Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Digiturk yine icerik olarak diger platformlardan iyi bence. Enflasyonun %15 degilde %30 oldugu gercegiyle yüzlesirsek fiyat artisi normal bile sayilabilir. Eskiden 40 lira bile cok büyük paraydi ama simdi o fiyata bit bile vermezler.

SD kalite yayinlari hic izlenecek gibi degil ama. Belki televizyonun görüntü kalitesi düsüktü ama bizzat Digiturk'ü Türkiye'de degerlendirme firsatim oldu. Begenmemistim. HD yayinlari gayet iyidi.

Tivibu'da 1 tane muhalif kanal bile yok mesela. Sirf yandaslari platforma sokup millete geciriyorlar. Tivibu daha cok yoluyor milleti.
Naai yoluyor yaw faturana bağlı olarak 1tl ye uydu veriyor adamlar. Sadece belgeseller için bile alniri yani. Diji de hangi muhalif kanal varmış murky. Ülkede muhalif kanal mı kalmış da bizim haberimiz yok.

Naai yoluyor yaw faturana bağlı olarak 1tl ye uydu veriyor adamlar. Sadece belgeseller için bile alniri yani. Diji de hangi muhalif kanal varmış murky. Ülkede muhalif kanal mı kalmış da bizim haberimiz yok.
Digiturk bile A Haber'i TRT Haber'in üstünde tutuyor ama bu Tivibu platformunu elinde bulunduran elemanlar net bir kesimin yalakasi. Kendileri bile inkar etmiyor bunu. Türkiye'de yasasam alacagim tek kutu Digiturk olurdu. Belgesel ve film kanallarini begeniyorum adamlarin. Ülke sinirlari icerisinde en kaliteli platform olarak onlari görüyorum.

Digitürkplay almıştım zamanında, internetim 50mbit olmasına rağmen o zamanlar, HD kalitesine geçmiyordu. IPTV aldım ve ayda digiplaya ödediğimi 1 yıllık iptv aldım

Digitürk Play aldık yine, Eğlence, Süper Lig, Spor Eksta+ aylık 82.5 TL'ye geldi.

Süper Lig, 1.Lig, CL, AL, PL, La Liga, Serie A, Ligue 1, Euroleague vs.

IMG_20190726_202812.jpg

Üst Alt