Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sene patron biyerden almıştı çok cüzi bir ücrete muazzamdi. Tüm sezon aktı maşallah. Haber veririm öğrendikten sonra fiyat hala aynıysa denemeye değer. Mobile uygulama bile vardı
En son böyle dediğinde Emre Mor Fenere gidecekti, 3 yıl oldu hala gidecek.

İsminin Kolpal Artemis olmasını istemiyorsan lütfen halkı doğru bilgilerle buluştur Danyo kardeşim.

Hiç sanmıyorum f/p olarak rezil halde dijiturk. Ülke bokluguna ayak uydurdukları sürece her sene daha da dibe vuracaklar. Çok tanıdığım var dönen dolaplardan dijiturk almayıp farklı platformlara yönelen. Zamanla daha da çoğalacak bence bu sayı.
Digiturk yine icerik olarak diger platformlardan iyi bence. Enflasyonun %15 degilde %30 oldugu gercegiyle yüzlesirsek fiyat artisi normal bile sayilabilir. Eskiden 40 lira bile cok büyük paraydi ama simdi o fiyata bit bile vermezler.

SD kalite yayinlari hic izlenecek gibi degil ama. Belki televizyonun görüntü kalitesi düsüktü ama bizzat Digiturk'ü Türkiye'de degerlendirme firsatim oldu. Begenmemistim. HD yayinlari gayet iyidi.

Tivibu'da 1 tane muhalif kanal bile yok mesela. Sirf yandaslari platforma sokup millete geciriyorlar. Tivibu daha cok yoluyor milleti.

Digiturk play alacaklar iyi düşünsün. 1 yıl kullandım. HD yayını var ama tvdeki kaliteyi beklemeyin. Ancak cam gibi olsa bile birdaha almam. 1 dakika geriden geliyor. Ülke tura çıkıyor biz daha gole sevinemiyoruz kısacası :)

Tüm sezonu ortak izledik fb /Gs maçları takılma oranı 100 de 3 4 falan, oda 3 5 sn lik takılmalar. 100 lira gibi komik bi rakama almıştı yanlış hatırlamıyorsam sezon ortası baktığımızda 350 civariydi. Şimdi nası durum bilmiyorum.
Ben 100 euro ödedim 1 sene ip tv icin, dolayli yoldan :D Bir kac mac haric hicbirinde takilma olmamisti. Tivibu, Dsmart, Digiturk hepsi var ama Tivibu ve Dsmartlarin ses ve görüntü kalitesi Digiturk'ten biraz daha düsük bazi kanallarda. Burada sirf kablo tv'ye izin verdikleri icin sadece cöp avrupa yayinlarina bakabiliyorsun. Canak anten yasak. Canak anten taksan bile türkiye yayinlarini alamiyorsun üstelik. Ulusal kanallari bile rahatca izliyorum. Alman SKY kanallari bile var.

Üst Alt