Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kumandam değişti ne ya :asd:

@Melih Peker kullanıyordu onu.
ya çok gereksiz birşey.
4k kanal yok trt mi ne var galiba onu da geçen bulamadım yok galiba trt 4k

bir tane belgesel kanalı var 4k onu arada maç yayını veriyorlar

kutu daha hızlı daha fazla özellik var ama arayüzü o kadar karışık ki kullanan nefret ediyor

yani sırf dizi izliyor benim hanım dizi paketi var alet daha hızlı diye tutuyorum evde ayda 15-20 liram ı ne 4k parası veriyorsun e dedim hd parası da alıyorlar 4k olsun madem

TV önerir misiniz arkadaşlar?

Digitürk üyeliğinden önce TV değiştirmek istiyorum

60 65 inch ve maksimum 7 bin 8 bin civarında olacak bir tv
yeni philips led tvler güzel

alabiliyorsan bütçe varsa ya sony lcd yada lg oled tv al samsung qled de olur ama bunlar hep 10bin l üzeri.

philips daha uygun şu an

ya çok gereksiz birşey.
4k kanal yok trt mi ne var galiba onu da geçen bulamadım yok galiba trt 4k

bir tane belgesel kanalı var 4k onu arada maç yayını veriyorlar

kutu daha hızlı daha fazla özellik var ama arayüzü o kadar karışık ki kullanan nefret ediyor

yani sırf dizi izliyor benim hanım dizi paketi var alet daha hızlı diye tutuyorum evde ayda 15-20 liram ı ne 4k parası veriyorsun e dedim hd parası da alıyorlar 4k olsun madem

Dizi kanalı yok. Sadece maçlar 4K dedi. Ayda 10 TL. Görüntü kaliteli mi? Donma yapıyor mu?

Digitürk'ten efsane bir indirim aldım.

İlk beş ay ayda 49 TL. Sonraki 7 ay 119 TL. Yıllık ortalama 89 TL.'ye denk geliyor. Film kanalları da bir sene de ücretsiz. Kumandam 10 yıllık
ücretsiz onu da değiştiriyorlar. İlaveten 4K kutuyu ücretsiz verip ayda 10 TL 4K teklifi verdiler. Bunu düşüneceğim.

@Keramettin TANRIVERDİ gözün indirim görsün. Geçen haftaki fiyaskadon sonra iyi geldi bu indirim :D
Donanımhaberdeki digitürk teklifleri konusunu ara ara takip ederim.orada gördüğüm en uygun teklif ort 109 tl sanırım.sen nasıl böyle bir teklif aldın anlamadım.anlaşman kredi kartı için mi yoksa faturalı mı?bir de kalkınma öncelikli illerde misin?

Donanımhaberdeki digitürk teklifleri konusunu ara ara takip ederim.orada gördüğüm en uygun teklif ort 109 tl sanırım.sen nasıl böyle bir teklif aldın anlamadım.anlaşman kredi kartı için mi yoksa faturalı mı?bir de kalkınma öncelikli illerde misin?

Faturalı, uzun üyelik ve kalkınma öncelikli iller sebebiyle bu teklifi aldığım söylendi hocam.

İlk beş ay ayda 49 TL. Sonraki 7 ay 119 TL. Yıllık ortalama 89 TL.'ye denk geliyor. Film kanalları da bir sene de ücretsiz. Kumandam 10 yıllık
ücretsiz onu da değiştiriyorlar. İlaveten 4K kutuyu ücretsiz verip ayda 10 TL 4K teklifi verdiler. Bunu düşüneceğim.

@Keramettin TANRIVERDİ gözün indirim görsün. Geçen haftaki fiyaskadon sonra iyi geldi bu indirim :D

İptal faxı çektikten sonra mı bu teklifi aldınız ?

@Keramettin TANRIVERDİ

Üstadlar ben de bağlatmayı düşünüyorum, taktik rica ediyorum. Digitürkü arayıp pazarlık mı ediyoruz direkt?

Bu kumanda olayı ne abi? DH'de de gördüm eski kumanda yeni kumanda ne farkediyor ki bir bilgin var mı, ben de bugun bağlattım aşağıdaki kumandayı verdiler, eski kumanda mı bu?

1631871481919.png

Bu kumanda olayı ne abi? DH'de de gördüm eski kumanda yeni kumanda ne farkediyor ki bir bilgin var mı, ben de bugun bağlattım aşağıdaki kumandayı verdiler, eski kumanda mı bu?

Ekli dosyayı görüntüle 138927
Pek bir olayı yok. Çok eskimişti kumanda. Pil kapağı kırılmış ve tuşlar yıpranmıştı. Paket yenilerken araya sıkıştırdım. Ücretsiz yenileyecekler. Onun geyiği döndü.

Üst Alt