Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Digitürk'ü iptal ettirmiştim yıl sonunda. Sebebini daha önce açıkladım parayla alakası yoktu. Tivibu vardı geçen sene AL maçları ve çocuk için çizgi film kanalları var diye almıştım. Ayda 9TL(bu sene 1 TL'ye bile bağlatanlar varmış) ve oldukça memnunum. En azından Ssport üzerinden PL izliyorum.

Digitürk'ü iptal ettirmiştim yıl sonunda. Sebebini daha önce açıkladım parayla alakası yoktu. Tivibu vardı geçen sene AL maçları ve çocuk için çizgi film kanalları var diye almıştım. Ayda 9TL(bu sene 1 TL'ye bile bağlatanlar varmış) ve oldukça memnunum. En azından Ssport üzerinden PL izliyorum.
Kardeşim d sart alınca tivibu boşa düştü. Aylık 8 lira, digitürkü iptal edip onu aldım. Full açıkmış kanallar.
Gayet uygun bence

Kredi kartı kampanyası vardı, derbiden sonra bitti, tekrarlatmadım ben de.Aylık 99 TL'ye geliyordu.Bugün aradılar.Bu ay ücretsiz, sonraki 6 ay 59 TL, 1 ay donduruluyor, sonraki 6 ay 119 TL şeklinde.

Bedava bu ayı da sayarsak 13 ay 1068 TL'ye geliyor,Aylık 82 TL gibi bir rakam.

Ne dersiniz dostlar? Takım da leş ama alışkanlık olmuş, Cumartesi Pazar bi boşluk hissettim maç izlemeyince.

Kredi kartı kampanyası vardı, derbiden sonra bitti, tekrarlatmadım ben de.Aylık 99 TL'ye geliyordu.Bugün aradılar.Bu ay ücretsiz, sonraki 6 ay 59 TL, 1 ay donduruluyor, sonraki 6 ay 119 TL şeklinde.

Bedava bu ayı da sayarsak 13 ay 1068 TL'ye geliyor,Aylık 82 TL gibi bir rakam.

Ne dersiniz dostlar? Takım da leş ama alışkanlık olmuş, Cumartesi Pazar bi boşluk hissettim maç izlemeyince.
Az daha düşürsünler.

İptv varken, evet

İllegalden sıkıldım yav 14.99 TL cazip geldi gözüme.

canli-004.jpg

Az önce Digitürk’ü aradım. Spor paketi olmayanlar için bu paketi oluşturmuşlar. Sadece digitürk üyesi olanlar 13 tl ödeyecek. Eskiden spor extra paketi gibi düşünün. Spor paketi olanlar ücretsiz izlemeye devam.

Bu lafları sevimli başkanınıza söyleyin. Dün maç öncesi star gibi ekranlara çıktı heyecanla kulüpler birliğine sallar hatta birlikten çıkar diye bekledik ve kulüpler birliğine tek bir laf söylemedi.

Dünyanın en güzel futbol organizasyonu şampiyonlar ligini de istediğimiz gibi izleyebiliriz.

Digitürk'ten Fox Sports, Extreme Sports ve Bursaspor TV ayrılmış. Abone sayısında düşüş var.

Tivibu'ya 12 tane Sinema TV kanalı eklenmiş.

Üst Alt