasıl oldu

Eutelsat istiyorum ayrıca mı dedin
İnternetten bakındıydım bikaç siteye, eutelsata geçin diye öneride bulunmuşlar.
Oturulan yeri sordu falan ilk teknik servis elemanları mevcutta var mı diye, bursa deyince en erken yarına bi boşluk var dedi, bende başka alıcı da var Turksata dönük o yüzden digitürkü eutelsata geçirelim dedim.Tamam dedi yalnız teknik servis ek ücret talep edebilir falan dedi.Bende dedim üyelik yenileme şerefine bir güzellik yapın dedim, mırın kırın etti başta sonra ben bir görüşeyim söz vermiyorum dedi kapattı.
Ertesi gün adamlar geldi işlemler hallolduktan sonra, dün bana herhangi bir ücret ödemeyeceğim genel servisten konuştuğum beyefendi tarafından aktarıldı dedim.Bize böyle bişey söylenmedi dedi, dedim arayın konuşun üyelik yenileme hediyesi olarak sunuldu dedim aradı bir kaç yerden aktarma yaptılar buna tamam dedi, kusura bakmayın bize sadece gideceğimiz yer bildirildi, yapacağımız işlem söylendi dedi.
Estağfrullah dedim çay demlediydim onu içtik gittiler sonra :D

İnternetten bakındıydım bikaç siteye, eutelsata geçin diye öneride bulunmuşlar.
Oturulan yeri sordu falan ilk teknik servis elemanları mevcutta var mı diye, bursa deyince en erken yarına bi boşluk var dedi, bende başka alıcı da var Turksata dönük o yüzden digitürkü eutelsata geçirelim dedim.Tamam dedi yalnız teknik servis ek ücret talep edebilir falan dedi.Bende dedim üyelik yenileme şerefine bir güzellik yapın dedim, mırın kırın etti başta sonra ben bir görüşeyim söz vermiyorum dedi kapattı.
Ertesi gün adamlar geldi işlemler hallolduktan sonra, dün bana herhangi bir ücret ödemeyeceğim genel servisten konuştuğum beyefendi tarafından aktarıldı dedim.Bize böyle bişey söylenmedi dedi, dedim arayın konuşun üyelik yenileme hediyesi olarak sunuldu dedim aradı bir kaç yerden aktarma yaptılar buna tamam dedi, kusura bakmayın bize sadece gideceğimiz yer bildirildi, yapacağımız işlem söylendi dedi.
Estağfrullah dedim çay demlediydim onu içtik gittiler sonra :D

Türksat ve Eutelsat olayı digiturkun kalbi ve şerefsizlik noktası

Aynı ücrete Türksat ve Eutelsat üzerinden verilen HD kanal sayısı çok farklı yani Eutelsat olduğunda tüm kanallar hd neredeyse ama türksat olduğunda örneğin sadece 77. kanal hd maç için, ssport hd değil, digiturkun o ilk 20 kanalının bazıları hd değil vs. vs.

Türksat ve Eutelsat olayı digiturkun kalbi ve şerefsizlik noktası

Aynı ücrete Türksat ve Eutelsat üzerinden verilen HD kanal sayısı çok farklı yani Eutelsat olduğunda tüm kanallar hd neredeyse ama türksat olduğunda örneğin sadece 77. kanal hd maç için, ssport hd değil, digiturkun o ilk 20 kanalının bazıları hd değil vs. vs.
İyi bari kâr, kârdır :D
Sende eutelsat kullanıyosun o zaman?

Hacılar, mevcut digitürk aboneliğimi iptal etmek için 0212 473 99 99 numarasına fax çekiyorum ama fax gitmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım başka numara yok diyor.

Var mı böyle problem yaşayan ya da bildiğiniz farklı numara.

Hacılar, mevcut digitürk aboneliğimi iptal etmek için 0212 473 99 99 numarasına fax çekiyorum ama fax gitmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım başka numara yok diyor.

Var mı böyle problem yaşayan ya da bildiğiniz farklı numara.
Hahah 100 kere falan gondermen lazim. Ben de eskiden boyle ugrasiyordum lakin sonradan farkettim ki en temizi kendine en yakin digiturk bayisine gidip 2dkda halletmek. Benimki kasim ayinda doluyor ve ciddi ciddi yenilememeyi dusunuyorum. Futboldan feci sekilde sogudum. Bedavadan biraz pahaliya verirlerse belki devam ederim.

Hahah 100 kere falan gondermen lazim. Ben de eskiden boyle ugrasiyordum lakin sonradan farkettim ki en temizi kendine en yakin digiturk bayisine gidip 2dkda halletmek. Benimki kasim ayinda doluyor ve ciddi ciddi yenilememeyi dusunuyorum. Futboldan feci sekilde sogudum. Bedavadan biraz pahaliya verirlerse belki devam ederim.

geçen sene ilk seferde gitmişti fax şimdi dünden beri uğraşıyorum.. iyice zora sokuyorlar işi fax nedir yav mail atsak olmuyor sanki

Üst Alt